Bebişlerimizin boy ve kiloları

Başlatan sabr, 29 Nisan , 2012, 15:25:30

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 19:33:26
aynen benimki de öyle ne var bu babalarda o gelince eve sürekli gülücük atıyor ona bişiler söylemeye çalışıyor gün içinde bana demiyor diyorum bende babanın tabi hoşuna gidiyorr :laughing7:

seni şikayet ediyordur .. benimkide baba eve gelir gelmez bıdı bıdı yapar gözünü hiç ayırmaz ondan  :ehi: :ehi:
haftasonları tabi sadece  :k06: tüm gün birlikteyiz haftaiçi :nazar: :nazar: :amin:

@Melek Yüzlüm@

olabilir bunu düşünmedim hiç :ehi: be be diyo ın ın diyo agubugu yapıyor ne şikayetçi kısım var ya ispiyoncu olcak herhalde her yaptıgımı söylicek baba annem bugün hep bebegimonline de takıldı der kesin tüm gün burdayım  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 19:39:49
olabilir bunu düşünmedim hiç :ehi: be be diyo ın ın diyo agubugu yapıyor ne şikayetçi kısım var ya ispiyoncu olcak herhalde her yaptıgımı söylicek baba annem bugün hep bebegimonline de takıldı der kesin tüm gün burdayım  :k06:

hıı benim eşim eve gelince diyordu ..

hııı ölemi kızım .. hiç kalkmadı mı bilgisayardan .. evin halinden belli zaten anladım kızım ben halletcem o işi .. sen takibe devam et diyordu  :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

:ehi:  :ehi:  çok doru ya evin halinden belli oluyor üstün körü topluyorum oturuyorum pc başına

banu_fth

amaaan devir dinlenme devriii . rahatına bak cnm .. 6. aydan sona emdiğim süt burnumdan geldi  :ehi: :ehi: :ehi:  bi hareket bi hareket .. diş çıkarma sendromları .. her ay bi tane  :cildir: emekleme derdi . kalkıyo ayağa .. ellerinden tutturuyo .. bel sırt kalmıyo valla ..

şu an 10 ayı bitirdi 10,5 kg .. ve 80 cm boyu ..   :nazar: :nazar: :nazar:

çok sıkılyor çok hareketli bi sn durmuyo .. evdeyken bi orda bi burda .. işe gelioz park istiyor .. gidiyoruz .. yürütüyorum durmak bilmiyo bi saat yürütsem yürüyo .. yorulmuyorda  :cildir:

@Melek Yüzlüm@

o zamanlar kış olucagı için kıza salıncak almayı düşünüyorum şimdiden durdugu yerde kafa kaldırıyo bu o zamanların belirtisi galiba diş zamanı korkutuyor beni uyutmuyorlarmış falan ya :honk: bizim kız doğdugundan beri bir kere mi ne uyumamazlık yaptı oda evlilik yıl dönemimizde  :toothy10: :toothy10: bütün gece bebişle ilgilendim (baba bekledi durdu))

benim kızda 4. aylık iken 7900 boy 67 cm di seninkinede  :nazar:

@Melek Yüzlüm@

ben o zaman kıskanıyor bu çocuk diyorumm  :ehi:  :ehi: :ehi:  ne hisli bu bebişler  :ehi: bekliyorlar bekliyorlar sonra bir bakmışın uyumuş baba :ehi: :ehi:  bakalım bizim bebişin nasıl geçicek diş sendromu şimdide çok kusuyor benimki alt dişlerinin yerleri belli olduda üst dişler yok ne zaman çıkarlar bilmem eller agızda ama o normalmiş sanırım

@Melek Yüzlüm@

hem bebişlerden hem babalardan kaçış yok :ehi:

gözüm korktu şimdi benimmmm :k06: diş konusundada rahatlıkla çıkarsın inş tüm bebişler

banu_fth

herkes aynı olcak diye bişe yok balım  :suclu:
çok ağır geçirenlerde var .. daha hafif geçirenlerde var .. biz orta karar gidioruz  :k06: :k06:

__nil__

DURU'M

doğum kilosu:3.600 boy:51 cm
1.ay: 4.200 gr 55 cm
2.ay:5.500 gr 60 cm
3.ay:6.500 gr 63 cm
4.ay:7.500 gr 65 cm
5.ay:8.000 gr 67 cm
6.ay:8.700 gr 70 cm
7.ay:9.500 gr 73 cm
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

KIZLARRRRRRRRRR ÇOCUĞU 3 YAŞ VE ÜZERİ OLANLAR KİLOLARINI VE BOYLARINI YAZABİLİR Mİ?
GEÇEN KONTROL DE 98 CM 15 KİLO GELDİ PRENSESİM :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

15 aylık oğlum,

84 cm 12.5 kilo  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

12 aylık daha 9 kiloyuz  :cildir: :cildir: çöp bacaklım kilo almnıyor

banu_fth

10. ay bıttıgınde gıtmıstık kontrole 81 cm 10.5 kg dı

sımdı 11.5 kg ama boyunu bılemıyorum ölcmedık

muhribe

Boy olcturmek buyudukce zorlasiyor
yigit olcum yapilirken tepinip durdu