hamile miyim

Başlatan aşkitoom, 14 Nisan , 2012, 14:36:08

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: serserim - 21 Nisan , 2012, 15:48:32
BENCE EN İYİSİ KAN TESTİ CANIM NE DESEK BOŞ ÇÜNKÜ EN İYİ SONUÇ KAN TESTİ AMA İDRARA GÖRE HAMİLESİN İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evt cnm doğru diyosun,ama ayın 30una kadar bekleyecem,daha doğrusu beklemeye calışacam :D çünkü ayın 30unda kürtaj olalı tam 40 gün olmuş olacak,o yüzden bekleyecem.

Balböceği

hayırlısı olsun canım  :opucuk:  

aşkitoom

kızlar hamile değilim değerim 1.20 çıktı,bide turuncu akıntım var olcam herhalde.olsun,acelem yok daha erken.kürtajın üstüne daha adet bile görmemiştim.

gokceber

hamile miyim degil miyim sorusuna ışık tutabilecek birçok site var testler hakkında bilgi veren. bunlardan biri de: http://hafta-hafta-gebelik.org/gebelik-testi/
insana yardımcı olduğunu söyleyebilirim :)

zerrinplt

Olabilir ama bi kan testi yaptır istersen kesin sonuç alırsın

ponçik

Alıntı yapılan: zerrinplt - 15 Kasım , 2013, 23:33:09

Konulara yorum yaparken başlığın açıldığı tarihi dikkate alırsanız yorumlar daha sağlıklı olacaktır  :icon_thumright:
Arkadaşımız 2 ay sonra bebeğine kavuşacak inşallah  :k06:

aşkitoom

Alıntı yapılan: ponçik - 16 Kasım , 2013, 13:26:37
Alıntı yapılan: zerrinplt - 15 Kasım , 2013, 23:33:09

Konulara yorum yaparken başlığın açıldığı tarihi dikkate alırsanız yorumlar daha sağlıklı olacaktır  :icon_thumright:
Arkadaşımız 2 ay sonra bebeğine kavuşacak inşallah  :k06:

evt cnm doğru demişsin,yarın 32 haftalık oluyoruz inş.

zerrinplt

Canım hamile olabilirsin kürtajın üzerinden 7 ay geçmiş

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: zerrinplt - 20 Kasım , 2013, 03:36:10
Canım hamile olabilirsin kürtajın üzerinden 7 ay geçmiş

:toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

:toothy10:  :toothy10: ben de güleceğim vallahi, iki satır üste baksa anlayacak ama  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: hayır aynı başlıklara aynı cümleleri yazmasıda çok enteresan geldi bana
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bence de hamile olabilirsin... hatta ocak ayında doğum bile yapabilirsin  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Kasım , 2013, 15:28:23
:ehi: :ehi: :ehi: hayır aynı başlıklara aynı cümleleri yazmasıda çok enteresan geldi bana
illümünati olmasın, gözüm üzerinizde der gibi  :laughing7:

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Kasım , 2013, 15:29:14
canım bence de hamile olabilirsin... hatta ocak ayında doğum bile yapabilirsin  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ayşe kahin gibisin kız  :toothy10: iki ayda doğurtacan hatunu   :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

içime öyle doğdu hatta bence kızı olacak :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Benimkini de tahmin etmiştin, artık sana inanıyorum  :-ooo  :ehi: