29 Nisan , 2024, 10:15:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek maması

Başlatan ab126370, 09 Nisan , 2012, 01:21:58

« önceki - sonraki »

ab126370

merhaba arkadaşlar. birşey sorıcam ama. bebeğim 42 gunluk ve emiyo. bi yere gitceğim zaman sağıyorum ve annem  memeyi bırakmasın diye kaşıkla veriyor. efe de çok sabırsız olduğu için kaşığın hemen gelmesini istiyo ve ağlıyo. neysem sadete geleyim. yarın birgun işe başlıcam. sütümü sağıp bırakıcam aama yetmediği durumlarda hangi mamadan başlamalıyım. sanırım ben işe başladığımda bebeğim 3 ayı doldurmuş olacak.

KONYALI

BUTUN MAMALAR ANNE SUTU DEGERINDE SANIRIM BEN YEDIRMEDIM AMA APTAMİL,SMA,HİP,HERO BABY..
BANA DOKTOR HERO BABY VEREBILIRSIN DEMISTI AMA BEN HEPSINI DENEDIM BENIM KIZIM YEMEDI YEMIYOR..AMA TADI EN GUZEL OLAN MAMA SMA...BEN SUAN KIZIMIN KASIK MAMALARININ KAHVALTILARINI İÇİNE APTAMIL KATIYORUM...

susanna

Alıntı yapılan: ab126370 - 09 Nisan , 2012, 01:21:58
merhaba arkadaşlar. birşey sorıcam ama. bebeğim 42 gunluk ve emiyo. bi yere gitceğim zaman sağıyorum ve annem  memeyi bırakmasın diye kaşıkla veriyor. efe de çok sabırsız olduğu için kaşığın hemen gelmesini istiyo ve ağlıyo. neysem sadete geleyim. yarın birgun işe başlıcam. sütümü sağıp bırakıcam aama yetmediği durumlarda hangi mamadan başlamalıyım. sanırım ben işe başladığımda bebeğim 3 ayı doldurmuş olacak.
bebeginin gelisimine gore uygun mamayi dr un solicektir canim ama sen bence anne memesini taklit eden cok kucuk deligi olan biberonlardan al onlarlada bebek emmek ve cekmek zorunda kaldigi icin rahata alismis olmuyor
hem sen daha cok yeni dogum yaptin emdikce sutun articaktir birde sagarsan sivi alimin yeterli oldugu surece sutun yeter meraklanma  :aferin:
ben kizim dogdugundan beri dr braunun unkini kullaniyorum sagdi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben aptamil markasini kullaniyom burda en iyisi o ama gerci bebegine hangisi yariyosa iciyosa o en iyi mamadir
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

tugbakaya

cnm hiçbişi anne sütünden daha değerli değildir ama sana şunu önerebilirim bol su iç ben çok fazla su içiyorum ve eşim bana bu yüzden mini bi diftriz almak zorunda kaldı o kadar süt yapıyo poşetleyip atıyorum diftrize çalışmıyo olmama rağmen depoyu doldurdum yani  ;D ama içtiğin suyun temizliğinede dikkat et ben arıtma taktırdım europa diye markası sanada tavsiye ederim

GELSQMİNQ

canım benimde sütüm yetmiyor mama kullanıyorum bebelac ve sma denedim bebelac çok gaz yapıyor bebeğime en iyi sma gold geldi çok kilo aldırmıyor kemik gelişiminede yardımcı dnemeni tavsiye ederim

Dilara Ebrar

milupa kullanıyorum bende.ama öle çok çok deil arada veriyorum.milupa için herkes çok kilo yapıyor diyor.ben çok kullanmadığım için farkına varamadım. ??? ??? ??? ??? ama iyi bir mama olduğunu biliyorum
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

annefunda

bence mamalar arasında fark yok ama SMA ve Aptamil en iyileri. anne sütünün yerini hiçbirşey tutmaz.

zerrinplt

Aptamil yada hero baby canım doktorların önerdiği

cananyakut

zerrinplt

Aptamil kullan canım cananın dediği sitede fiyatları çok uygun bi bak istersen

leylakarsu

Canım aptamilin sütlü pirinç mamaları var onlarla başlamanı öneririm