perışan olduk:(((

Başlatan kalimero:), 18 Nisan , 2012, 10:37:33

« önceki - sonraki »

kalimero:)

kızlar benim ikili tarama testim iyi çıktı üçlü tarama testi yapıldı oran 1/201 kendi doktorum bir sorun yok dedi 20 haftamdayım gittiğim özel hastanede çok gelişimi olmadığı için beni yakın ildeki elektro ultrason için başka bir dr gönderdi dün gittim kızlar taramada herşeyi normal çıktı oğluşumun organları parmak sayımları kalbi dr üçlü tarama testimi gösterdim o 1/201 risk altında olduğunu karnından su alsak daha kesin sonuçla karşılaşacağımızı söyledi ben kendi dr umu aradım o da bana benim için ilk test önemli o sonuç gayet ii karından su aldırman için kendin karar vermelisin bu elimizdeki testler %85 bir sorun olmadığını gösteriyo %100 sonuç ancak karından su alınarak gösterir ama onunda bebeği kaybetme gibi ufak bir riski var eşimle perişan olduk en son kararımız 201/1 sonuç için bebeği kaybetmeyi göze alamayız oldu allah bize sağlıklı bir bebek göndereceğine inanıyoruz  :amin: içimiz rahat ama berbat bir gündü :( bu konuda deneyimleri olan paylaşırsa sevinirim  :y25:

burcum

ALLAH ın izniyle sağlıkla  kucağına alırsın bebeğini :amin:

muhribe

bana doktorum 2li testin daha doğru sonuç verdiğini 3lü ve 4lü teste gerek duyulmadığını, pekçok ülkede bu testlerin çoktan kaldırıldığını ve 2li testle yetinildiğini söyledi. eğer 2li test sonucu iyiyse bence endişe edilecek bir şey yok canım  :opucuk:

CAN TANEM

Bu konuda bi bilgim yok ama inşallah bebeğini sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına alırsın canım :amin: :amin: :amin:

melek100lü

canım çok geçmiş olsun  :flowers: kafanı rahlatırmı bilmem ama yaşadığım mucizeyi anlatmak isterim

mutluluk

ALLAHIM YARDIMCINIZ OLSUN İNŞ. :amin:

melek100lü

benim küçük oğlumda ilk gittiğim doktor 6. ayında gelişme geriliği var bebekte dedi kafası büyük gövdesi küçük dedi inanmadım başka doktora gittim oda gelişme geriliği var dedi ciğerleri gelişmemiş yine başka doktora gittim oda bu bebek çok yaşamaz dedi en fazla doğca 2500 kilo olur doğuncada hazırlıklı ol çok yaşamaz dedi sonra bıraktım doktora gitmeyi normal SSK GİTTİM BAKTI DOĞUMUN NORMAL OLUR DEDİ 27 MAYISTA NORMAL DOĞUM YAPTIM 3200 DOĞDU OĞLUM KÜVEZE BİLE KOYMADILAR ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ 11 YAŞINDA RABBİM ÇOK BÜYÜK 4 AYRI DOKTORA GİTTİĞİM HALDE ŞİMDİ SAĞLIKLI BİR ÇOCUĞUM VAR

melek100lü

SON 3 AYIMDA ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ KORKUYORSUN  HAKLISIN BEBEĞİNİN HAYATINDAN ENDİŞE DUYUYORSUN RABBİME SIĞIN DUA ET BOL BOL İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN ÖMÜRLÜ BİR EVLADIN OLUR CANIM BENİM  :opucuk:

Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Nisan , 2012, 11:02:15
SON 3 AYIMDA ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ KORKUYORSUN  HAKLISIN BEBEĞİNİN HAYATINDAN ENDİŞE DUYUYORSUN RABBİME SIĞIN DUA ET BOL BOL İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN ÖMÜRLÜ BİR EVLADIN OLUR CANIM BENİM  :opucuk:

allah bağışlaşın cnm kolay şeyler atlatmamışsın çok şükür bebşin ii inşallah ben de sağlıkla kucaklıcam inanıyorum :)  :opucuk:

Alıntı yapılan: muhribe - 18 Nisan , 2012, 10:47:28
bana doktorum 2li testin daha doğru sonuç verdiğini 3lü ve 4lü teste gerek duyulmadığını, pekçok ülkede bu testlerin çoktan kaldırıldığını ve 2li testle yetinildiğini söyledi. eğer 2li test sonucu iyiyse bence endişe edilecek bir şey yok canım  :opucuk:

ben de buna inanıyorum canım içim rahat o yüzden teşşekürler  :opucuk:

<<<peri masalı >>>

canım benim başıma böyle bişi gelmedi ama inşallah herşey normal devam eder bebeğini kucağına alırsın

bihterp3416

canım benim doktorum da sadece 2li test yaptı bana oda normal çıkınca 3lü ve 4lü testi yapmayı gerek duymadı sıkma canını rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de gösterir inşş  :amin: :amin:

papatya26

merhaba arkadaşalar her doktorun degişik bi sitili var demekkı benım doktorumda ultrasondan bebgıme baktı ense kalınlıgı iyi dedı 2li test yapmıycam dedı ama 3lü tarama yapcam dedı...hr doktor farklı demekkı  :)Allahım bebişlerımızı saglıklıca kucagımıza almamızı nasıp etsın inşşşş  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bu stresleri yasamamak icin en iyisi hic bir test yaptirmamak valla  ;) iyiki bende öyle testler yapilmamis sükürler olsun bebegim saglikli  :amin: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Nezo

Gül' e Katılıyorum Yaptırmıcan Hiçbi Test Mest. Benim 2 Li Testim Güzel Çıktı 4Lü Test Yapalım Dedi Doktor Neden Tamam Dedim Bilmiyorum.  :dontknow: Sınıra Yakın Bi Sonuç Çıktı Beni Üni ye Gönderdim. Gittim Psikopat Bi Kadına Denk Geldim Bağrış Çağrış. Fetal Ultrasonla Bakıldı Herşeyi Normal Bence Amniyosenteze Gerek Yok Dedi. Yinede Sen Bilirsin Dediler. Riski Büyük O Amniyosentezin Sordum Doktora Down Yada Başka Bişi Çıkınca Ne Oluyo Dedim İstersen Sonlandırabiliriz Dedi. Yok Almiyim Ben Bebeğimle İyiyim Yaptırmıcam Takdiri İahi Olacağı Varsa Olur Dedim. Allahıma Sığındım. Hiç Takma Korkma Sapasağlamdır Bebeğin. Benim Kızım Gayet İyi Hareketli Bi Bebek Çok Şükür. Ömrümden Ömür Gitti Şimdi Düşündümde Salakmışım Diyorum Neden 4Lü Test Yaptırdım ki.  :wave: