29 Nisan , 2024, 13:32:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yüksek çıkan hormonlarımı yazsam yorumlayan olur mu?

Başlatan elfo, 20 Nisan , 2012, 18:51:23

« önceki - sonraki »

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 14:32:44
hayırlısı olsun ayşegülcüm en iyi bilgileri doktorum verecek. daha önce 2-3 kere yaptırmıştım hormon testi fsh lh değerlerm hep böyle çıktı genelde hep iyi dediler. ben kafayı çok takıyorum sanki. hamile kalan belki biçok insanın değerleri dört dörtlük değildir sadece nasip meselesi

BENCE DE DR.UN WERECEKTİR EN İİ BİLGİYİ.ÜZÜLMEMEK ELDE DEGİL TATLIM AMA TAKMAMAYA ÇALIŞ CANIM DİYRM YA KIZ ARKADAŞIMINDA TROİD HORMONU YÜKSEKTİ AMA BAK MAŞAALLAH  :nazar: 1OGLU WAR WE 2.Cİ YE HAMİLE.BİZDE BEBEK SAHİBİ OLUCAZ AMA SABRETMELİYİZ CANIM. :opucuk: :opucuk:
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

elfo

özlemcim arkadaşın ne gibi tedavi gördü bi de kadın doğumcudan mı tedav gördü dahiliyeden mi?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 14:40:00
özlemcim arkadaşın ne gibi tedavi gördü bi de kadın doğumcudan mı tedav gördü dahiliyeden mi?

canım o bebek için  özel bi tedawi görmdi desem yeri war iltihaplanma için ilaçlar kullandı sonra o sogan kürünü denedi we o ay hamile kaldı canım tabii bu kişiden kişiye degişio sanırım.bu 2.ci bebek ise kaza eseriymiş canım.

elfo

benim bi tanıdığım da hormonlarım çok yavaş çalışıyor diyordu nasip işte o da ilk aydan hamile kaldı

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 14:45:29
benim bi tanıdığım da hormonlarım çok yavaş çalışıyor diyordu nasip işte o da ilk aydan hamile kaldı

aynen canım nasip işte.bizimde bebegimizin wakti saati war demek ki canım sabırla dua ederek bekliycez.
Başka yapçak bişimiz yok canım. :'( :'(

elfo

pardon ben kaçırdım bi süt hormonum yüksekti dedin başka sıkıntın var mı özlemcim?

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 14:52:25
pardon ben kaçırdım bi süt hormonum yüksekti dedin başka sıkıntın var mı özlemcim?

hormonlarla ilgili başka sorunum yok canım.pso war işte.eşimde de geçen sene haziranda warikosel ameliyetı oldu 6ay içinde bebeginiz olur dedi dr olmaynca dedim bide ben gidim yumurtalıklarımın belli dönemde çalışıp belli dönemde çalışmadıgını ögrendim.klomen kullandım dozunu yüksek wermiş dr.um günde 2kez kullanıodum yumurtalıklarım 20mm açılması gerekioken 25-26mm aaçılmış ilacın çok oldugu için eger hamile kalırsam bebege zarar werebilecegini düşünüp iptal etti dr.sonra adetimin 12.ci günü çatlatma ignesi wuruldum ama tutmadı.hayallerimiz önümüzdeki aya kaldı.bide çatlatma ignesi 4cm kist oluştrmuş onun için ilaç kullanıyrm şuanda :'( :'( :'(

elfo

Allah hepimizin gönlüne göre versin canım ben de pazartesi doktora gidecem bakalım neler diyecek. belki önümüzdeki ay tedaviye başlayalım der. artık ne derse ona göre devam edecem yoluma

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: özlem35 - 21 Nisan , 2012, 15:04:56
Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 14:52:25

hormonlarla ilgili başka sorunum yok canım.pso war işte.eşimde de geçen sene haziranda warikosel ameliyetı oldu 6ay içinde bebeginiz olur dedi dr olmaynca dedim bide ben gidim yumurtalıklarımın belli dönemde çalışıp belli dönemde çalışmadıgını ögrendim.klomen kullandım dozunu yüksek wermiş dr.um günde 2kez kullanıodum yumurtalıklarım 20mm açılması gerekioken 25-26mm aaçılmış ilacın çok oldugu için eger hamile kalırsam bebege zarar werebilecegini düşünüp iptal etti dr.sonra adetimin 12.ci günü çatlatma ignesi wuruldum ama tutmadı.hayallerimiz önümüzdeki aya kaldı.bide çatlatma ignesi 4cm kist oluştrmuş onun için ilaç kullanıyrm şuanda :'( :'( :'(

özlemcim eşin neden varikosel ameliyat oldu ?
sayı yetersizliğindenmi ? benim eşimde geçen sene mart ayında olmuştu.tam 1 sene sonra test yaptırdı.sayı çok yükselmiş hareketlilik biraz düşmüş  :-\

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 15:13:55
Allah hepimizin gönlüne göre versin canım ben de pazartesi doktora gidecem bakalım neler diyecek. belki önümüzdeki ay tedaviye başlayalım der. artık ne derse ona göre devam edecem yoluma

ewet canım hayırlısı inşaallah.doktor kontrolünde olmak ii ama ben çalıştıgım için izin almakta zorlanıyrm o yüzden kist tedawisinden snr bebek  için tedawi olomucam bazen,bazen de gitçem diom bilmiyrm neyapıcagımı kararsızım yani cnm.sende umarım güzel şeyler duyarsın dr.dan cnm :amin: :amin: :amin:

canım eşimin sayıları çok çok iidi ama hareketsizlik wardı 23milyondu sayısı ama dedigim gibi hareketsizdi.ameliyat oldu aynı gün ewe geldik we ne ilaç ne bişi hiç bişi wermediler.aslında oda gitse kontrole ii olucak.sölim bugün bakalım.benimki de ilaç içmez o kadar karşıdır ki bana bile kızar.içme der snr ama dr wermiş iç der.

ツgöçmen_54 ツ

toplamdamı sayı 23 milyondu özlem ?
eşim ameliyattan sonra proxeed plus kullandı ya ameliyat yada bu ilaç sayıyı inanılmaz yükseltti.

özlem35

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 15:30:12
toplamdamı sayı 23 milyondu özlem ?
eşim ameliyattan sonra proxeed plus kullandı ya ameliyat yada bu ilaç sayıyı inanılmaz yükseltti.

ewet canım zaten normali 20milyonmuş dr öle demişti eşime senin sayın çok çok ii ama hareketsiz demişti.renkli doobler çektik ultrason elle muayene falan snr kesin ameliyat diyip gün wermişti.

ayy

KIZLAR SÜT HORMONU MU DUYDUM SANKİ..BELKİ UMUT OLUR SİZE BENMDE EN YAKIN ARKADASIMIN SÜT HORMONU BOZUKTU REGLİSİ BAZEN 2 BAZEN 3 AYA OLUYORDU İLAÇ KULLANIP KULLANMADIGINI HATIRLAMIYORUM AMAHAMİLE KALDIGINIÖĞRENDİĞİNDE 3 AYLIK TI REGL OLMADINDAN ANLAYAMAMIŞ ŞİMDİ OĞLU 3 YAŞINDA EMİNİM BU SÜT HORMONUNUN İLACI VARDIR UMUDUNUZU YİTİRMEYİN :amin: :amin: :opucuk:

bhrssyy

Alıntı yapılan: ayy - 22 Nisan , 2012, 20:28:52
KIZLAR SÜT HORMONU MU DUYDUM SANKİ..BELKİ UMUT OLUR SİZE BENMDE EN YAKIN ARKADASIMIN SÜT HORMONU BOZUKTU REGLİSİ BAZEN 2 BAZEN 3 AYA OLUYORDU İLAÇ KULLANIP KULLANMADIGINI HATIRLAMIYORUM AMAHAMİLE KALDIGINIÖĞRENDİĞİNDE 3 AYLIK TI REGL OLMADINDAN ANLAYAMAMIŞ ŞİMDİ OĞLU 3 YAŞINDA EMİNİM BU SÜT HORMONUNUN İLACI VARDIR UMUDUNUZU YİTİRMEYİN :amin: :amin: :opucuk:
arkadaslar süt hormonunun yüksekliği için kullanılan bi ilaç var ve doktorlar veriyo zaten benim bi komşumda da vardı ve iki ay kullandı şimdi minicik bi kızı var  :nazar:  hepimizin hakkında rabbim hayırlısını versin inş hepimiz bebişlerimize kavusuruz sağlıkla tez zamanda   :amin:  :amin:

nazlıyarim

prolaktin yukseklıgı ıcın dostinex kullandım ben benım 54 leri gecmıstı hatta gögüslerimden süt bıle gelmıstı.dıkkat edılmesı gerek beyınde kıst yapıyormus ve kadınlarda kısırlıgın en buyuk sebebı antıdepresan ılaç alıyorsanız kesınlıkle prolaktın degerlerınıze baktırın onlarda yukseltıyor...
BENİM HALA UMUDUM VAR...