02 Mayıs , 2024, 01:20:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

gül-i rana

Alıntı yapılan: destina06 - 11 Mayıs , 2012, 19:41:56
Canım çok geçmiş olsun o zaman yat bol bol dinlen ve dua et.İnşallah bırakmaz seni meleğin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım :opucuk: :amin:

nazlıyarim

canım benim rabbim seni ve bebişini korusun dinlen bol bol su iç. ceviz hurma gibi şeyler ye kabız olmamaya dikkat et kayısı falanda ye inşallah allahımın izniyle bişiicik olmayacak meleğine  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

cnm hiç kalkma bitanem yerinden dikkat et inş birsey olmaz benm arkadasımında kanaması oldu ama bebeği kucagında suanda hiç kalkmadan dinlendi korkma içini ferah tut tatlım

suzannn

gül-i rana    GEÇMİŞ OLSUN DİKKAT ET GEREKİRSE HİÇ KALKMA

BU ARADA DOKTORUN CİNSİYET ÜZERİNE SÖYLEDİĞİNİ KOCAKARILAR DER BU KADAR SAÇMA BİŞEY OLABİLİRMİ CİNSİYETİ ERKEK ÜZERİNDEN GELEN HÜCREDEN GEÇTİĞİNİ BİLMİYOR HERALDE

mutluluk

ALLAHIM YARABBİM BİZ ÇALIŞAN BAYANLAR NE KADAR ZORLUK ÇEKİYORUZ.CANIM YA ALLAH YARDIMCIN OLSUN BEBEĞİNİZİ SİZE BAĞIŞLASIN.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.

@@@gözde@@@

geçmiş olsun canım yat hiç kalkma inşll biran önce atlatırsın Allah bebeğinizi size bağışlasın  :amin:

Sır_Çiçegi

bol bol dinlen cnm cok gecmiş olsun inş. saglıklı bir şekilde dünyaya getirirsin bebeğini  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mavişim80

COK GECMİŞ OLSUN CANIM.KORKMA Bİ SÜRE DİNLEN KALKMA YERİNDEN.BİRDE MÜMKÜN OLDUGUNCA WC IKINMAMAYA CALIS YETER

RosE27

cnm hic uzulme benimde 1.5 aydir kanamam wardi hemde ne kanama abcaklarimdan asagi bende cok progestan ictim wc haric kalkmadan yatiyorum sende kalkmadan dinlen RABBIM yar we yardimcimiz olsun ins  :amin:

DoctorGunel

CANIM YAT DINLEN, INSALLAH MELEGIN RABBIMIN IZNIYLE SENI BIRAKMAZ..BU KADAR DERIN DUSUNME HER SEYI..IYI DSUNMEYE CALIS...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

gül-i rana

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 11 Mayıs , 2012, 20:48:30
canım benim rabbim seni ve bebişini korusun dinlen bol bol su iç. ceviz hurma gibi şeyler ye kabız olmamaya dikkat et kayısı falanda ye inşallah allahımın izniyle bişiicik olmayacak meleğine  :amin:

saol canım :opucuk: inşallah bırakmaz meleğim bu sefer beni :amin:

gül-i rana

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Mayıs , 2012, 09:35:32
cnm hiç kalkma bitanem yerinden dikkat et inş birsey olmaz benm arkadasımında kanaması oldu ama bebeği kucagında suanda hiç kalkmadan dinlendi korkma içini ferah tut tatlım

saol canım kalkmıyorum hiç dua ediyorum rabbim bize kavuştursun meleğimi inşallah. :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

canım çok geçmiş olsun hayırlısıyla atlatırsın inşallah bu zor günleri  :amin:  :amin: :amin:

gül-i rana

:y25: :y25: KIZLAR BANA DUA EDİN NE OLUR DOKTORA GİDİYORUM  :y25: :y25:

BEBEĞİMİ GÖRÜYİMM İNŞALLAH TÜM SAĞLIĞI YERİNDE OLSUN  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım güzel haberlerle gel inş mutlaka haber ver
allahım evladını sana bagıslasın