ben şimdi hamilemiyim

Başlatan dilekibrahim, 09 Nisan , 2012, 18:54:34

« önceki - sonraki »

dilekibrahim

arkadaşlar ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 12.gün doktora gittiğimde yumurtalarımın hala çatlamadığını söledi iğnenin 15. günü çk sancım oldu ovulasyon testi yaptım 2 gün pozitif çıktı belki çatlamıştır ümidiyle bu 2 günü değerlendirdk adetim 2 gün geçti test yaptım 2. silik çzigiyi gördüm ama resmi nasıl yükleyeveğimi bilmiyorum bana yadımcı olur musunuz şu an o kadar şaşkınım ki çizgiyi görünce ağlama kirizlerine girdim resmen

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm ikinci çizgi silikse hamilesindir. hayırlı olsun
ama  yinede kan tahlili  ve ultrasonu bekle
inşllh güzel haberler verirsin  :hello2: :hello2: :hello2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

elfo

bence koşturarak git kan testi yaptır  :hello2: için rahatlamış olur Rabbim tamamına erdirsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

canımmm hayırluı olsun ozamannn buyuk ıhtımalle ıkıncı cızgıyı gorduysen hamişsinn..ama emın olmak ıcın testı tekrarla bencee.
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

serserim

canım hayırlı olsun ama en üzel netice kan testi canım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

dilekibrahim

resmi nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olur musunuz şu ana elim titriyor

dilekibrahim

C:\Users\DILEK\Desktop\DSC00837.JPG resmin linki bu ama devamını getiriyorum lütfen yardım

serserim

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 09 Nisan , 2012, 19:01:21
resmi nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olur musunuz şu ana elim titriyor

google da hızlı resim yükle yaz göz at resim yükle oradaki html kodunu yükle cnım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dilekcim yüklediğin yerde forumlar linki var onu ykopyalayıp buraya yapıştır canım

elfo

:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

dilekibrahim

gerçekten var mı sadece ben görmüyorum değil mi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

elfo

09 Nisan , 2012, 19:12:21 #14 Son düzenlenme: 09 Nisan , 2012, 19:14:00 elfo
bence emin olmak için git test yaptır  imkanın varsa, devlet hastanelerinin acilinde yapılıyormuş