Memorial Şişli hastanesinde tüp bebek tedavisine başladım..

Başlatan sukeyna, 27 Nisan , 2012, 13:26:25

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Mayıs , 2012, 11:00:58
Esracım Allah razı olsun, sen hamile misin yada çocuğun var mı?
Ne anneyim ne de hamileyim ama anne olmak için uğraşan bir adayım :) canım ağustos gibi bnde düşünüyorum bebek.o yüzden bir şey sormak istiyorum.tüm masraflar 2000 Euro mu yani.

sukeyna

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hamile kalırız hep beraber :) İlaçlar hariç 2.000 euro fiyat canım hatta gebelik testi bile dahil bu fiyata:)
Tabi ilaçlarda 1.000 TL falan tutuyo.

esracım

o zaman fiyatlar iyi sayılır yani çok yüksek değil bence.hatta para biriktiriyorduk ama asıl hedefimiz şimdi tüp bebek için biriktirmek olsun.inşallah senden güzel sonuçlar alırızda bizlerde rahatlıkla senin hastanene gidebiliriz :opucuk:

sukeyna

İnşallah canım emeklerimizin karşılığını alırız..
Bu arada benim için salat-ı tefriciye okuyacak olan var mı? Biliyorsunuz bu dua 4444 kez okunuyor ve ben 10 gün içerisinde bitsin istiyorum, yardımcı olmak isteyen arkadaşlar burdan yazabilirler bana.

esracım

başlığını istersen dua sayfasına aç.dua paylaşım daha doğrusu.yardım eden olur muhakkak :icon_thumright:

nazlıyarim

allahım yuzunuz guldursun ınsallah hayırlısıyla bebişlerinizle ayrılırsınız hastanedende kısmetse eylülde bende memorialdeyim :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sukeyna

Bugün transferim olacak kızlar inşallah iyi geçer stresliyim biraz..

RosE27

nazlıyarim

:love9: canım allahım yardımcınız olsun inşallah herşey yolunda gider bebişin (bebişlerin) gelir.  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

allah yardımcın olsun cnm bnm
inş tedavi sonucunda yüzün güler
göreceğin son tedavi bu olur inş

umut vardır

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Mayıs , 2012, 11:43:33
İnşallah canım emeklerimizin karşılığını alırız..
Bu arada benim için salat-ı tefriciye okuyacak olan var mı? Biliyorsunuz bu dua 4444 kez okunuyor ve ben 10 gün içerisinde bitsin istiyorum, yardımcı olmak isteyen arkadaşlar burdan yazabilirler bana.
inş. hamile kalırsın AYETEL KÜRSİ DE OKUYABİLİRSİN 313 DEFA NE DİLERSEN KABUL OLUYOR BEN ÇOK OKURUM BÜTÜN SIKINTILARIM HEP GİDERİLİRDİ.SANA DA TAVSİYE EDEBİLİRİM 313 DEFA OKUYORSUN AMA DİKKAT ET NE FAZLA NE EKSİK OLCAK.İSTERSEN SENİN İÇİN OKURUM AMA ADINI VE SOYADINI BİLMEM GEREK EGER SAKINCASI YOKSA BEN BİRİNE DUA EDERKEN ADI SOYADINA BAĞIŞLIYORUMDA.ÇÜNKÜ DUA SAHİBİNE ÇABUK ULAŞIR

sukeyna

Transfer işlemi çok zor değilmiş hatta hiç hissetmeden bitti diyebilirim çok şükür.
313 Ayetel Kürsiyide okurum canım bu akşam sağolasın..

HASRET!M S@N@

sukeyna

kızlarr bugün sonucumu aldım ve hamileyim, ikiz bile olabilirmiş :D

CAN TANEM

Çok sevindim canım Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmadı çok şükür Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: