29 Nisan , 2024, 19:02:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yüksek çıkan hormonlarımı yazsam yorumlayan olur mu?

Başlatan elfo, 20 Nisan , 2012, 18:51:23

« önceki - sonraki »

suzannn

ELİFÇİM TEST ADETİN KAÇINCI GÜNÜ YAPILDI ÖNEMLİ OLAN BU

elfo

yüksek derken kaçtı? aynurun da süt hormonu yüksekti sonra ilaçla düşmüştü. bi de adetlerin nasıl düzensiz mi?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: özlem35 - 21 Nisan , 2012, 13:24:05
   Kızlar benimde süt hormonlarım yüksekti.Bi problem olur mu?bende pko liyim.
ne kadar yüksek canım ?

elfo

suzancım adetin 3. günüydü. ya araştırıyorum da kimi yerde gebe kalmaya problem olabilir diyor kimi yerde olmaz ama düşük riski fazladır diyor  :-\ gerçi tedavisi varmış ay bi de daha önce kaç defa hormon testi yaptırdım troid hep iyi çıkardı. yaşım ilerledikçe mi oluyor acaba böyle şeyler

_inci_tanem_

kızlar benim 24 çıkmıştı doktorum yüksek dedi ve ilaç verdi dostinex diye pazartesi ve perşembe içiyodum o hapı haftada iki kere

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 13:33:15
suzancım adetin 3. günüydü. ya araştırıyorum da kimi yerde gebe kalmaya problem olabilir diyor kimi yerde olmaz ama düşük riski fazladır diyor  :-\ gerçi tedavisi varmış ay bi de daha önce kaç defa hormon testi yaptırdım troid hep iyi çıkardı. yaşım ilerledikçe mi oluyor acaba böyle şeyler
O ZAMAN DEĞERLERİN SINIRDA ÇIKMIŞ CANIM FSH 5 İN ÜSTÜ TEHLİKELİ KÜRLERİ FALAN BIRAK DR. İLE TEDAVİ OL

ツgöçmen_54 ツ

benimde en yüksek olarak 33 çıkmıştı. dostinex kullandım 10 a düştü.
direkt stresle alakalı bi hormonmuş.kanı verdiğin anda sıkıntı yaparsan o bile etkileyebilir demişti doktor bana  :dontknow:

özlem35

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 13:30:39
ne kadar yüksek canım ?

canım ilk yapıldıgında 19,3 tü.ikinci de yani 2hafta snr yapılmıştı onda da 21,42 idi.

ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: özlem35 - 21 Nisan , 2012, 13:39:52
ne kadar yüksek canım ?

canım ilk yapıldıgında 19,3 tü.ikinci de yani 2hafta snr yapılmıştı onda da 21,42 idi.
doktorun ilaç vermedimi peki ?

özlem35

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 13:41:52
ne kadar yüksek canım ?

canım bana da dostinex werilmişti bende pazartesi we perşembe kullanıyodum snr gittigimde kan tahlili yapılmadı.yani şuan ne durumda bilmiyrm.zaten hemen ardından çatlatma ignesi oldum malesef tutmadı  :'( :'( :'( :'( :

elfo

bıraktım suzan zaten incir kürünü sadece 13 gün yaptım 21 gün devam etmem gerekirken. pazartesi doktora gidecem inş. herşey güzel olur moralim bozuk ya  :y25:

elfo

gerçi bu troid hormonu yüksek olduğunda adet düzensizliği varsa gebeliğe engeldir diyor ama gebelik oluşsa da özellikle 4-6 ay arası bebeği kaybedebiliyormuşsun  :crybaby2:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: özlem35 - 21 Nisan , 2012, 13:47:35
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 13:41:52
ne kadar yüksek canım ?

canım bana da dostinex werilmişti bende pazartesi we perşembe kullanıyodum snr gittigimde kan tahlili yapılmadı.yani şuan ne durumda bilmiyrm.zaten hemen ardından çatlatma ignesi oldum malesef tutmadı  :'( :'( :'( :'( :
kesin düşmüştür özlemcim çok etkili bir ilaç..
zaten çok fazlada yüksek deyilmiş ;)
kaç senelik evlisin ?

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 13:48:26
bıraktım suzan zaten incir kürünü sadece 13 gün yaptım 21 gün devam etmem gerekirken. pazartesi doktora gidecem inş. herşey güzel olur moralim bozuk ya  :y25:
MORALİNİ BOZMAK İÇİN DEMEDİM CANIM KUSURA BAKMA YA İŞTE Bİ ŞEY YAPIYORUZ BAŞKA Bİ YEREDE ETKİSİ OLDUĞUNU BİLMİYORUZ O YÜZDEN DEDİM ÇOK YÜKSEK DEĞİL AMA YÜKSELEBİLİR YANİ DR. KONTROLÜNDE OLMAN İÇİN SÖYLEDİM CANIM

özlem35

Alıntı yapılan: elfo - 21 Nisan , 2012, 13:49:44
gerçi bu troid hormonu yüksek olduğunda adet düzensizliği varsa gebeliğe engeldir diyor ama gebelik oluşsa da özellikle 4-6 ay arası bebeği kaybedebiliyormuşsun  :crybaby2:

canım moralini hiç bozma aglama da tatlım.benim bi arkadaşımın da troit hormonları yüksekti ewlendiktn 1sene snr hamile kaldı şuanda 1,5 yaşında nur topu gibi bi oglu war we ikinciye hamile canım.RABBİM büyük wakti saati war demek ki.dua edip beklicez canım benim aglama lütfen  :'( :'( :'( :'(