29 Mart , 2024, 14:26:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sağ göğsümde kitle tespit edildi...

Başlatan <<<betty>>>, 01 Mayıs , 2012, 11:47:16

« önceki - sonraki »

doğangüneş

çok geçmiş olsun cnm
rabbim şifa versin inşallah  :amin:

tweety0555

canım kendıne dıkkat et moralını bozma dr unu dınle ama bence ıkıncı bır dr a da gorun derım

simurg01985

Çok geçmiş olsun umarım önemli bişey yoktur  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

KONYALI

öncelıkle cok gecmıs olsun,ben moralını bozmak ıstemem ama sen baska bır doktorada gorun derım..benım teyzemın kızınada aynısını söledıler cnm,emzırıyorsun sut bezesıdır dedıler vsvsvsv...sonuc gec kalınmıs bırı gogus kanserı teshısı...hemen panık olma tabıkı ama gunumuzde cok yaygın olan bu hastalık genclerde cok hızlı ılerlıyor o yuzden gıt kontrollerını yaptır ıcın rahat etsın cnm...

iklima

Canım çok geçmiş olsun.böyle durumlarda bi kaç doktorun görüşünü almak iyi oluyor.ama hiç sıkma bence canını ne olursa olsun,sen hemen farketmiş ve doktoro gitmişsin vakit kaybetmeden.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

<<<betty>>>

çok sağolun kızlar  :flowers:

evet başka bir dr.a daha gidicem, şimdi iyi bir dr. arıyoruz, bakalım inşallah kötü bir şey yoktur  :amin: :amin:

tweety0555

ınsaalh  kotu bırsey yoktur canım benım :amin:

burcum

gelmiş geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin :amin:
bence başka bir dr a daha git

HASRET!M S@N@

cok gecmiş olsun demetcimmm
inş biran önce iyi olursun için rahat değilse baska doktora da görün bitane

insu

geçmiş olsun canım
Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok geçmiş olsun. hiç merak etme,önemli bişiy değildir inşallah. o kitleler artık hemen hemen her bayanda var. ama bence içinin rahat etmesi için başka bi doktora daha görün.

<<<betty>>>

çok teşekkür ederim kızlar  :opucuk:
dediğiniz gibi inşallah önemsiz birşeydir  :amin:  :amin:

seda87

geçmiş olsun canm inş kötü birşey çıkmaz allah şifa versin inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

çok geçmiş olsun inş. önemli bir şey yoktur  :amin: :opucuk: