24 Nisan , 2024, 05:40:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryan sonrası kanama ne kadar sürer?

Başlatan pertelote, 23 Nisan , 2012, 18:04:06

« önceki - sonraki »

pertelote

slm arkadaşlar. 10 nisan da bebeğimi sezeryanla kucağıma aldım. oğlum 13 günlük oldu. iki gündür kanamamın seyri değişti. yok denecek kadar az. kahverengi sarı arası akıntı şeklinde. bu normal bi durum mu? :dontknow: tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler... :)

Aytii

öncelikle Allah analı babalı büyütsün

her kadının kanaması aynı olmaz

benim kanamam 7 gün yoğun geldi sonra azalır gibi oldu ama 47. güne kadar devam etti

ara ara kesiliyodu ama 2 gün sonra geri geliyodu

zaten tamamen düzene girmen 1 yılı bulacaktır

umarım her ay düzenli regl olursun

çünkü regl olamamak çok kötü

susanna

Alıntı yapılan: pertelote - 23 Nisan , 2012, 18:04:06
slm arkadaşlar. 10 nisan da bebeğimi sezeryanla kucağıma aldım. oğlum 13 günlük oldu. iki gündür kanamamın seyri değişti. yok denecek kadar az. kahverengi sarı arası akıntı şeklinde. bu normal bi durum mu? :dontknow: tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler... :)
massallah ogluna hayirli ugurlu olsun insallah
benimde sezeryandan sonra 1 hafta 10 gun kadar normal adet gibi kanamam olmustu sonrasinda 30-35. gune kadar leke leke geldi ve bitti halada adet olmadim ;)

nehirmiray

Alıntı yapılan: pertelote - 23 Nisan , 2012, 18:04:06

öncelikle geçmiş olsun ve allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
benim kanamam 40 gün boyunca sürdü..ama başta 10 gün kadar adet şeklinde oldum..ondan sonraki günler azaldı ve ara ara oldum ama 40 güne kadar devam ettim..kanama her kadında farklılık gösterir canım..ama bana sağlık ocağına her gittiğimde hemşire kanamı sorardı..pıhtı şeklinde olması ve kokulu olması normal değilmiş öle dedi..bide ateşlenirsen mutlaka doktora git demişti..ama sen yinede için rahat değilse ya doktoruna danış yada sağlık ocağına gidebilirsin canım..tekrar geçmiş olsun canım..

Dilara Ebrar

allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah.sanada geçmişler olsun.

sezeryandan sonra 1 hafta normal geldi.sonra kesildi gibi lekelenme şeklinde oldu ama 50 gün civarında devam etti.2 ay sonra normal düzene girdi.ve her ay adet oldum.7.aydayız çok şükür sekteye uğramadı. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimde ilk hafta cok oldum sonrasinda hemen azaldi leke geldi kirkim cikmadan tam kesildi bi ay sonrada azda olsa adet oldum simdi gene bekliyom gelsin diye  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: