Memorial Şişli hastanesinde tüp bebek tedavisine başladım..

Başlatan sukeyna, 27 Nisan , 2012, 13:26:25

« önceki - sonraki »

esracım

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cidden hamilemisin süpperrrrrrrrrrrrrrrrr çok sevindim canım.tebrik ederim :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

_inci_tanem_

Çooookk sevindim Tebrik ederim RABBİM gönlüne göre verdi hayırlısıyla sağlıkla kucağınada alırsın inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazlıyarim

;D  ;D çok mutlu oldum canım benım allahım saglıkla kucagınıza almanızı nasıp eylesın ınsallah  :amin: tebrikler  :flowers:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

RosE27

hadi hayirli olsun cnm coksewindim RABBIm saglikla kucaginalmayi nasip ederi ins :nazar: :nazar: :k06: :hello2: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: sukeyna - 17 Mayıs , 2012, 15:43:32
kızlarr bugün sonucumu aldım ve hamileyim, ikiz bile olabilirmiş :D
ÇOK ŞÜKÜR HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH

Balböceği

Alıntı yapılan: sukeyna - 17 Mayıs , 2012, 15:43:32
kızlarr bugün sonucumu aldım ve hamileyim, ikiz bile olabilirmiş :D
ay maşallah  :hello2:

Çok sevindim, ikiz de olsun üçüzde  :nazar:

Rabbim tamamına erdirsin  :amin:   

@@@gözde@@@

gözünüz aydın canım Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: :amin:

Mavish

rabbim kalbinize gönlünüze göre versin canim..... herseyin hayirlisi !

sukeyna

çok teekkür ederim iyi dilekleriniz için kızlar, inanamıyorum ama hamileyim galiba gerçekten:)
Darısı tüm isteyenlerin başına inş.

esracım

HASRET!M S@N@

canım cok cok sevindim darısı tüm bekleyenlere
bizleri gelişmelerden haberdar et allahım sağ salim kucagına almayıda nasip etsib

melek100lü

:icon_flower: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
TEBRİKLER CANIM ÇOK SEVİNDİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN
RABBİM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN İNŞALLAH
:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

umut vardır

tebrikler canım senin adına çok sevindim inş. sorunsuz bi hamilelik yaşarsın.darısı bana ve isteyen herkese olsun  :hello2: :hieyt: :flowers:

sukeyna

Arkadaslar merhaba kendi sayfamı yenilemek kısmetmis yine aynı konuyla. Oglum 2,5 yasında oldu ve biz yine tup bebege aynı hastanede başladık transferim oldu cok sukur, ayım 14 unde gebelik testim var, dua edin lütfen bana.
Su sıralar tup beek tedavisi gören var mı acaba burdan paylaşalım yaşadıklarımızı

makaron

Hadi hayırlı olsun. Forumda herkes ikinci haberleri vermeye basladı