Canan İkizlere Hamileeeeeee Yupppiiiiiiii =)))))

Başlatan Nezo, 19 Nisan , 2012, 16:43:43

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: CANIM ÇOK AMA ÇOK TEBRİK EDERİM ALLAHIM GÖNÜNE GÖRE VERDİ... ÇOK SABRETTİN VE SONUNDA MUTLULUĞA ERDİN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ALLAHIM YAVRULARINI KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

ay sok oldum ya ama nasıl sevindim nasıl sevindim anlatamam  :hieyt: :hieyt:

Maşallah subhanallah  :nazar: inşallah sag sağlim alırsın bebişlerini Kucağına  :amin: 
:muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

darısı suzana güzine ve diğer arkadaslara inşallah  :amin:  

°•.ℓανιηуα.•°

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini allahım tamamına erdirsin sakın kendini yorma stres falan yapma kendine çok dikkat et
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

destina06

Tekrar tebrik ederim canan Allah gönlüne göre verdi şükür.Darısı kalp atışlarını duymaya :love9: :love9: :love9:

Ya-semin

tekardan tebrik ederim Canancım...bu habare çok sevindim, Rabbim güzel gönlüne göre verdi, inşallah kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm cok sasirdim sevindim  :opucuk: masallah ikizlerine  :nazar: :love9: :nazar: Rabbim kucagina nasip etsin yavrularini  :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ruyam616

soooooktayim basligi kac kez okudum bilmiyorum coooooooooooook sevindim rabbim sagliklan kucagina almayi nasip eysin ikizlerini allahim herkesin gonlune gore versin :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyyyyyyyy nasıl sevindim rabbimin hazinesinde öyle çokki isteteyen herkese versin ve verecek inşallah

KasrıCinan

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
çok sevindim canım hayrlı olsun bebeklerin.sağ selamet kucağına alırsın insallah çok sevindim inan
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hümeyra_t_e

çok sevindim ne güzel mevlam bekletti ama 2tane birden verdi :muzz: :muzz:

burcum

canannnnnnnnnnnnnnn demedim mi sana  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :wav: :occasion16:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :binkybaby: :binkybaby: ikiz anası canan :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :basardim: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :flowers:

gökçe58

canımmmm çok ama çokkk sevindim rabbim sabrının ve çektiğin sıkıntıların mükafatını en güzel şekilde verdi. hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin darısı bekleyen tüm arkadaşların başına inşallah.