kızlar yardım edin lütfen

Başlatan bihterp3416, 24 Nisan , 2012, 19:15:55

« önceki - sonraki »

bihterp3416

kızlar beş günlük bebeğim  var.. doğduğundan beri göz kapaklarında ve alnının ortasında kırmızı leke var... böyle mor gibide değil nedir anlamadım.. çok üzülüyorum hiç geçmeyecek mi böyle lekesi olupta geçen varmı?  üzüntüden sütüm kesilecek diye korkuyorum  :crybaby2: :crybaby2:

medine

slm canimm korkulacak bisey yok onda bosu bosuna uzulupte sutun kesilmesinn..benim kizimda da vardi dogdugunda alninin ortasinda ve goz kapaklarinda ama gecti gitti sukur icin rahat olsun. goz kapaklari tamamen gecti alninin ortasinda cok hafif kaldi agladigi zamanlarda belirginlesiyo sonra tekrar gidiyo ama simdiyse hic kalmadi gibi bisey   ;)
sen benim herseyimsinn:)

medine

farkettiysen resmindede birazcik belli oluyo  ama simdi bisey kalmadiii :opucuk:

bihterp3416

Alıntı yapılan: medine - 24 Nisan , 2012, 19:25:06
farkettiysen resmindede birazcik belli oluyo  ama simdi bisey kalmadiii :opucuk:
ayy canım biraz belli ediyor benim bebeğin alnındakinin aynısı şeklide aynı göz kapaklarında da var böyle kırmızı tam morda değil .. bir tane doktor geçmez dedi diğer üç doktor geçer dedi öyle üzüldümki anlatamam ağlaya ağlaya öldüm resmen.. ne zaman geçmeye başladı canım

medine

benim kiziminda vardi canim goz kapaklarinda ben hic sormadim bile doktora oyle aklima kotu bisylerde gelmedi annem o gecer sen merak etme zamanla demisti gercektende gecti tam hatirlamiyorum nezaman kaybolmaya basladigini ama cok surmez yavas yavas gider kirmiziliklar sen merak etmee hatta dur resim ekleyebilirsem ekliyim bak icin daha etsin yazik uzulupte sutune etki etmesinn hic kafana takma gercekten

bihterp3416

Alıntı yapılan: medine - 24 Nisan , 2012, 19:30:32
benim kiziminda vardi canim goz kapaklarinda ben hic sormadim bile doktora oyle aklima kotu bisylerde gelmedi annem o gecer sen merak etme zamanla demisti gercektende gecti tam hatirlamiyorum nezaman kaybolmaya basladigini ama cok surmez yavas yavas gider kirmiziliklar sen merak etmee hatta dur resim ekleyebilirsem ekliyim bak icin daha etsin yazik uzulupte sutune etki etmesinn hic kafana takma gercekten
canım bende nedense kafama çok taktım benim annemde geçer diyor inşş geçer canım.. ayy canım çok memnun olurum eklersen bakıyım aynısı mı

medine

ekledim cabuk bakta silicem sirf icin rahat etsin diye vallaa :k06: :k06:burda cok belirgin bile cikmamis daha kirmiziydii

bihterp3416

Alıntı yapılan: medine - 24 Nisan , 2012, 19:38:45
aynen bu sekildi smdiyse alninin ortasinda cok ama cok hafif bi leke kaldii farkedilmiyo kolay kolay
canım çok sağol ya içim rahatladı biraz evet hemen hemen aynısı izlerin melek öpücüğü diyorlarmış tamam canım gördüm silebilrsin

fıstık

bende baktım canım bebeğinin resmine  :nazar:

merak etme canım kalıcı olanların daha koyu bir renk oluyo

zamanla geçer benim kızın bacağında vardı

hatta gülmü kokladın kalır falan dediler

aman kalırsa kalsın demiştim  :k06:

ama hiçbişi kalmadı

medine

Alıntı yapılan: fıstık - 24 Nisan , 2012, 19:42:16

ama hiçbişi kalmadı
bakablirsin tabi nedemekk :k06: :k06: :k06:gecer bencede kafaya takilicak bisey degil sutune yazik edersin dusunme bilee

bihterp3416

canım hatta dur bende ekleyeyim bak bi

bihterp3416

Alıntı yapılan: fıstık - 24 Nisan , 2012, 19:42:16

sağol canım inşş geçer dediğin gibi insan işte kafasına takıyor nede olsa

ama hiçbişi kalmadı

bihterp3416

medine

masalllah canimm bebegine cok tatlii :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ayy Allahim bu kadar olur yaaa tipkisinin aynisi ortasindaki sekle kadar hic kafana takma geciyo canim dedigim gibi cok hafif alninin ortasinda kaldii oda gecmek uzere belli belirsizz

elfo

canım ben de gördüm öncelikle Allah bağışlasın çok tatlı bi bebeğin var  :nazar: sakın bundan dolayı kafanı yorma onun cildi daha çok değişecek. göreceksin Allah'ın izniyle zamanla hiçbişey kalmayacak neden üzülmüşüm diye üzülürsün bu defa  :opucuk: benim kardeşim doğduğunda kıllı bi bebekti üstelik de kız hatta kulaklarının dış kısmında bile kıl vardı. tabi ben o zamanlar küçüktüm kimseye bişey söylemiyordum ama bu ne kadar değişik bebek başka hiçbir bebek böyle değil diyordum  :laughing7: şimdi liseye gidiyor o hali 6 aylık olunca geçmişti  ;D
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.