28 Nisan , 2024, 17:37:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

asla anlaşamam dediğiniz,uzak durduğunuz insan tipi?

Başlatan beynâ, 05 Nisan , 2012, 15:12:52

« önceki - sonraki »

kelebegimm

söylediginde tabiki haklisin bu devirde kimse kendini ezdirmemeli ama

pat diye erkeklerin ortamina dalarmisin
erkeklerin konusmalarina ustune dusmedigi halde yorum yaparmisin
cekinmeden onlarin ortamina girermisin
yada kizdan cok erkek arkadas edinirmisin
ben sevmiyorummmm bunu isdeee

]

Aytii

ukalalık ayrı bişey bence

bilmediği halde biliyomuş havasına giren insanlar bana göre ukaladır

ben biliyosam biliyorum derim bilmiyosam bilmiyorum derim

kimisi gururundan diyemez

işte onlar ukala olmaya mahkumlar

kelebegimm

Alıntı yapılan: nagihannn - 05 Nisan , 2012, 16:06:27
bende çok uyuz olurum boyle kadın ile erkek arkadaslığındaki vıcık vıcık lığa ne o oyle yaa ona arkadaslıkta demem ben özellikle evlendikten sonra daha dikkatli davranırım erkeklerle sohbetime.ben biraz lafta sokarım bu huyum vardır lafı gediğine oturturum kimi ukala zanneder ama hiçte oyle dedegilimdir

isde kadin kadinligini bilcek erkek erkekligini ama bakiyorumda kadinlarda hic o kadinlik kalmamisss erkek olma yolundalarrrrr

]

Aytii

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Nisan , 2012, 16:07:37

anladım ben senin neyi kastettiğini

tabiki böyle şeyler yapmam

bende sevmem öyle kadınları

onlar hareketini bilmeyen edepsiz terbiye almamış insanlar  :sad1:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Nisan , 2012, 16:10:11
Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Nisan , 2012, 16:07:37

anladım ben senin neyi kastettiğini

tabiki böyle şeyler yapmam

bende sevmem öyle kadınları

onlar hareketini bilmeyen edepsiz terbiye almamış insanlar  :sad1:

isdee anlasamam anammm benden uzak dursunlarrrrr :)

]

Demet_dk

AYTENİN BÜTÜN İLETİLERİNİN ALTINA İMZAMI ATIYORUM
DUYGULARIMA TERCÜMAN OLMUŞ  :icon_thumright:

SAYGISIZ-PİS-YAVAŞ-KALİTESİZ-KARAKTERSİZ -SORUMSUZ-
ÖZELİNİ ULU ORTA ANLATAN KONUŞAN İNSANDAN HİÇ HOŞLANMAM
FARKLI GÖRÜNMEYE ÇALIŞAN,GELDİĞİ YERİ UNUTAN İNSANLARDAN DA HİÇ HOŞLANMAM  :icon_thumright:

Aytii

:k06: :k06:

kendileri çok iyiymiş gibi millete laf sokup sokup egosunu tatmin edenlere selamlar   :laughing7:

beynâ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Nisan , 2012, 15:38:19
yani kısacası ortama ayak uydurmayan insanları sevmiyosun Güzin?

evet onlarla kimse anlaşamaz.

ama şöylede bişey var

ben sırf biriyle anlaşçam diye ne saçma muhabbetlerini dinlerim nede kırılmasın diye salakça esprilerine gülerim

boş konuşup boş şeylere zırt pırt gülen kişilerden uzak kalcan  :laughing7:

evet canım huzur bozan insanları sevmiyorum.. anlaşmak için dinlemem ama kırmamak için dinlerim,gülerim..tabi bu niyetiyle doğru orantılı ve sohbet konusuna da bağlı..haddini aşan,rahatsızlık verici bi konuysa bi şekilde rahatsızlığımı gösteririm,diğer türlü eften püftense hiç karışmam.. belki zekası,seviyesi,eğitimi,görgüsü o kadarına yetiyordur.. hele ki zekası bu kadarına yetiyorsa hiiiç bir şey demem,Allah vermemiş çünkü kendinden değil.. çok sık muhabbet etmem ama uzak da durmam.. benim için insanın kendine kattıkları önemli.. kişiliğinin iyi olması önemli

ben hiç şakayla laf sokmayı da sevmem,olmuştur öyle arkadaşlarım,canımı da çok sıkmışlardır ama ben karşılığında laf soktuğumda daha incitici bir şekilde yaptığım için,kendime kızmışımdır çünkü sonra daha çok canım sıkılmıştır keşke kırmasaydım diye..hani derler ya içine atıp dert edineceğine karşıya söyle o dert etsin,yok ben öyle olamıyorum baktım ki bi de onu sıkıntıya soktum diye dertleniyorum ben de bu huyumdan vazgeçtim..

laf sokup şaka yaptığını kabul ettirmeye çalışan insanlarla da işim olmaz..çünkü kırıcı olan şey şaka olamaz.. ben de salağım zaten anlamıyorum niyetini.. :suclu: :suclu: :suclu: ;D ;D

Lă_Tăhzen!

Valla hangi birini sayayım Güzüncim sevmedigim her insan modelinden var masallah cevremde  eksık etmemıs Allah sabrımı sınamak için :laughing7:

Ama en cok nefret ettigim uyuz oldugum ve uzak durdugum ınsanlar YALAKA herşeyi ben bilirim havasında olan  insanlardır......

EnDuruYanım

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Pınar. - 06 Nisan , 2012, 00:48:28
kıskanc ve kibirli :igrenc: onlardan herşey beklenir..

bencede var bıtane bu modelden bende de Allah kurtarsın beni  :k06: çok zor   :cildir:

ღ♥ Nilda♥ღ

kıskanç kibirli  fitne karşısında konuşamayıp arkadan konuşan kendini akıllı zanneden ortama ayak uyduramayan zavallı insanlarla yapamam bende  :icon_thumright: :icon_thumright:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

ve bunun için bir kalemde sildiğim çok kişi olmuştur  :icon_thumright: :icon_thumright:
.   

fıstık

insanlarla anlaşmak zorunda değilim

sevmediğiminsan tiplerinin üzerini çizerim

dedikoducu
laf sokucu
sürekli acitasyon yapan
yargısız infazda bulunan
saygısız
kibirli
espri anlayışı kıt
frekansım tutmayan insanlarla anlaşmakta istemem görmekte istemem
günahım kadar sevmem

100 arkadaşım değil tek dostum olsun diyenlerdenim :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: beynâ - 05 Nisan , 2012, 18:33:50

evet canım huzur bozan insanları sevmiyorum.. anlaşmak için dinlemem ama kırmamak için dinlerim,gülerim..tabi bu niyetiyle doğru orantılı ve sohbet konusuna da bağlı..haddini aşan,rahatsızlık verici bi konuysa bi şekilde rahatsızlığımı gösteririm,diğer türlü eften püftense hiç karışmam.. belki zekası,seviyesi,eğitimi,görgüsü o kadarına yetiyordur.. hele ki zekası bu kadarına yetiyorsa hiiiç bir şey demem,Allah vermemiş çünkü kendinden değil.. çok sık muhabbet etmem ama uzak da durmam.. benim için insanın kendine kattıkları önemli.. kişiliğinin iyi olması önemli

ben hiç şakayla laf sokmayı da sevmem,olmuştur öyle arkadaşlarım,canımı da çok sıkmışlardır ama ben karşılığında laf soktuğumda daha incitici bir şekilde yaptığım için,kendime kızmışımdır çünkü sonra daha çok canım sıkılmıştır keşke kırmasaydım diye..hani derler ya içine atıp dert edineceğine karşıya söyle o dert etsin,yok ben öyle olamıyorum baktım ki bi de onu sıkıntıya soktum diye dertleniyorum ben de bu huyumdan vazgeçtim..

laf sokup şaka yaptığını kabul ettirmeye çalışan insanlarla da işim olmaz..çünkü kırıcı olan şey şaka olamaz.. ben de salağım zaten anlamıyorum niyetini.. :suclu: :suclu: :suclu: ;D ;D

kimseyi küçümsememek lazım diye bir laf duymuştum bi seminerde

herkesin bir fikri vardır. sorarsan senin kârına demişti adam. sana ummadığın bir kişi hiç aklına gelmeyecek bir fikir verir dedi. ne kadar haklı aslında. herkesin kafa yapısı aynı değil çünkü. insanları dışlamak çok kolay. mühim olan onları oldukları gibi kabul etmek. bunu yapabilen olmuş demektir. ama sonra düşündümde ben kimseyi küçümsemiyorum ki.

insanlar kendilerini küçük düşürüyolar :)

ben hayatımda çok acı çektim diye birisi bundan zevk alıyosa ve bunun lafını yapıyosa o insan kendi kalitesini küçültür benim gözümde. yani benim küçümsememe gerek yok. o zaten yerin dibine batmış. Allah yardımcın olsun demek kalır banada  ;)