20 Mayıs , 2024, 12:01:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende hamileyim Mart kedisiyim yanii

Başlatan Böcüğüm, 11 Nisan , 2012, 13:30:19

« önceki - sonraki »

nescafe

hayırlıı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Balböceği

Canim hayirli ugurlu olsun  :muzz: :muzz: :muzz:

Konu eski ilk bebesin sandim tereddutle baktin cok sasirdim  :-ooo

tabi bebegin kocaman oldu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: eskisi gibide gelmiyorsun  :-\

Böcüğüm

12 Nisan , 2012, 02:54:13 #17 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2012, 03:08:48 Böcüğüm
heppinize çok çok tşk ediyorum arkadaşlar tebrikleriniz için .Evet edacım gelemiyorum çünkü o ortamı yakalıyamıyorum fazla 1 yıla yakındır eşimin ailesiyle beraber yaşıyoruz sorunlarımızı hatırlıyosundur sanırım sorunluyduk sürekli ailesiyle bu defa tam içiçe olduk pc ye oturucak vaktim bile olmuyıo bazen oğlum 17 aylık oldu tam yaramazlık dönemi vakit bulamıyorum işten vs annemlere geldiğimde arada yazıyorum okadar bu fotumu bırakmaya niyetim yok ama tekrar dönüş yapacam taşınacaklarını sölediler o zamn yazışırız tekrar işlh  :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

Böcüğüm

12 Nisan , 2012, 03:07:03 #18 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2012, 03:10:40 Böcüğüm
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 11 Nisan , 2012, 14:03:22
hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Alıntı yapılan: ^Sükeyna^ - 11 Nisan , 2012, 16:53:26
Alıntı yapılan: Böcüğüm - 11 Nisan , 2012, 13:30:19
pco lu arkadaşlara özellikle sölüyorum pco yum 2. bebeğime hamileyim tedavisiz kafanıza takmayın bayanlar okadarda önemsemeyin ben pco yum deyip heralde hamile kalmam dedim bebeğim daha 17 aylık süpriz yapmış bebeğim artık pco ya güvenmiyorum doğumdan sona spral taktırırm heralde . bütün bebeiş isteyenlere RABBİM nasip etsin işlh

Tebrik ederim canım  :)  Rabbim ol dedikten sonra hiç bir sey onemli degil zaten.. bir kür falan kullandın mı kendi kendine mi oldu canım bende de pco var 1 bucuk senedir olmuyor bebişim
tşk ediyoum..ilk bebeğime hamile kalmadan önce 5 aya yakın süre içinde kür kullansım faydası olduğunada çok inanıyorum tüp bebek yapalım diyen dr lar bile oldu 3. senede geldi bebişim ben ısrarla kürlere ağırlık verdim özellikle çörek otu bal karışımını uyguladım hayıt tohumu kaynatıyodum incir yiyodum soğan suyu arada yaptım faydaı oluyodu bide adaçayı içiyodum ileri derece pcos m vARDI çok şükür RABBİME oldu bebişim şuan hiç aklımdan gebelik geçmiyodu kendiliğinden oldu ama çok bal ve süt tüketiyodum faydası olmuştur belki kafayada çok takmamak gerekir bence RABBİM sizlerede nasip etsin işlh :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 12 Nisan , 2012, 02:54:13
heppinize çok çok tşk ediyorum arkadaşlar tebrikleriniz için .Evet edacım gelemiyorum çünkü o ortamı yakalıyamıyorum fazla 1 yıla yakındır eşimin ailesiyle beraber yaşıyoruz sorunlarımızı hatırlıyosundur sanırım sorunluyduk sürekli ailesiyle bu defa tam içiçe olduk pc ye oturucak vaktim bile olmuyıo bazen oğlum 17 aylık oldu tam yaramazlık dönemi vakit bulamıyorum işten vs annemlere geldiğimde arada yazıyorum okadar bu fotumu bırakmaya niyetim yok ama tekrar dönüş yapacam taşınacaklarını sölediler o zamn yazışırız tekrar işlh  :flowers:
ah canim ya bilmezmiyim sorunlarini  :'(
insallah bebegin sana saglik sihhat huzur getirecek  :amin:
insallah hersey gonlunce olacak butun dertlerini unutturacak  :amin:
sende boyle dua et canim, musait olunca gelirsin sonra  :opucuk:
ha bu arada bende valideyle oturuyorum artik 1 sene olacak..
bende gelemiyorum, ama mobilden giriyorum  :k06:

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun cnm inş. kucagına aldıgınıda görürüz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun rabbim inşallah sağlıcakla kucağına aldığın günleri göstersin :amin:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

pco lu arkadaşlara özellikle sölüyorum pco yum 2. bebeğime hamileyim tedavisiz kafanıza takmayın bayanlar okadarda önemsemeyin ben pco yum deyip heralde hamile kalmam dedim bebeğim daha 17 aylık süpriz yapmış bebeğim artık pco ya güvenmiyorum doğumdan sona spral taktırırm heralde . bütün bebeiş isteyenlere RABBİM nasip etsin işlh

hayırlı olsun cnm, seni çok iyi hatırlıyorum.bende de pco var. çok şükür bi kızım oldu. merak ettiğim şey, hiç korunmadın mı korunduysan da ne kadar sonra oldu 2. bebek

Böcüğüm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Nisan , 2012, 13:54:14
Alıntı yapılan: Böcüğüm - 12 Nisan , 2012, 02:54:13
ah canim ya bilmezmiyim sorunlarini  :'(
insallah bebegin sana saglik sihhat huzur getirecek  :amin:
insallah hersey gonlunce olacak butun dertlerini unutturacak  :amin:
sende boyle dua et canim, musait olunca gelirsin sonra  :opucuk:
ha bu arada bende valideyle oturuyorum artik 1 sene olacak..
bende gelemiyorum, ama mobilden giriyorum  :k06:

evet canım takip ediyorum arada valideyle oturduğunu okumuştum ne diyelim eda elden bişey gelmiyoki hiç ummadığımız şeylerle karşılaştık benimde 1 sene ye yakın olucak tüm ailesiyle beraber oturuyorum ALLAH sanır versin bize zaten sorunlarımız birbirine çok benziyodu

Böcüğüm

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 15 Nisan , 2012, 00:35:59

hayırlı olsun cnm, seni çok iyi hatırlıyorum.bende de pco var. çok şükür bi kızım oldu. merak ettiğim şey, hiç korunmadın mı korunduysan da ne kadar sonra oldu 2. bebek
canım bende seni hatırlıyorum ALLAH size bağışlasın kızınızı  :nazar:ilk dönemlerde korundum son bikaçaydır çok sıkı korunmuyodum hem süt veriyorum hemde pco dan olmaz die düşündüm ZATEN 5 AY SONRA KORUNMAYI bırakıcaktım tam anlamıyla RABBİM bu zaman nasip etmiş demek ilk öğrendiğim zamnlar çok şaşırdım üzüldüm oğlum küçük die ama nankörlük etmek istemedim RABBİMEçok şükür diorum şimdi ama zor geçiyo bulantım çok fazla :igrenc:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ben 40 ımız çıktığından beri düzenli olmasa da adet oluyorum. doktorum, bebeğin çok küçük en az bi sene emzir, sıkı korunun demişti.allah ım hayırlısı ne zamansa o gün bana nasip etsin inş ikinci bebeğimizi.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım tebrık edıyorum  :flowers: allah tamamına erdırsın  :amin: :amin: ıkıncı melekler fazla beklemeden gelıyor  :love9: :love9: :nazar: saglıkla kucagına alırsın ınsallah  :amin: :amin:

DİLVİN

anaaaaa çokkkk sevındımmm canım benım yaaaa

allah tamamına erdırsın ınş.  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik