Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

sweetrose25

canım hayırlı uğurlu olsun inş bu sefer bebişine sağlıkla kavuşursun :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

Nezo

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Niye En Son Ben Duyuyorum  :violent1:

Tebrikleeeeeer Canım Çok Sevindim Allah Kucağına Almayıda Nasip Etsin İnşallaaaah  :amin: :amin: :nazar:
Dikkat Et Bu Sefer Kendine Otur Dinlen Çalışma  :nono: :nono:  Sağlıklı Güzel Bi Hamilelik Dilerim Canım  :opucuk:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm çok sevindim ya allahım tamamına erdirsin sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

bihterp3416

canım gözün aydın terbik ederim... rabbim kucağına aldığın günleri de gösterir inşş :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Nisan , 2012, 09:04:34
canım sürekli duamdasınız öğrendiğimden beri
inş bugünde değerim ikiye katlarda biraz daha rahat ederimmm kalp atıslarını duymadan
pek sevinemiceğim ben birde kist cıktı basıma bekleyip görücez inş sorunsuz atlatırım 3 ayı

canım bizlerin duasıda seninle.inşallah bu sefer bebeğine bi şeycikler olmayacak.güçlü ol ve moralini hep yüksek tut :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

kızlar degerim 1000 cıktı doktor ikizolabilir dedi  :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaaaaaaaaaaaaaaaa çok şaşırdım ve sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

inşallah bu kez sağlıklı bir şekilde alacaksın beişini kucağına canım ben inanıyorum  :amin:  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Nisan , 2012, 15:12:02
Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah harika haber çok sevindim yaaaa anlatamam canım

muhribe

ikiz miiiiiiiiiiii  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canancım biri kız biri erkek aman ne de yakışırlar kucağına  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

canancım benim içime ikiz doğmuştu değerin öğrendiğin gün de yüksekti :icon_thumright: :nazar: :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH tamamına erdirsin canım sağlıkla :amin:

HASRET!M S@N@

esracım

çok sevindim Canancım çok :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9:

Aytii

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım gönlüne göre versin Canancığım

sen hamilesin şimdi sıra Suzanda  :amin:

CAN TANEM

Canan şükürler olsun canım sonunda meleğin geldi hemde senin gönlündeki gibi  hep ikiz derdin ya  :binkybaby: :binkybaby: bak Rabbim emeklerinin dualarının karşılığını tam da senin istediğin gibi verdi çok sevindim yaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:şuan sevinçten yere göğe sığmaman gerek senin :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

HASRET!M S@N@

inş aytenim ona ve tüm bekleyenlere hepsine dua ediyorum