bebeklerde konak:(

Başlatan seda87, 10 Nisan , 2012, 13:58:57

« önceki - sonraki »

Aytii

zeytin yağı ile karbonat karıştır biraz

sür olan yerlere

beklet biraz

sonra hafifçe tara ve yıka kafasını

geçer  ;)

seda87

KIZLAR ÇOOOK SAĞOLUN YAA Z.YAĞI VE KARBONAT KARIŞTIRDIM 1  2 SAAT ÖNCESİNDE BEKLETTİM SONRA KONAK TARAĞIYLA İİCE TARADIM VE MAŞALLAH HİİÇBİRŞEY KALMADI  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:TABİ BİR KAÇ KERE DAHA YAPACAM Kİ KÖKTEN GEÇMİŞ OLSUN.ÇOOK SAĞOLUN BİLGİLERİNİZ İÇİN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: seda87 - 13 Nisan , 2012, 20:58:48
KIZLAR ÇOOOK SAĞOLUN YAA Z.YAĞI VE KARBONAT KARIŞTIRDIM 1  2 SAAT ÖNCESİNDE BEKLETTİM SONRA KONAK TARAĞIYLA İİCE TARADIM VE MAŞALLAH HİİÇBİRŞEY KALMADI  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:TABİ BİR KAÇ KERE DAHA YAPACAM Kİ KÖKTEN GEÇMİŞ OLSUN.ÇOOK SAĞOLUN BİLGİLERİNİZ İÇİN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aaaaay tatlım geçmişler olsun.ooooooooooooooh mis olmuş bebe. :k06: :k06: :k06: böle paylaşım yerleri iyiki var dimi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

seda87

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 13 Nisan , 2012, 22:34:28
Alıntı yapılan: seda87 - 13 Nisan , 2012, 20:58:48

aaaaay tatlım geçmişler olsun.ooooooooooooooh mis olmuş bebe. :k06: :k06: :k06: böle paylaşım yerleri iyiki var dimi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
evet tatlıım çook sağun  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KONYALI

sedacım aynısını yapmıstım bende..z.yağı+karbonat karıstırıp konak taragıyla taradım ve bısı kalmadı ama egerkı tamamen azaldıysa tekrar tarakla tarama..ben yapmadım ve hıcbısı kalmadı

nzngl11

Biobaby özel bakım serisinde kuru ve atopik ciltler için saç ve ücut şampuanı var. Kullanmanızı tavsiye ederim.

nelss

zeytinyağı+ karbonat birebir iyi geliyor 1 sefer sürdüm geçti gitti

ponçik

benim 7.5 yaşındaki kızımın başında konak olmuş yaa  :y25:
ben ikinci bebeğimi  doğum yaptıktan sonra biraz normal hayatıma dönene kadar kızımı yıkayamadım tabi çok ilgilenemedim, bu zeytinyağlı karışımı bi denemek istiyorum ama bebeklerin saçları ipek gibi olduğundan kolay, kızımın saçları çok uzun nasıl yapacağım  ???

nelss

Alıntı yapılan: ponçik - 21 Nisan , 2014, 17:58:09
benim 7.5 yaşındaki kızımın başında konak olmuş yaa  :y25:
ben ikinci bebeğimi  doğum yaptıktan sonra biraz normal hayatıma dönene kadar kızımı yıkayamadım tabi çok ilgilenemedim, bu zeytinyağlı karışımı bi denemek istiyorum ama bebeklerin saçları ipek gibi olduğundan kolay, kızımın saçları çok uzun nasıl yapacağım  ???
saç diplerine süreceksin

ponçik

Büyük kızıma uygulamaya fırsat bulamadan küçük de konak oldu , önce küçüğünkileri halledip ya da ikisini aynı anda yağlayıp banyo yaptırsam iyi olacak sanırım  :-\