Köy Yumurtam (Aytim) Mutlu Yıllar!!!

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 16 Nisan , 2012, 00:47:47

« önceki - sonraki »

Nezo

İyiki Doğdun Gı  ;D Kaç Oldun  ??? 

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Sevdiklerinle Nice Nice Mutlu Yaşlara Canikommmmmmm  :love9: :love9: Oğuz' unla Uzun Güzel Ömürler Dilerim Sana Öpürem..  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

MASAL ILGIN

Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...   :opucuk:

Aytii

rümeysaa

rabbim hayırlı,sağlıklı nice huzurlu yıllar göstersin aytencim.. :flowers:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Doğum günün kutlu olsun canım...Yeni yaşında herşey gönlünce olsun  :opucuk: Ailenle ve tüm sevdiklerinle nice mutlu sağlıklı ve huzurlu yıllara  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler... iyi ki tanıdım seni.. iyi ki varsın aytenim  :flowers:

Aytii

melek100lü

:love9: :love9: :love9: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: RABBİM GÖZÜNDE GÖNLÜNDE NE VARSA ONU VERSİN  :love9: :love9:
:love9: :love9:  :love9: :love9: NİCE YILLAR OĞLUN EŞİN VE TÜM SEVDİKLERİNLE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU UZUUUN UZUUN YILLAR KUTLAMAN DİLEĞİYLE  :love9: :love9: :love9: :love9:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canımmmmmmmmmmmm,aytimmm,dünürümmm,benim maviş güzel arkadaşım iyiki doğdun canım arkadaşım doğum, gün,ün dündü biliyorum ama ancak bugün gi,rebildim canım ilk işimde kutlama sayfasına girip sana yazmak oldu,nice mutlu sağlıklı yıllara inşallahhh eşinle ve oğuzunla beraber ,seni çok seviyorum  :love9: :love9: :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Melek  :opucuk:

Dünürüm  :opucuk: Amin çok sağol  :flowers:

Balböceği

Dogum gunun kutlu olsun ayten, nice saglikli, huzurlu, mutlu senelere insallah  :amin: :love9:

bi kac gun gec oldu ama k.bakma  :'(

Aytii

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

iyki doğdun güzel arkadaşım
nice yıllara inşallah

<<<peri masalı >>>

nice senelere canım mutlu bir yaş diliyorum sevdiklerinle  :love9: :flowers: