27 Nisan , 2024, 18:29:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğimin kalp atışını gördüm ama:(

Başlatan oslem0320, 08 Nisan , 2012, 11:01:11

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: oslem0320 - 08 Nisan , 2012, 15:47:41
teşekkür ederim stress yapmamaya çalışıyorum umarım bişey olmaz:(

canım rahat ol ben dr uma 10 kere sordum sende büyük ihtimal üstüne görme yaşayacaksındır peki dr un kesenin yanındaki kan düşüğe nedenmi olur dedi benimki olmaz dedi nedemek şimdi anlamadım valla :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

oslem0320

Alıntı yapılan: serserim - 08 Nisan , 2012, 19:43:58

canım rahat ol ben dr uma 10 kere sordum sende büyük ihtimal üstüne görme yaşayacaksındır peki dr un kesenin yanındaki kan düşüğe nedenmi olur dedi benimki olmaz dedi nedemek şimdi anlamadım valla :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bende sordum kan var çok ufak bi alanda dedi yani dedim ne olur o da çok ufak bi düşük tehlikesi dedi biz önlem alalım yinede ilaç verdi işte sonra dedim ben bunu çok kafama takarım dedim o da takmana hiç gerek yok dedi ama ben takıyorum korkuyorumm bu gün 8+1 günlük:(

serserim

Alıntı yapılan: oslem0320 - 08 Nisan , 2012, 20:00:31
Alıntı yapılan: serserim - 08 Nisan , 2012, 19:43:58

bende sordum kan var çok ufak bi alanda dedi yani dedim ne olur o da çok ufak bi düşük tehlikesi dedi biz önlem alalım yinede ilaç verdi işte sonra dedim ben bunu çok kafama takarım dedim o da takmana hiç gerek yok dedi ama ben takıyorum korkuyorumm bu gün 8+1 günlük:(

inşallah canım bişey olmicak bebişlerimize şimdi okudum kalp atışı duyulan hamileliklerde düşük olasılığı daha azmış ben salı günüde gidicem o zamanda sorucam dr a bende korkmuyor değilim ama elimden geleni yapıyorum düşüğü engellemek için aşılama yapıldığındn beri jel kullanıyorum pıhtılaşmaya karşı iğne yapıyorum bebek aspirini kullanıyorum Allah a emanet bebişlerimiz :amin: :amin: :amin: :amin:
ama benim dr um üstüne görme yaşarsın düşük tehlikesi değil dedi ama yinede 10 gün dinlenme verdi

oslem0320

ben de gidicem salı günü inşallah ben de sorıyım sölediklerini iletelim birbirimize:(

serserim

Alıntı yapılan: oslem0320 - 08 Nisan , 2012, 20:28:20
ben de gidicem salı günü inşallah ben de sorıyım sölediklerini iletelim birbirimize:(

tabi tabi sor canım bende sorucam internetten okudum bunları yaşayıpta bebişini kucağına alan var inşallah bizde alıcaz canım :amin: :amin: :amin: :amin:

asuela

rabbim bebeğini sana bağişlasın kazasız belasız kucağına alırsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

oslem0320

teşekkür ederim artık rapor aldım 5 gün raporluyum

nazlıyarim

geçmiş olsun ve hayırlı olsun arkadaşım böyleside var: yengem ilk gebeliğinde 8 haftalıkken ögrendi oda ay bı test yapsammı ki demesiyle ortaya cıktı çünkü 2 ay düzenli adet oldu ikincisinde ise 11 haftalık olmuş ve senellik kontrolunü olmaya gıttıgınde ögrendi ondada adet oluyodu korkulacak bişey değil yani :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...