28 Nisan , 2024, 05:24:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin boy ve kiloları

Başlatan sabr, 29 Nisan , 2012, 15:25:30

« önceki - sonraki »

cemmmm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 23:10:33
Alıntı yapılan: cemmmm - 09 Ekim , 2012, 23:08:45
kızlar benim kızımın 8 aylık olmasına 2 gün varken 8600 gr çıktı zayıfmı? burdaki bi kadın canımı sıktı yaaa pekte zayıfmış dedi  :violent1:
:nazar: :nazar: :nazar: canım ne zayıfı normal standartlarda işte  :icon_thumright:
benim kız 9 aylık 7 kilo ben buna şükrediyorum 8 aylıkken 6750 geliyordu  :k06: :k06: :k06:
benimkini görmemişde ondan senin kıza zayıf demiş o kadın  :ehi: :ehi:
ilahi  :ehi:
ya böyle gelip severler birde pekte zayıfmış derler ya bi sinir oluyorum  :caca: bi de kim bakıyo falan diyo sanki aşırı zayıf gibi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 09 Ekim , 2012, 23:17:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 23:10:33
Alıntı yapılan: cemmmm - 09 Ekim , 2012, 23:08:45
kızlar benim kızımın 8 aylık olmasına 2 gün varken 8600 gr çıktı zayıfmı? burdaki bi kadın canımı sıktı yaaa pekte zayıfmış dedi  :violent1:
:nazar: :nazar: :nazar: canım ne zayıfı normal standartlarda işte  :icon_thumright:
benim kız 9 aylık 7 kilo ben buna şükrediyorum 8 aylıkken 6750 geliyordu  :k06: :k06: :k06:
benimkini görmemişde ondan senin kıza zayıf demiş o kadın  :ehi: :ehi:
ilahi  :ehi:
ya böyle gelip severler birde pekte zayıfmış derler ya bi sinir oluyorum  :caca: bi de kim bakıyo falan diyo sanki aşırı zayıf gibi
banada duysun diye bağıra bağıra gelin bakamamış dediler sanıyorlar onlarla polemiğe gireceğim hiçççç kim ne derse desin ben bakıyorum hemde kimsenin bakamayacağı kadar iyi bakıyorum çünkü ben kızımın  annesiyim onlar kimmmm  :suclu: :suclu: :suclu:

cemmmm

ayyy cnm tabiiki bi bebeğe annesinden daha iyi kim bakabilirki onlar halt etmiş biz akşama kadar kendimizi paralıyoruz halbuki  :)

kelebegimm

efe :love9:
Dogum kilosu 3 950 hastaneden çıkarken 3 740 fi boy 55
1. Ay: 4 750 boy 55 yine hiç uzamamış dokdor hastanede yanlış olculnus olabilir dedi

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 10 Ekim , 2012, 12:08:26
ayyy cnm tabiiki bi bebeğe annesinden daha iyi kim bakabilirki onlar halt etmiş biz akşama kadar kendimizi paralıyoruz halbuki  :)
:opucuk: :icon_thumright: onun için sen sağlıkla büyütmeye devam et kilosu gayet güzel  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Ekim , 2012, 12:13:00
efe :love9:
Dogum kilosu 3 950 hastaneden çıkarken 3 740 fi boy 55
1. Ay: 4 750 boy 55 yine hiç uzamamış dokdor hastanede yanlış olculnus olabilir dedi

evet ayşenur ya bizim kız bir ay 71 cm geldi 1 ay sonra sağlıkocağında 68 geldi inanamadık eşimle sudamı bıraktınız çekmiş dediler biz önceki boyunu söyleyince  :ehi: :ehi: :ehi:  hatalı ölçüm oluyor birde sağlıkocağında bize bazıları 0dan alıyor onuda sayıyor biz almıyoruz 1 cm falan oynar dediydi ilk hastanedekiyle uyuşmadığında :dontknow: :dontknow: :dontknow:

cemmmm

benimde hastane ölçümüyle sağlık ocağı tutmuyor 2 cm fark oluyo  :laughing7:

kelebegimm

bende duyunca 55,5 dedi dokdor anaaa yarim cm mi uzamis sadaca dedim sasirdim oda yanlis olcmuslerdir dedi :)

]

sweetrose25

BOY-KİLO TAKİP TABLOSU
oğluşum
   Doğum                                 1 aylık                             2 aylık                              3 aylık                4 aylık       
  3.540 gr-51cm             4.800gr-56,5 cm              5.900 gr-61 cm                6900 gr-63,5 cm      7800 gr-66 cm

5 aylık
8300 gr-68 cm

:nazar: :nazar:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 16 Ekim , 2012, 12:47:54

BOY-KİLO TAKİP TABLOSU
oğluşum
   Doğum                                 1 aylık                             2 aylık                              3 aylık                4 aylık       
  3.540 gr-51cm         
     4.800gr-56,5 cm              5.900 gr-61 cm                6900 gr-63,5 cm      7800 gr-66 cm

5 aylık
8300 gr-68 cm

ne çabuk 5 aylık oldunuzzz vakit hızlı geçiyorrr

sweetrose25

valla doğru söylüyrosun canım hamileyken gün geçmezdi şimdi ise durduramıyorum zamanı şükürki oğluşum sağlıklı senın bebiş napıyo neler yapıyorsun?

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

iyiyiz bizde 4.5 aylık olduk canım buldugunu agzına götürüyor yanında bişey varsa onu alıp sokuyor agzına başını iyice kaldırmaya başladı kalkıp oturası var anlıcan dışarı çıkartıyorum havalar soğumadan  bizde böyle senin bebişte ne gelşmeler var??

sweetrose25

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 13:05:36
iyiyiz bizde 4.5 aylık olduk canım buldugunu agzına götürüyor yanında bişey varsa onu alıp sokuyor agzına başını iyice kaldırmaya başladı kalkıp oturası var anlıcan dışarı çıkartıyorum havalar soğumadan  bizde böyle senin bebişte ne gelşmeler var??

benım oğlanın eli sürekli ağzında dişleri kaşınıyo sanırım dönmeye çalışıyor bide tabi herşeyi algılıyo televizyon izliyo ama en çok ta şu an olduğu gibi babasına bişey anlatmaya çalışıyor :ehi: :ehi:babacı oldun anlıcağın canım :)

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

aynen benimki de öyle ne var bu babalarda o gelince eve sürekli gülücük atıyor ona bişiler söylemeye çalışıyor gün içinde bana demiyor diyorum bende babanın tabi hoşuna gidiyorr :laughing7:

~ERVA~

fatmacım genelde kız cocukları babalarına düşkün olur derler