yağmur nisa nazlının bebeğide yoğun bakımdaymıs dua edelim

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Nisan , 2012, 09:21:45

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Allah şifa versin canım  sağlıklı sıhhatli evinize dönmeyi nasip etsin inşAllah  :amin:

mutluluk

HABER ALAN VARMI.VARSA BİLGİ VERİN KIZLAR. MERAK EDİOM :opucuk:

suzannn

ÖĞLEN KONUŞMUŞTUM NAZLIYLA BUGÜN Bİ TEST DAHA YAPILACAKMIŞ ONUN SONUCUNA GÖREDE ÇIKARTCAKLARMIŞ BU ARADA SÜNNET OLMASI GEREKİYORMUŞ HASTANEDEN ÇIKMADAN ONUDA YAPTIRACAKLARMIŞ BENDE TEST SONUÇLARININ HABERİNİ BEKLİYORUM

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Nisan , 2012, 15:12:14
ÖĞLEN KONUŞMUŞTUM NAZLIYLA BUGÜN Bİ TEST DAHA YAPILACAKMIŞ ONUN SONUCUNA GÖREDE ÇIKARTCAKLARMIŞ BU ARADA SÜNNET OLMASI GEREKİYORMUŞ HASTANEDEN ÇIKMADAN ONUDA YAPTIRACAKLARMIŞ BENDE TEST SONUÇLARININ HABERİNİ BEKLİYORUM

bende konuştum öğleden önce ama test sonucunun bugün çıkacağını bilmiyordum. öğrenince buraya da yaz suzancım
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

mutluluk

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

İNŞ ATLATICAK KOCAMAN OLACAK BEBEĞİ ALLAHIN İZNİYLE :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 09 Nisan , 2012, 15:24:56
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Nisan , 2012, 15:12:14

bende konuştum öğleden önce ama test sonucunun bugün çıkacağını bilmiyordum. öğrenince buraya da yaz suzancım
YAZARIM CANIM

suzannn

haber aldım kızlar çok şükür bebeğini çıkartmışlar hastaneden şimdi evlerindeymişler bebeğide uyuyormuş böbreği için çocuk nefrolojisine götüreceklermiş duruma görede sünnet edilecekmiş

çok sevindim çok
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Nisan , 2012, 16:30:28
haber aldım kızlar çok şükür bebeğini çıkartmışlar hastaneden şimdi evlerindeymişler bebeğide uyuyormuş böbreği için çocuk nefrolojisine götüreceklermiş duruma görede sünnet edilecekmiş

çok sevindim çok
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım bu ne güzel bir haber, çok sevindimmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dünden beri çok üzüldüm, inşallah en kısa sürede tamamen iyileşir mevlüt yiğitimiz  :amin: :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

cute552

ALLAHIM ONU AİLESİNE BAĞIŞLASIN SAĞLIKLA YUVASINA DÖNMEYİ NASİP ETSİN ÇOK ZOR Bİ DURUM ALLAH SABIRLAR VERSİN YARDIMCILARI OLSUN  :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

DoctorGunel

RABBIM YARDIMCISI OLSUN,ACIL SIFASINI VERSIN INSALLAH MINIGIMIZIN..SIMDI NAMAZIMDADA DUA EDICEM INSALLAH...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

nazlıcım  Rabbim bebeğini sağlıklı bi şekilde sana bağışlasın
acil şifalar diliyorum  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

burcum

oh maşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH annesine babasına bağışlasın :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun dualarınızı eksik etmediniz çok zor günler geçirdim allahım kimseyi evladıyla eşiyle sınamasın çok zor sanki öldüm öldüm dirildim yavrum orada yatarken canımdan canlar gitti şükür şuan yanımda durumuda iyi doktor tedavi altına aldı her idrar takibi ve 3ayda bir utrasson çekilecek böbreğindeki büyüme için nefroloji doktoru yaşına kadar toparlar dedi böbrek bir birini eşitler çok korkulacak bir durum değil dedi %90hamilelikte oluşmuş dedi testlerimi yaptırdım ama ayrıntılı utrassonu devlette yaptırdım fazla önemsenmemiş dedi ama erkenden faretmeniz mucize dedi inş hepsi geçecek ne olur dualarınızı eksik etmeyin teyzeleri yiğitimi allahım bize bağışlar
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oh çok şükür nazlı kavuşmuşsun bebeğine allahım ayırmasın bir daha.benim arkadaşımın bebeğindede aynı sorun vardı geçti şükürler olsun şimdi 2,5 yaşında koca delikanlı oldu.senin oğluşunda iyileşecek hiç bi şeyi kalmayacak allahın izniyle.allahım korusun meleğini  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