28 Nisan , 2024, 04:28:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar çok mutluyum ama dualarınıza ihtiyacım var...

Başlatan CAN TANEM, 29 Nisan , 2012, 00:04:14

« önceki - sonraki »

esracım

nerde kaldılar ya.bende çatlayacağım meraktan cidden :'(

beynâ

zeynep1111

bende merak ettim..hayirli haberler gelir insallah :amin: :amin: hepimize moral olur :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ya ben arıcam da gecen mesaj gönderdim yanlıs mı almısım noyu ne beni aradı bir kız vay beni neden aradın diye yanlıs oldu dedim özür diledim yok basıma bela oldu sonra hamileyim ben bak sinirlendirme deyince aramadı bir daha sırf bu yüzden korkuyorum aramaya
ne oldu anlayamadım da

elfo

arama canım o zaman demekki yanlış almışsın sinirlerin bozulmasın şimdi durup dururken
sabredip hep beraber alacaz sonucu
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:love9: nerde kaldılar yaaa  :director: :director: :director:  AYNUR AYŞE
HEPİMİZ GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ  :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: elfo - 30 Nisan , 2012, 15:59:26
aslında hiç de yavaş işlememiş gayet hızlı ilerlemiş. ben de gittim bu ay bana da doğal yolla hamile kalabilirsin ama ilaç verecem yine de dedi. serophene diye bi ilaç verdi bugün yumurtalarıma bakılacak. aslında tüplerim kapalıysa bu tedavi sadece hormon vermek oluyor vücuda. neyse hayırlısı artık. nasip meselesi
senin rahim filmi çekilmedimi canım tüpler kapalıysa demişiisn ya....??

ayse_etiskenece

bende bekliyorum meraklaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :hello2: :hello2: :hello2:inş hayırlı haberlerle gelir...benimde geçen ay 25 çıkmıştı değerim sonra düştü inş onun öle olmaz yükselmiştir inş

CAN TANEM

30 Nisan , 2012, 19:54:45 #85 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2012, 19:59:42 moonlight
Kızlar malesef değerim 6 ya düşmüş üzgünüm ama iyi haberler veremedim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Bulunduğum ilçede öğleden sonra kan bakmıyorlarmış çarşamba gel dediler bende merkeze gittim test sonucum ancak çıktı kızlar yarın da doktora muayene olacağım çok kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

aynurum kıyamam  lütfen yıpratma kendini canım hayırlısı olsun demekten başka ne gelir elden :sad1:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: moonlight - 30 Nisan , 2012, 19:54:45
Kızlar malesef değerim 6 ya düşmüş üzgünüm ama iyi haberler veremedim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Bulunduğum ilçede öğleden sonra kan bakmıyorlarmış çarşamba gel dediler bende merkeze gittim test sonucum ancak çıktı kızlar yarın da doktora muayene olacağım çok kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok iyi anlıyorum seni canım bneimde 25 ten 8 e düşmüştü değerlerin 100 üstünde olması gerekiyormuş genelde ama ben söyleyemedim sana ümidini yitirmemek için...bende nart ayında yaşadım öle bişey sağlıklsız embriyo gelişimi olduğu için böyle oluyormuş ....inş rabbim en kısa zamanda hayırlıısyla tekrar versin canım....üzme kendini

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsun cnm üzme kendini bu kadar  :(

rabbim hayırlısını nasip etsin daha zaman warmış demek ki  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

canım çok üzüldüm ben senden umutluydum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
benmde 1 e düşmüş bu ay güzel haberler veremedik ama inşallah önümüüzdeki ay verebiliriz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bende saat2.30 da öğrendim ve 5 kadarda derse girdim düşünsene gözlerim kan canagı ben ders anlattım öyle sonra eve geldim zırıl zırıl aglyorum kendime kızıyorum neden erken test yaptım diye..rabbim böyle uygun görmüş vardır bi bildiği  :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: