24 Nisan , 2024, 22:24:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIM ARKADAŞIM BİHTER İNDE MELEĞİ GELDİİ

Başlatan seda87, 19 Nisan , 2012, 17:07:29

« önceki - sonraki »

seda87

ÇOOK ŞÜKÜR PRENSESİMİZ DOĞDUU :wav: :wav: :wav:AZ ÖNCE KONUŞTUM GENEL ANEZTEZİ İLE SEZERYAN OLMUŞ KIZIDA ÇOK İİYMİŞ KENDİSİDE :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH KIZIMIZA :nazar: :nazar:MEME TUTTURMADA ZORLANIYORUM DEDİ ONUN DIŞINDA HERŞEY YOLUNDAYMIŞ.RABBİM SAĞLIKLI SIHATLİ EVLAT OLMASINI NASİP ETSİN BİHTERCİM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:GÖZÜNÜZ AYDIIIIN :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

@@@gözde@@@

muhribe

maşallah  :nazar:

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  :amin:

doruk38

_inci_tanem_

RABBİM analı babalı sağlıklı büyümeyi nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Nezo

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  maaşallah canım analı babalı büyütsün rabbim  :amin: sütün bol olsun canım gazınız az olsun ömrü uzun hayırlı uğurlu olsun inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

rusta

canm benm hayrlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin çok şükür sende kurtuldun hayrlısıyla senle günlerimiz aynıydı ama biz 16 gün büyüğüz teyzesi  :suclu: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

bol sütlü ve az gazlı günler diliyorum  :amin:

gözünüz aydın bihtercim  :flowers:

ruyam616

allah anali babali buyutsun  :amin: :amin: :amin:

hayirli bir evlat olur ins
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm sükür sende kavustun bebisine  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :hieyt: :occasion5: :occasion14:  :opucuk: :love9: listemiz bebislerlen doldu dahada cok olsun insallah  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tebrik ederim  :flowers:
allah analı babalı büyütsün inş

burcum

sweetrose25

canım hayırlı ugurlu olsun darısı artık bızım başımıza :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA