doğımdan sonra kaşıntı

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 16 Nisan , 2012, 19:12:21

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar doğum yapalı 23gün oldu bugün ama ben doğumdan sonra bir kaşıntı deli gibi kaşınıyorum ya kollarım falan kıpkırmızı oluyor kaşı kaşı geçmiyor banyo falanda fayda etmiyor neden olmuştur acaba
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

susanna

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Nisan , 2012, 19:12:21
arkadaşlar doğum yapalı 23gün oldu bugün ama ben doğumdan sonra bir kaşıntı deli gibi kaşınıyorum ya kollarım falan kıpkırmızı oluyor kaşı kaşı geçmiyor banyo falanda fayda etmiyor neden olmuştur acaba
canim doktora gorundunmu kuzucuk hastanedeyken cok uzulmustun sikintidan olmus olmasin  :icon_scratch: ihmal etme bi dr a gorun bakalim ne dicek  :opucuk: gecmis olsun canim

Alıntı yapılan: susanna - 17 Nisan , 2012, 01:52:37
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 16 Nisan , 2012, 19:12:21
canim doktora gorundunmu kuzucuk hastanedeyken cok uzulmustun sikintidan olmus olmasin  :icon_scratch: ihmal etme bi dr a gorun bakalim ne dicek  :opucuk: gecmis olsun canim

doğumdan sonra oldu cnm ya hastanedeyken doğumdan çıkar çıkmaz başladı cnm ya perşembe günü dermatolojiye gidecem bakalım bazen dayanamayacak hale geliyorum kaşıntıdan

denizkabuğu

ben hastanedeyken yüzlerim kollarım bende böyle kaşınıyordum telaştan farketmedim kaşındığımı ile hemşire sen neden kaşınıyorsun öyle dedi farkına bile varmamışım sonra gelip alerji iğnesi yaptı
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

Alıntı yapılan: denizkabuğu - 18 Nisan , 2012, 17:18:22
ben hastanedeyken yüzlerim kollarım bende böyle kaşınıyordum telaştan farketmedim kaşındığımı ile hemşire sen neden kaşınıyorsun öyle dedi farkına bile varmamışım sonra gelip alerji iğnesi yaptı

benimde birşeye alerjim var ama neye doktorada gidemiyorum bebekle gitmem çok zor bende zamana bıraktım biraz