Memorial Şişli hastanesinde tüp bebek tedavisine başladım..

Başlatan sukeyna, 27 Nisan , 2012, 13:26:25

« önceki - sonraki »

sukeyna

Merhaba arkadaşlar 23 nisan da memorial hastanesinde tüp bebek tedavsine başladım ve şu anlık çok memnunum, çok ilgililer sağolsunlar,ben pko hastasıyım eşimde ise bir problem yok çok şükür, bi aşılama denememiz oldu ama negatif sonuçlandı malesef.
Memorial hastanesinde tüp bebek tedavisi görüp hamile kalan yada kalamayan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirm.En korktuğum da yumurta toplama işlemi, nasıl oluyor yada transfer sırasında ağrı oluyor mu?

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı olsun canım.inşallah emeğinin karşılığını alırsın  :opucuk:hastane hakkında  hiç bir bilgim yok  :dontknow:

nazlıyarim

canım hayırlı olsun inşallah mutlu ayrılırsınız hastaneden ben ataşehir memorial has.tüp bebek takımının kaptanı olarak doç.dr cem demirel'i tanıyorum kocaeliye konferansa gelmişti ogün konferans vermedide herkesi tek tek ücretsiz muayene etmişti.bizimde eşimle 2 yer var aklımızda ya memorial yada acıbadem kadıköy. 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

HASRET!M S@N@

cnm tüp bebek yaptıran arkadaslarımız yardımcı olacaktır sana
inş basarılı sonuc alırsın yüzün güler gülüm

melek100lü

HAYIRLI OLSUN CANIM  :amin: İNŞALLAH EMEKLERİNİZ BOŞA ÇIKMAZ ENKISA ZAMANDA ALIRIZ GÜZEL HABERİNİ İNŞALLAH  :amin: :opucuk:

nazlıyarim

bugun bı arkadasımda atasehır memorıal hast. tup bebek ıçın gıdeceklerını soylemıs esıme gıden herkez cok memnun ayrılıyormus ınsallah senınde guzel haberlerını alırız :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sukeyna

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar,dün yumurta toplamı işlemim oldu dua edin bana inşallah haftaya transfer gerçekleşecek, çok meşakkatli bir işmiş gerçekten.

umut vardır

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Mayıs , 2012, 09:17:50
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar,dün yumurta toplamı işlemim oldu dua edin bana inşallah haftaya transfer gerçekleşecek, çok meşakkatli bir işmiş gerçekten.
canım ya inş. hamile kalırsın ya dualarım seninle .nasıl geçti yumurta toplama işlemi bende 10 gün sonra gidecem belki erkende olabilir adetimi bekliyorum.

sukeyna

Allah razı olsun inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur.Anestezi veriyorlar canım yumurta toplama işlemi sırasında hiç birşey anlamıyorsun.

umut vardır

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Mayıs , 2012, 10:37:39
Allah razı olsun inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur.Anestezi veriyorlar canım yumurta toplama işlemi sırasında hiç birşey anlamıyorsun.
anestezi için ücret aldılar mı sizden

esracım

Allah ım işini rast getirsin canım.İnşallah her şey sizin adınıza mükemmel olur.Dualarım sizlerle.

sukeyna

Esracım Allah razı olsun, sen hamile misin yada çocuğun var mı?

sukeyna

Alıntı yapılan: umut vardır - 04 Mayıs , 2012, 10:39:42
Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Mayıs , 2012, 10:37:39
anestezi için ücret aldılar mı sizden
Yok canım almadılar, memorial hastanesinde paket halinde tüp bebek işlemleri ve toplamda 2.000 euro ödüyorsun o yüzden de anestezi falan herşey dahil bu fiyata.

RosE27