19 Nisan , 2024, 13:21:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEYET RAPORU

Başlatan ab126370, 10 Nisan , 2012, 23:06:40

« önceki - sonraki »

ab126370

KIZLAR DOĞUM İZNİM BİTİNCE HEYET RAPORU ALMAK İSTİYORUM 30 GUN. BUNUN İÇİN PSİKİYATRİYE GİDİP AÇIKCA KONUŞMAYI PLANLIYORUM. BÖLE BÖLE BEBEĞİM VAR. EN EMMESİ GEREKEN DÖNEM OLDUĞU İÇİN 30 GUN RAPOR İSTİYORUM DİCEM. SİZCE VERİRLERMİ. PSİKİYATRİ BÖLÜMÜNDEN BAŞKA HANGİ BÖLÜMLER VERİYOR BİLİYORMUSUNUZ

ab126370

bu haftadan sonra 2 hafta iznim kalmış oluyor ve bebebğimde daha 2 aylık. hiç bırakıp işe gidesim yok. 3.5 aylık olduğunda işe başlamak istiyorum. 3.5 aylık bebek nasıl oluyo arkadaşlar. birşeyleri seçebiliyormu.
ay ne yapıcağımı bilmiyorum kafayı yicem :((((

sabr

Çok zor ben de kızımı öyle bırakmıştım. Öğretmenim kaynadığı için doğum öncesini aktaramamıştım. Süt sağıp Bırakıyordum. Ama inan işten çıkıp eve nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. aklım hep ondaydı. Rabbim yardımcın olsun.

ab126370

Alıntı yapılan: sabr - 14 Nisan , 2012, 14:45:00
Çok zor ben de kızımı öyle bırakmıştım. Öğretmenim kaynadığı için doğum öncesini aktaramamıştım. Süt sağıp Bırakıyordum. Ama inan işten çıkıp eve nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. aklım hep ondaydı. Rabbim yardımcın olsun.

2 aylıkken mi bıraktın gittin. bende kafayı yicem nerdeyse. 3 aylıkken felan nasıl olur acaba

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaaaaaaah canım benim yaaaa.allahım yardımcın olsun valla.ben daha bırakmadım çok şükür 7.aydayıs.ama bana bile zor gelecek napcam ben yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

valla dicek hiç bişi yok allah sabır versin bizlere.yaşayan bilir eminim....
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...