şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

gül-i rana

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Mayıs , 2012, 08:43:28
canım güzel haberlerle gel inş mutlaka haber ver
allahım evladını sana bagıslasın

İNŞALLAH CANIM BENİM :opucuk:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: günaydın canım inşallah güzel haberle geleceksin ben inanıyorum korkma olurmu canım herşey yolunda gidecek bende yarın gidiyorum nasip olursa 2li testimiz yapılcak rabbim hayırlısını versin inşallah  :amin:  büyümüşlerdir inşallah :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9: :love7: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bebeğini göreceksin. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin...  :flowers: :flowers:

@@@gözde@@@

serserim

inşallah sevinçle gelirsin canım benimde senin gibi kan birikimim vardı dinlendim geçti seninde geçicek inşallah ama izin alabildiğin kadar al canım offfff ne zor çalışan bayan olmak  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: inşallah dinlenince geçicek canım bak ben dinlendim geçti Allah a emanet bebişlerimiz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gül-i rana

saolun kızlar..biraz geç oldu hebr vermem ama eve ancak gelebildim.

salı günü iki ayrı dokora gittim.ilki ünv doç idi.o dediki kanama alanı mevcut ama hiçbir tedavi veremem düşcekse düşer zaten yat dinlen sadece dedi :violent1:

ikinci gittiğim doktor da hemen düşük için iğne verelim sana dedi. wc dışında kalkma 15 gün sonra tekrar bakalım eğer geçmesse hastaneye alaım dedi.şimdilik iyiyim çok şükür kanamam yok yatıyorum.bebeğimin kalp atışını da duyduk çok şükür ama ben yinede çok korkuyorum.sürekli tedirgin bir durum içindeyim.rabbiim hakkımızda hayırlısını versin. :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canım RABBİM meleğini sana bağışlasın inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla alırsın meleğini kucağına...

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@