Minik Hemşomun Dogum gunu kutlu olsunn

Başlatan Lă_Tăhzen!, 12 Nisan , 2012, 14:58:22

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Zaman nekadar da hızlı aktı gectı geçen yıl  minigini yeni kollarına almıstın şimdi ise yakısıklı bir delikanlı oldu ve 1 yasına girdi bilee hemşommm yavrunun ılk ve yeni yaşı kutlu olsunn Allah size hayırlı evlat eylesın onu uzun ömurler versinnn  :amin:

İyiki dogdun ALPEREN 

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Aytii

İyiki doğmuş küçük bıdık  :love9: :opucuk:

zaman çok çabuk geçiyor yaa

geçen sene ha doğdu ha doğacak

normali sezaryanmı derken 1 yaşına bile girdi paşam  :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

alperenimm ben siteye yeni üye oldugumda

aysegül yeni hamileydi maşaallah paşam 1 yasına girdi bile burdanda kutlayım

ömrü uzun bahtı güzel olsun paşamızın  :love9:

kelebegimm

]

doğangüneş

yakışıklı ve güzel oğluşuma bin kere MAŞALLAH  :love9:
doğdun büyüdün ve 1 yaşına mı geldin sen YUSUF YÜZLÜM   :opucuk:
hayırlı,uzun,sağlıklı,imanlı bir ömrün olsun inşallah :amin:
annene babana hayırlı evlat,yaradanına hayırlı bir kul,vatanına,milletine hayırlı bir insan olursun inşallah
:amin:
gün senin ve annenin günü tadını çıkarın  :muzz:

dipnot: umarım babaannen gelmemiştir  :ehi:

doğangüneş

cnlar ayşegülün nosunu bilen bana özelden atabilir mi? paşamın doğum gününü kutlayayım  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: alperenimm aşkım balım iyiki doğdun iyiki annene geldinnnn  :hieyt: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yakışıklı paşa.iyi ki doğdun iyi ki annenin hayatını gül bahçesine çevirdin.allahım sana uzun sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin.öpüyoruz seni oğuzhan kardeşinle  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

DENİZGÖZLÜM81

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ve ilk ışığın KUTLU OLSUN.
öpüyorum seni kocaman küçük paşa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Demet_dk

DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN ALPERENİN  :nazar:

melek100lü

DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN MİNİĞİMİZİN   :nazar: NİCE YILLAR SAĞLIKLI BAŞARILI HUZUR DOLU YILLAR OLSUN    :amin:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

<<AyBüKe>>

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

Yakışıklı damadım doğum günün kutlu olsun o güleç yüzün hiç solmasın, Allah'ım seni hep iyi insanlarla karşılaştırsın. Annene -babana hayırlı evlat ol inş. Annenin çok güzel bi kalbi var , onu hiç üzme olur mu paşam  :love9:   Uzun, sağlıklı ömür versin mevlam sana boncuk gözlüm  :love7:

Dünürüm kimbilir nasıl duygu dolusundur bugün tahmin edebiliyorum  :y25:  En güzel şekilde geçirmişsindir inş. oğluşunun doğum gününü  :amin:   Öpüyorum seni ve yakışıklı damadımı  :opucuk: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

öncelikle konuyu açan hemşoma sonsuz teşekkürler

çok duygulandım okurken ağladım önce geçen yıla gittim sonra 2 yıl öncesine

çünkü o zamanda düşük yaptığımı öğrenmiştim çok zor günlerdi benim için

rabbim önce bebeğimin varlığıyla ödüllendirdi,sonra mucize gibi kucağıma almayı nasip etti

tek tek yazmaya zamanın yok ama çok teşekkür ediyorum hepiniz çok anlamlı şeyler yazmışsınız

dünürümün sözleride çok şımarttı beni canımsın

gönlüme göre yaşadım doğum günümüzü istediğim gibi ayşe :ehi:

Balböceği

Minnak adamim dogum gunun kutlu olsun  :flowers:

Rabbim sana hayirli uzun omurler verrsin

anana babana hayirl,i devleti cihana basbakan olursun insallah  :amin: :k06: :k06:

Bi kac gun gec kutluyorum  :'(

seni seviyorum akilli bidikim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: