kızlar ecre Atopik Dermatit olmuş :((((

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Nisan , 2012, 08:53:52

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 14:51:46
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 14:47:17
VERMİCEMYELİZCİM BEN ACELE EDİYORUM BİR AN ÖNCE BAŞALAYALIM DİYE GERİ KESTİM VERMEYİ  :icon_pale:

yani insan hevesleniyo tabiki yesin diye ama hassas kız ecre  :opucuk: meyve falan versen dicem ecreden 4 gün küçük kuzenimin kızı var meyve veriyolar ona bir seviyo maşallah ayy o meyveyi yiyo benim onu yiyesim geliyo  :hungry:
İŞTE HEVESLİYORUM AMA BİZİMDE 15 GUNUMUZ KALDI  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

canım öncelikle geçmişler olsun yavruya ve sana.benim oğlumdada var yanağında.ama tahrişten oluyor bizimkisi.ne zaman deli gibi öpsek yada babada azda olsa sakal olsa hemen oluşuyor.travazol kullanıyorum kortizonlu. :tongue3: ama sadece bi kaç kez sürüyorum o kadar.cildi hassas olabilir.yediği bişiden olsa bence tüm vucudunda olur.yani sadece yanakta olmaz heralde.

bence sen ek gıda vermeye geç kaldın.ecreyi doyurma sadece 1 çay kaşığı tatdır.benim arkadaşımda geç verdi ve sürekli alerji durumunu yaşadı.karnında kabartı oldu.sırtı kızardı vs vs....bebek ek gıdayla ne kadar geç tanışırsa alışmasıda bence o kadar zor olur. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

sen yine şu ara kes herşeyi.ama en kısa zamanda sadece tattırmak adına ecreye bişiler ver.meyve,yoğurt,sebze çorbası,muhallebi.....ben oğluma günde sadece 1 çay kaşığı vermek için sebze çorbası yapardım.

bence sen yinede bi doktora görün.allah korusun daha fazla büyümesin...
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 14:55:31
VERMİCEMYELİZCİM BEN ACELE EDİYORUM BİR AN ÖNCE BAŞALAYALIM DİYE GERİ KESTİM VERMEYİ  :icon_pale:

yani insan hevesleniyo tabiki yesin diye ama hassas kız ecre  :opucuk: meyve falan versen dicem ecreden 4 gün küçük kuzenimin kızı var meyve veriyolar ona bir seviyo maşallah ayy o meyveyi yiyo benim onu yiyesim geliyo  :hungry:

benim oğlumda ecreden kaç gün küçük ama 1 elma,yarım armut,3 te 1 muz püresi yapıyorum içine havuç suyunuda ekliyorum ve yiyor   :nazar: :nazar: :nazar:

mutlaka sebze çorbası ve yoğurt veriyorum hergün. :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DİLARACIM SAGOL
CANIM DR BAGIRSAKLARININ HASSAS OLDUGUNU SÖLEDİ ACELE ETME DEDİ BANA EK GIDA KONUSUNDA YOKSA BENDE İSTİYORUM GECMEYİ AMA İSTE İSHALDEN YENİ KURTULDU  :dontknow: :dontknow: HANGİ ANNE İSTEMEZKİ ÇOCUGUNA FARKLI SEYLER TATTIRMAYI  :crybaby2: AMA İŞTE DURUM BÖLE OLUNCA BEKLİYORUM  :-\
TABİKİ BENDE 1CAY KAŞIĞI İÇİN YAPARIM CORBASINI HİÇ BİR ANNE YAPIYORUM DİYEDE GOCUNMAZ YAPAR BENCE  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Nisan , 2012, 14:59:50

benim oğlumda ecreden kaç gün küçük ama 1 elma,yarım armut,3 te 1 muz püresi yapıyorum içine havuç suyunuda ekliyorum ve yiyor   :nazar: :nazar: :nazar:

mutlaka sebze çorbası ve yoğurt veriyorum hergün. :nazar:
DİLARACIM SEN ANLAMIYOSUN GALİBA ECRE BAGIRSAKLARI HASSAS DİYOR DR BENDE VERMEYİ ÇOK İSTİYORUM AMA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

