kızlar ecre Atopik Dermatit olmuş :((((

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Nisan , 2012, 08:53:52

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm   aynısı tıpa tıp eliftede var ara ara olup olup geçiyor aynı ecrenin tarzında kıpkırmızı bellı bır nokta ve aynı sol yanagında geniş bir yuvarlak ben çözdüm olayı elife ne zaman yumurta ve yoğurdu aynı gün  versem yada yağlı bişey yese oluyor fazlamı gelıyor artık bilmiyorum aytenın dediği gibi elifte beyaz tenli,doktoruda bitür alerji demişti hakkatten.geçmişti hiçbişeyi yoktu somon balığı verdim oda dokundu yıne oldu oluncada birkaç gün sürüyor yüzünü yıkıyorum bepanten sürüyorum biraz olsun hafifliyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canımm ama ecre daha ek besine geçmediki sadee dun ve ertesi gun yoğurt verdim onuda bugun vermedim kestim sadece anne sutu ve ishal maması alıyor  :sad1: :sad1: :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım ben eminim bizde  yoğurt yapıyor .ecreye yoğurt vermeden önce oluyormuydu bu sekıl bir kızarıklık?eğer olmuyorsa kesin yoğurt tetikliyor bizde öyle çünkü
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

_inci_tanem_

aklıma ne geldi kevsercim ecre ishal olduğu zaman doktor sana bir süre süt ve süt ürünleri tüketmeyeceksinm demişti ecreye sütündne geçtiği için sanırım ama sen ecreye yoğurt yedirmişsin  :dontknow: yanlışta hatırlıyo olabilirim ama aklıma geldi sorayım dedim 

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 25 Nisan , 2012, 14:17:34
canım ben eminim bizde  yoğurt yapıyor .ecreye yoğurt vermeden önce oluyormuydu bu sekıl bir kızarıklık?eğer olmuyorsa kesin yoğurt tetikliyor bizde öyle çünkü
canım yoğurt vermeden öncede vardı ben sadece 2gundur yoğurt veriyordum  :dontknow: :dontknow: yaklasık 1aydır var bu  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 14:20:38
aklıma ne geldi kevsercim ecre ishal olduğu zaman doktor sana bir süre süt ve süt ürünleri tüketmeyeceksinm demişti ecreye sütündne geçtiği için sanırım ama sen ecreye yoğurt yedirmişsin  :dontknow: yanlışta hatırlıyo olabilirim ama aklıma geldi sorayım dedim 
evet canım dr öle demişti ben kafama göre verdim 2gun yoğurt ama bu 1aydır var  :icon_scratch: :dontknow: zaten şimdi geri kestim yoğurdu hiçbir ek besin vermiyorumki  :dontknow:

CAN TANEM

Canım öncelikle geçmiş olsun  :flowers:

Resmi göremiyorum şuan akşam bakarım inşallah ama anlattığına göre aynısı benim göz kenarında çıktı ilk gittiğim doktor enfeksiyon dedi verdiği ilaç geçirmedi 2. doktor ise cildin hassas bu yüzden alerji olmuş dedi dikkat etmen gerekir sabun şampuan bunların hepsi olabilir dedi verdiği ilaç ta geçirdi ama başka bi zaman başka bi yerinde yeniden çıkabilir demişti... Muhtemelen öpmekten olmuştur ecreninki de yüz hassas çünkü yüzünden değil de elinden falan öpsünler en azından geçene kadar..   Bide Kuran-ı Kerimde geçen ve cilt hastalıkları için okunan bi dua var ben onuda okudum sürekli sanada yazayım sabahları aç karnına ne kadar okuyabilirsen oku yalnız aç olan bebek olacak canım....   "Em ebramü emran fe inna mübrimün"  Dua bu canım şifa olsun inşallah :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 14:26:02
evet canım dr öle demişti ben kafama göre verdim 2gun yoğurt ama bu 1aydır var  :icon_scratch: :dontknow: zaten şimdi geri kestim yoğurdu hiçbir ek besin vermiyorumki  :dontknow:
ek gıdalara başlanabiir aslında artık 6.ayın içinde ecre ama yinedsen bilirsinde süt ve süt ürünleri için aklımda kaldıda ondna dedim yeniden ishal falan olmasın RABBİM korusun :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: moonlight - 25 Nisan , 2012, 14:29:36
Canım öncelikle geçmiş olsun  :flowers:

Resmi göremiyorum şuan akşam bakarım inşallah ama anlattığına göre aynısı benim göz kenarında çıktı ilk gittiğim doktor enfeksiyon dedi verdiği ilaç geçirmedi 2. doktor ise cildin hassas bu yüzden alerji olmuş dedi dikkat etmen gerekir sabun şampuan bunların hepsi olabilir dedi verdiği ilaç ta geçirdi ama başka bi zaman başka bi yerinde yeniden çıkabilir demişti... Muhtemelen öpmekten olmuştur ecreninki de yüz hassas çünkü yüzünden değil de elinden falan öpsünler en azından geçene kadar..   Bide Kuran-ı Kerimde geçen ve cilt hastalıkları için okunan bi dua var ben onuda okudum sürekli sanada yazayım sabahları aç karnına ne kadar okuyabilirsen oku yalnız aç olan bebek olacak canım....   "Em ebramü emran fe inna mübrimün"  Dua bu canım şifa olsun inşallah :amin:

canım sagol evet k.valdem okuyor bu duayı bende okurum tek gecsin kuzumun cildi artık öpturmucem kimseye bende öpmücem  :icon_pale: :icon_pale: bakalım yarın gitcez dr  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 14:30:10
ek gıdalara başlanabiir aslında artık 6.ayın içinde ecre ama yinedsen bilirsinde süt ve süt ürünleri için aklımda kaldıda ondna dedim yeniden ishal falan olmasın RABBİM korusun :amin: :amin:
canım ek besine gecme zamanı geldi ama ecre 1,5ay ishaldiya dr birz bekleyelim 7.ayı doldurunca ek besine gecelim dedi ben işte dr dinlemedim yoğurt verdim geri yoğurdu kestim dr ecrenin bagırsakarı çok hassas dedi bakalım surda kaldı 15 gun

CAN TANEM

En kısa zamanda geçer inşallah canım doktora gitmekte fayda var tabi :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 14:35:14
Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 14:30:10
canım ek besine gecme zamanı geldi ama ecre 1,5ay ishaldiya dr birz bekleyelim 7.ayı doldurunca ek besine gecelim dedi ben işte dr dinlemedim yoğurt verdim geri yoğurdu kestim dr ecrenin bagırsakarı çok hassas dedi bakalım surda kaldı 15 gun
Evet canım baya zor dönemler atlattınız :'( Neyseki şu an ecre iyi maşallah :nazar: Doktorunuzun dediği gibi 7.ayda başlarsan en azındna sorun olmamış olur sen en iyisi yoğurt verme bir müddet daha  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

VERMİCEMYELİZCİM BEN ACELE EDİYORUM BİR AN ÖNCE BAŞALAYALIM DİYE GERİ KESTİM VERMEYİ  :icon_pale:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 14:47:17
VERMİCEMYELİZCİM BEN ACELE EDİYORUM BİR AN ÖNCE BAŞALAYALIM DİYE GERİ KESTİM VERMEYİ  :icon_pale:

yani insan hevesleniyo tabiki yesin diye ama hassas kız ecre  :opucuk: meyve falan versen dicem ecreden 4 gün küçük kuzenimin kızı var meyve veriyolar ona bir seviyo maşallah ayy o meyveyi yiyo benim onu yiyesim geliyo  :hungry:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına