ÇOK ŞÜKÜR KALP ATIŞIMIZI DUYDUK

Başlatan melek100lü, 18 Nisan , 2012, 20:29:35

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Nisan , 2012, 11:21:21
gözün aydın Melek  :opucuk:

çok güzel bir duygu değilmi o dım dım dım dım lar  :love9:

ALLAH RAZI OLSUN AYTENCİM GERÇEKTEN HARİKA RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 24 Nisan , 2012, 15:03:48
canım hayırlı olsunn :flowers: :flowers:  RAbbim bizede nasip eder hayırlısıyla  inşaallah  :amin: :amin: büyük  bi hevesle o sesi duymak için bekliyorum daha doktora bile gidemedim kese varmı yokmu onu bile bilmiyorum  :y25: :y25:
ALLAH RAZI OLSUN ZEYNEP CİM İNŞALLAH DARISI SENİN BAŞINA SENDE DUYARSIN İNŞALLAH  :love9: :love9: :love9: KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN RABBİM  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 24 Nisan , 2012, 22:55:15
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
AYŞEM CANIM ARKADAŞIM HEP DESTEK OLDUN BURDAKİ HERKESE RABBİM BU AY GÜLDÜRSÜN YÜZÜNÜ
ÇOK DUA EDİYORUM CANIM ÇOKDA UMUTLUYUM BU AY İNŞALLAH SEVİNİCEZ HEPBİRLİKDE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love3: :love9: :love8: :love9: :love3: :love9: :love8: :love9: :love3: :love9: :love8: :love9: :love3: :love9:

melek100lü

ALLAH RAZI OLSUN SAADETCİM DARISI SİZİN BAŞINIZA İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA  :amin: :amin:

CAN TANEM

Meleğim canımsın yaa çok seviyorum seni :love8: :love8: bebiş kız gibi doğuyor içime  :binkybaby: :binkybaby: Rabbim gönlüne göre versin canım arkadaşım  :amin: :nazar: :amin: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 26 Nisan , 2012, 09:11:21
Meleğim canımsın yaa çok seviyorum seni :love8: :love8: bebiş kız gibi doğuyor içime  :binkybaby: :binkybaby: Rabbim gönlüne göre versin canım arkadaşım  :amin: :nazar: :amin: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ALLAH RAZI OLSUN BİTANEM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM BİZİMDE KIZ GEÇİYOR İÇİMİZDEN
İNŞALLAH ELİ AYAĞI DENK OLSUN SAĞLIKLI OLSUNDA KIZ OLSUN  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ENKISA ZAMANDA SAĞLIKLI BİR BEBEKDE SENİN OLSUN BİTANEM  :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

serserim

melekkkk nerelerdesin canım ya bebişin sen nasılsın canımmmmmmmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

CAN TANEM

Amin canım inşallah tüm bekleyenlere içindede bana nasip etsin Rabbim inşallah  :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 26 Nisan , 2012, 09:38:48
melekkkk nerelerdesin canım ya bebişin sen nasılsın canımmmmmmmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
burdayım canım sen nerelerdesin  :opucuk: bebek çok üzüyor anneciğini çok hasta oluyorum
:igrenc: :igrenc: :igrenc: nolcak benim halim
sen nasılsın güzel meleğin nasıl bitanem  :flowers: :flowers: :flowers:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Nisan , 2012, 09:51:53
Alıntı yapılan: serserim - 26 Nisan , 2012, 09:38:48
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
burdayım canım sen nerelerdesin  :opucuk: bebek çok üzüyor anneciğini çok hasta oluyorum
:igrenc: :igrenc: :igrenc: nolcak benim halim
sen nasılsın güzel meleğin nasıl bitanem  :flowers: :flowers: :flowers:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ay canım benm ya istiframı ediyosun canım benimde çok halsizliğim oluyor bütün gün oturduğum halde kolum kalkmıyor fenalığım oluyor arada ee napalaım canım iyi olsunlarda çekmeye razıyım yarın açlık kan şekeri tahlili yaptırıcam sonucunu aldığımda da dr a gidicem canım inşallah iyidir bebişim bebişlerimiz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: NEGÜZEL HER FIRSATTA DOKTORDASIN BEBEĞİNİDE GÖRCEN  :love9: :love9: :love9: HAYIRLISIYLA  :love9: :love9: :love9: :love9:
BEN KAHVALTIYA GİDİYORUM CANIM  :hungry: İNŞALLAH YARINKİ TAHLİLLERİN TEMİZ ÇIKAR  :love9: :love9:
KENDİNEDE BEBEĞİNEDE İYİBAK CANIM  :opucuk:
ALLAH A EMANET OLUN İNŞALLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
GELİNCE BURDA OLURSAN GÖRÜŞELİM YİNE YARINDA HABERDAR ET BENİ MERAKTA BIRAKMA  :opucuk:

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: darısı cinsiyetini öğrenmeye inşallahhh  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Nisan , 2012, 10:00:53
:love9: :love9: :love9: NEGÜZEL HER FIRSATTA DOKTORDASIN BEBEĞİNİDE GÖRCEN  :love9: :love9: :love9: HAYIRLISIYLA  :love9: :love9: :love9: :love9:
BEN KAHVALTIYA GİDİYORUM CANIM  :hungry: İNŞALLAH YARINKİ TAHLİLLERİN TEMİZ ÇIKAR  :love9: :love9:
KENDİNEDE BEBEĞİNEDE İYİBAK CANIM  :opucuk:
ALLAH A EMANET OLUN İNŞALLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
GELİNCE BURDA OLURSAN GÖRÜŞELİM YİNE YARINDA HABERDAR ET BENİ MERAKTA BIRAKMA  :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: çok şükür dr konusunda şanslıyım :love9: :love9: :love9: :love9:geçenlerde annem gitti  3 haftadır evde buse h.sonu dışarı çıkabilirmi diye sormuş dr um da çok nazlı bebek çok aşamadan geçti çocuklar bende emin adımlarla ilerlemek istiyorum bir gelsin cuma sonuçlarını aldıktan sonra bakalım ona göre hareket ederiz demiş dr um  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: yarın haber veririm canım inşallah iyi haberlerle sende bebişinede iyi bak canım Allaha emanet afiyet olsun canımmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<peri masalı >>>

çok sevindim inşallah cinsiyetini öğrendiğin günleride göstersin rabbim :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 28 Nisan , 2012, 16:05:13
çok sevindim inşallah cinsiyetini öğrendiğin günleride göstersin rabbim :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk: İNŞALLAH SENDE SAĞLICAKLA Bİ AVAZDA KURTULURSUN RABBİM BU YOLLARDA EYLEMESİN HİÇ BİRİMİZİ  :amin: :nazar: :nazar: