29 Nisan , 2024, 20:19:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

insu

cananım son 1 haftaya kadar her gün mü ilişkiye girdin orayı anlamadım  :icon_scratch:
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

evet cnm
iğneleri vurukende biz ilişki yasadık aslında ben istemedim çatlatma iğnesini vurunca olsun diye
esimde aman olacagı varsa her türlü olur demişti cnmmm 8 tane vurdum
o dozda basladık cevap verince devam ettik 4 tane mi ne yumurtam olustu
birkaçı kist olmus cnm catlamamıs

serserim

Alıntı yapılan: HASRET :basardim: :basardim: :basardim:!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 11:41:20
evet cnm
iğneleri vurukende biz ilişki yasadık aslında ben istemedim çatlatma iğnesini vurunca olsun diye
esimde aman olacagı varsa her türlü olur demişti cnmmm 8 tane vurdum
o dozda basladık cevap verince devam ettik 4 tane mi ne yumurtam olustu
birkaçı kist olmus cnm catlamamıs

sakın takma canım kistlerini onlar hamilelğin ilerledikçe ericekler  :basardim:

HASRET!M S@N@

inş cnm su iki haftayı atlatırda kalp atıslarını duyarsam o zaman içim rahat edicek ve cok sevineceğimmmm suan ister istemez cok sevinemiyorum
beni anlıyorsundur cnmmm yasadıgın için

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 12:48:01
inş cnm su iki haftayı atlatırda kalp atıslarını duyarsam o zaman içim rahat edicek ve cok sevineceğimmmm suan ister istemez cok sevinemiyorum
beni anlıyorsundur cnmmm yasadıgın için

çok iyi anlıyorum canım benimde korkularım var hala olmazmı ama olumlu düşünmek en iyisi bebek içinde çok önemliymiş canım SABIR en büyük imtihanımız canım hakkıızda hayırlısı Allah a emanet bebişlerimiz inşallah duyucaksın cnm kalp atışlrını ve bizede haber vericeksin  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş o duyguyu yasarımmm tatlım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo aboooooooo ben bu başlığı görmemişim inanamıyorum aldığım en güzel haber cananım canımın içi öyle sevindimki rabbim tamamına erdirsin inşallah.sıkı sıkıya tutunsun sana kuzucuğun.teyze olucam yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

sağol cnm bnm inş kalır benimle

kelebegimm

aaaa cookkkkk sevindim super haberrrrrrrrrrrrrr
canim benimmm rabbim bu sefer yuzune gulsun kucagina almayi nasip etsin o kadar sevindimki anlatamam annemler burda giremiyorummm dualarim seninle ins. biran once kalp atislarinida duyarsinn :amin: :amin: :amin:

]

HASRET!M S@N@

inş cnm benm inşşşş duanda unutma benide

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: yaaaaaaaaaa yeni gördümm ben kaç gündür giremiyordum canımmmm çok ama çokkk sevindim hayırlı olsun Rabbim evladını sana bağışlasın inşallahhhhh :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

dilekibrahim

uzun zamandır giremiyordum cok sevindim rabbim sağlıkla kuçağıan almayaı nasip etsin inş darısı bana ve tüm bekleyenlere inş amin

mavişim80

canım cok sevindim senin adına inş. ikiz olur..kistler için üzülme allahın izniyle onlar akıp gidiverir....hayırlısı rabbimden duyacaksın kalp atıslarını :)az sabret