az kalmış canım neyseki  :)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 15:02:26
DİLARACIM SAGOL
CANIM DR BAGIRSAKLARININ HASSAS OLDUGUNU SÖLEDİ ACELE ETME DEDİ BANA EK GIDA KONUSUNDA YOKSA BENDE İSTİYORUM GECMEYİ AMA İSTE İSHALDEN YENİ KURTULDU  :dontknow: :dontknow: HANGİ ANNE İSTEMEZKİ ÇOCUGUNA FARKLI SEYLER TATTIRMAYI  :crybaby2: AMA İŞTE DURUM BÖLE OLUNCA BEKLİYORUM  :-\
TABİKİ BENDE 1CAY KAŞIĞI İÇİN YAPARIM CORBASINI HİÇ BİR ANNE YAPIYORUM DİYEDE GOCUNMAZ YAPAR BENCE  :icon_thumright:

zor bi durum canım.allaha şükür ki başında olacaksın yani kızına bizzat sen bakacaksın bu ikiniz içinde çok avantajlı bidurum.tabi böle sıradışı  durumlarda iş farklı olur.o zaman cok cok daha dikkat et.doktorunuzun dediğinden çıkma.allahım korusun.allah acil şifalar versin..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Nisan , 2012, 15:07:32
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 15:02:26
DİLARACIM SAGOL

zor bi durum canım.allaha şükür ki başında olacaksın yani kızına bizzat sen bakacaksın bu ikiniz içinde çok avantajlı bidurum.tabi böle sıradışı  durumlarda iş farklı olur.o zaman cok cok daha dikkat et.doktorunuzun dediğinden çıkma.allahım korusun.allah acil şifalar versin..
EVET COK ZOR Bİ DURUM EVET ŞÜKÜR KIZIMA KENDİM BAKACAM  :amin: EVET O YUZDEN ÇOK DİKKAT EDİYORUM 2GUN YOĞURT VERDİM ACELE ETTİM DR DEDİĞİNİ YAPMADIM SONRA VAZGECTİM GERİ KESTİM YOĞURDU  :dontknow:

Dilara Ebrar

canım ya çok geçmiş olsun ama üzme kendini.çok büyük bi sıkıntı deildir sadece yanağında olduğuna göre.bi kaç gün sadece mama ve kendi sütünle besle.zaten muhtemelen düzelir.ama anneler için herşey ne kadar yolunda olursa olsun mutlaka ama mutlaka bi doktoru görmek istiyoruz.şahsen bende öle oluyor.içimiz daha rahat olsun ama dimi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Nisan , 2012, 15:13:03
canım ya çok geçmiş olsun ama üzme kendini.çok büyük bi sıkıntı deildir sadece yanağında olduğuna göre.bi kaç gün sadece mama ve kendi sütünle besle.zaten muhtemelen düzelir.ama anneler için herşey ne kadar yolunda olursa olsun mutlaka ama mutlaka bi doktoru görmek istiyoruz.şahsen bende öle oluyor.içimiz daha rahat olsun ama dimi
SAGOL CANIM EVET ÖLE OLUYOR BAKALIM YARIN DR GÖTÜRCEM KUZUMU İNŞ ÖNEMLİ BİŞEYSİ YOKTUR DUA EDİN  :amin:

_inci_tanem_

ALLAH'IN iziniyle birşey yoktur canım sen canını sıkma düzelicek :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 15:13:55
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 25 Nisan , 2012, 15:13:03
SAGOL CANIM EVET ÖLE OLUYOR BAKALIM YARIN DR GÖTÜRCEM KUZUMU İNŞ ÖNEMLİ BİŞEYSİ YOKTUR DUA EDİN  :amin:

yoktur canım yoktur bişi.Allah yar ve yardımcınız olsun aci şifalar versin......aaaaaaaaaaaaaaah canım aaaaah bu bebişler bize daha neler neler gösterecek şu hayatta.bunlar neymiş dicez.ilk doğduğunda kakasını sorun ederdik şimdi püüüf deyip geçiyoruz.olacak hepsi olacak.ama ne olursa olsun allah beterlerinden şifası olmayan hastalıklardan korusun onları....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH A ŞÜKÜR DR GİTTİK GELDİK KIZIMIN CİLDİ ÇOK HASSAS OLDUĞU İÇİN ÖLE OLMUŞ ÖPMEDEN  :k06: SAKALLI KİŞİLERE YASAK ÖPMEK  :nono:

Aytii

Kevser nasıl oldu yanağı

bi gelişme varmı?

okudumu validen duayı?

birde kabızlığı ne durumda  :-\ yapmadıysa mutlaka doktoruna götür