27 Nisan , 2024, 18:15:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

balik nezaman verilmeli ?

Başlatan susanna, 18 Nisan , 2012, 14:23:56

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ben de 8 aylıktan sonra verdim. ilk zamanlar yedi. ama dişler azınca yememeye başladı. mesela en son 3 gün önce yaptım. bir çorba kaşığı ancak yemiştir. ben de ne yese kardır diyorum arada kaktırıyom.

aydinays

bende geçenlerde biz balık yerken bir kaç parça verdim. Özellikle şu siyah kısımlarından boyu uzatan kısımmış. Maşallah kuzum yedi. Ama azıcık verdim alerji yapar diye. Bir kaç gündür bizim yediğimiz yemeklerin suyuna batırıp ekmek veriyorum eline. Çok hoşuna gidiyor.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Mayıs , 2012, 18:49:31
bende geçenlerde biz balık yerken bir kaç parça verdim. Özellikle şu siyah kısımlarından boyu uzatan kısımmış. Maşallah kuzum yedi. Ama azıcık verdim alerji yapar diye. Bir kaç gündür bizim yediğimiz yemeklerin suyuna batırıp ekmek veriyorum eline. Çok hoşuna gidiyor.  :k06: :k06: :k06:
:nazar: massallah kayra ma inciler patladiktan sonra istahda acildi galiba 41 kere massallah

aydinays

Alıntı yapılan: susanna - 15 Mayıs , 2012, 02:16:52
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Mayıs , 2012, 18:49:31
:nazar: massallah kayra ma inciler patladiktan sonra istahda acildi galiba 41 kere massallah

yok canım hala iştahımız gelmedi. Ama bizim yediklerimizden yemek istiyor hep. Oyun geliyor ona. Ekmeğide çok seviyor damaklarına iyi geldiği için.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

duygusay

Benim kizim 8 aylik oldu artik vermeyi dusunuyorum daha onceden kayinvalidem tattirdi hosuna gitti artik verebilirim diye dusunuyorum dr.artik verebilicegimi soyledi

Lă_Tăhzen!

Balık faydalıdır bende 6.ayından ıtıbaran tattırdım daha sonrada zaten ögunlerınde hergun olmasada hafta da 2 kez vermeye devam ettim

susanna

teyzeleriii bugun kizim 8 ayini bitirdi :nazar: aksam yemeginde balik bugulama yapmistim patates puresiyle beraber minicik lokmalar halinde agzina verdim massallah geri cevirmeden yedi  :hungry:

Lă_Tăhzen!

susanna

massallah hepimizin bebeklerine  :opucuk: :nazar:

Dilara Ebrar

şu sıcaklarda taze balık bulmakta sıkıntı yaaaa :-\ :-\ ben hiç vermedim ama tavuğu çok severek yiyor. ;D
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...