ben de hamile haberimi vermek isityorum artık

Başlatan ayse_etiskenece, 15 Nisan , 2012, 13:02:03

« önceki - sonraki »

senayy88

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 17 Nisan , 2012, 17:34:04
ben bu ay kistlerim için doğum kontrol hapı kullanıyorum bu ayla birlilte tam bir sene oldu inş hayırlı zamanda rabim bizede nasip edicek
kistleri kafana takma canıım benim  2 yumurtalığımdada vardı 2 ay doğum kontrol hapı içtim bıraktıktan 2 ay sonra hemde sol yumurtalığımdaki kistimle hamile kaldım şuan 13 haftalık hamileyim bebek kisti yok etti ilaçların yapamadığını yavrum yaptı gitgide küçüldü geçen hafta kontrolde hiç yoktu ama o ay kafamdan attım olmucak nasılsa yine dedim geldi yavrum inşallah sende haplardan sonra kavuşursun benimde 10.ayın sonunda geldi çok bekletmedi ama o bile yetti inşallah daha çok beklemezsin Rabbim isteyen herkese tez zmaanda versin inşallah. :amin:

ayse_etiskenece

amin canlarım inşallah..tabiki sabır çok öenmli ve Allaha sığınmak rabbim dahada sabır versin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş(ben de biraz eksik te)çok tez canlıyım ya napcam bilmiyorum bu huyumu

Yaşamsebebim

inssallah canim sende aramiza gelirsin en kisa zamanda :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

bugün adetimin geçişinin 2. günü ama lekenelme var 2 gündür anlayamadım normalde düzenli adet olurum geçen ay kimyasal gebelikten ötğrğ progresteron iğnesi yapmışlardı 1 tane onun etkiis olabilirmi ama  1 ay geçti üstünden?????? :honk: :honk: