11 Mayıs , 2024, 00:19:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

:(

Başlatan tuba_hkn, 08 Nisan , 2012, 23:48:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Allah akil fikir ihsan eyleye  :amin: :amin:

hümeyra_t_e

benim eşim hep der büyük konuşmam asla yapmam die der sonra başıma gelir der ama her namazdan snra rabbim beni nefsimle imtehan etme die dua ediyorum der.ben her sordugumda öle seyler yaparmısın die ben senin sevgin bi kenera allahtan korkup ona sıgnıyorum dio imtehan etmesin die..allahm kimseye yaşatmasın

Balböceği

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Nisan , 2012, 01:19:40
benim eşim hep der büyük konuşmam asla yapmam die der sonra başıma gelir der ama her namazdan snra rabbim beni nefsimle imtehan etme die dua ediyorum der.ben her sordugumda öle seyler yaparmısın die ben senin sevgin bi kenera allahtan korkup ona sıgnıyorum dio imtehan etmesin die..allahm kimseye yaşatmasın
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

brawo esine  :icon_thumright:

bir anlik gaflet insana neler yaptirir neler  :'( :'(

Lă_Tăhzen!

Erkeklerin iradeleri çok zayıf bu noktada şeytan da sol'dan yaklasınca iş işten geçmiş oluyor

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Nisan , 2012, 01:21:04
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Nisan , 2012, 01:19:40
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

brawo esine  :icon_thumright:

bir anlik gaflet insana neler yaptirir neler  :'( :'(

evet canım öle der bende güwenirim ama işte bu nefis yokmu ah ah..belli olmuyo.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tubacım çok üzüldüm

süphe duymak bile insanı üzerken yaşayınca kimbilir nasıl oldun

Allah gönlünü ferahlatsın affetsen bi türlü affetmesen bi türlü

tuba_hkn

onu,bizi anlatmaya sayfalar yetmez biz hiç akadatma ıle ılgılı konusmadık evlılıgımzde kardesı  buna benzer bısey yaptıgında ve bız ogrendıgımızde dahı aklımın ucndanı gecmedı ya o da yapıyrsa diye..  allah ım bana yardım etsın yol gostersn

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 09 Nisan , 2012, 01:37:06
onu,bizi anlatmaya sayfalar yetmez biz hiç akadatma ıle ılgılı konusmadık evlılıgımzde kardesı  buna benzer bısey yaptıgında ve bız ogrendıgımızde dahı aklımın ucndanı gecmedı ya o da yapıyrsa diye..  allah ım bana yardım etsın yol gostersn
canım nezaman ögrendin bunu..o gündn snra nasl davranyosun o nasl sana karşı.çok pişmansa yapmaz belki daha

tuba_hkn

2 hafta once ogrendım bana şans ver birdaha olmayavck dedı bu yuzden gıdemdım nasıl gıdeım kı? aynı evdeyz ama o suan sehır dısında yarın donecek  ona sans verdım evet ama ben unutamıyrm bıa n aklıma gelıyr kanım cekılıyr sankı konusmaksaaa evet konusyrz ama benım mutsuz oldugumu goruyr hıssdr..o da susuyr hıçbısey olması gıbı davranıyr .. unut dıyor kolay sankı neden konusmuyrsun dıyorum surat asıyrsun napıym dıyor ne yapayım boynuna mu sarılaym deyırum yıne suusuyrr

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

KONYALI

BELLI BIR SUREDEN SONRA BU DURUM COK LEGAL BIR HAL ALACAK CNM..SURAT ASMAKLA OLMAZ..EGERKI BIR SANS DAHA VERIP KABULLENDIYSEN,BU SEKILDE DEGILDE FARKLI BIR SEKILDE ONUN YAPTIGI HATAYI ONA HISSETIRMEN LAZIM..BİR SÜRE BERABER OLMA,GECE YATTIGINIZDA SNAA SARILMASINA MÜSADE ETME..ZAMANA IHTIYACIM VAR DE,ESKIDEN BERABER ZEVK ALDIGINIZ SEYLERI YAPMAK ISTEDIGINDE ONA KATILMA NE BILIM..YANINDAYKEN BILE YOKLUGUNU HISSETTIR ONA..ZATEN EGERKİ TEKRAR YAPARSA BİTECEĞİNİ BİLİYORDUR VE YAPMAZ GIBI GELIYOR AMA SAĞ GÖZUNDEN SOL GÖZUNE GUVENMICEKSIN..ERKEK BU

fıstık

zor bir durum allah bi daha yaşatmasın ne sana nede başkasına  :amin:

bence siz en güzeli beraber bir evlilik terapistine gidin

çünki tek taraflı olabilecek bişi değil

her ikinizlede konuşması lazım ve sonra oturup beraber bir orta yol bulmanız gerekir

bu tür durumlarda akıl vermesi zor oluyor eniyisi uzmandan yardım almak diye düşünüyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım zor bir durum  :-\ Allah yardımcın olsun  :amin:
peki kimden öğrendin konustuğunu

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Nisan , 2012, 08:31:17

Kimseden ögrenmemiş internetten uygunsuz sitelere girdigine kendisi şahit olmus canım okumadınmı kız  :D

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 09 Nisan , 2012, 01:33:14
tubacım çok üzüldüm

süphe duymak bile insanı üzerken yaşayınca kimbilir nasıl oldun

Allah gönlünü ferahlatsın affetsen bi türlü affetmesen bi türlü

aynen  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Nisan , 2012, 08:42:47
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Nisan , 2012, 08:31:17

Kimseden ögrenmemiş internetten uygunsuz sitelere girdigine kendisi şahit olmus canım okumadınmı kız  :D
:-\ :-\ :-\ :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url