asla anlaşamam dediğiniz,uzak durduğunuz insan tipi?

Başlatan beynâ, 05 Nisan , 2012, 15:12:52

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Nisan , 2012, 15:33:38
Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Nisan , 2012, 15:31:30
Alıntı yapılan: beynâ - 05 Nisan , 2012, 15:29:53
öznur evet canm,hiçbir zorluk çekmeyen çıkırıldımlara bende sinir oluyorum...

hele atlas ipekler içinde el üstünde büyütülüp ŞIMARTILMIŞ ve aynı pohpohlanmayı benden de bekleyen insanlar  yok mu... :violent1: :violent1:

şımarık insanlardan nefret ediyorum...

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: ama yinede kadin kadin gibi olmali ben sahsen anlasamiyorum erkek fatmalarlaaa

şımarıklar erkek fatma olmazlarki zaten ::)

simarikliga soylemedim zatenn
citkirildimlik felann nede olsa kadina yakisan sey azda olsa olmaliii

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: beynâ - 05 Nisan , 2012, 15:36:07
o ayrıı canım benim..ben de öyleyim..benim dediğim şey farklı..

mesela ünideyken oda arkadaşım herkesin temizlik nöbeti,yemek nöbeti varken o "ay ben yapamam,hiç wc temizlemedim ben,bulaşıkları yıkayamam ellerim mahvoluyor..vs.." derdi..gıcık olurdum.. hiç kahvaltı hazırlamazdı,biz arkadaşımla hazırlarken de beklerdi,yer üstüne de "evde hep böyle gördüm" ben derdi.. biz de öyle gördük evimizde ama burda yapacaksın  :caca: :caca: kastettiğim şımarıklık bu.. eşine şımarırsın o ayrı :laughing7: :laughing7:

o konuda haklisniz canim tabikidee aman her konuda denge onemliiii

]

Aytii

yani kısacası ortama ayak uydurmayan insanları sevmiyosun Güzin?

evet onlarla kimse anlaşamaz.

ama şöylede bişey var

ben sırf biriyle anlaşçam diye ne saçma muhabbetlerini dinlerim nede kırılmasın diye salakça esprilerine gülerim

boş konuşup boş şeylere zırt pırt gülen kişilerden uzak kalcan  :laughing7:

Aytii

ben asla çıtkırıldım olamadım kelebeğimmm  :D

yapı meselesi bence

°•.ℓανιηуα.•°

aslında bu tamamen anne babanın suçu...

aşırı otoriter aile tipi ne kadar sakıncalı ise aşırı verici ve hoşgörülü aile tipi  de bi o kadar tehlikeli.

o nedenle ılımlı ve disiplinli bi metod kullanılmalı  :icon_thumright:

ara sıra kıymak lazım ayten. bak bunu bebekliğinden itibaren aşılamalıyız.

mesela sarper emekliyo,bi şeye ulaşmaya çalışıyo mesela, kesinlikle yardım etmiyorum. o kendi başına ulaşabilmeli, ulaşamıyorsa başka yöntem denemeli. bebek anlamaz diyoruz ama onlar taaa anne karnında anlamaya başlıyo ve herşeyi kapıyo....

unutulmamalı,kişilik 0-7 yaş arasında oluşuyo !!!!

...ŞehzadEfe...

salak,bencil,anlayışsız,kendini bi b.k sanan ama bi b.k a benzemeyen,yargısız infaz yapan sacma sapan konuşan insanlardan nefret ederim   ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 05 Nisan , 2012, 15:40:50
salak,bencil,anlayışsız,kendini bi b.k sanan ama bi b.k a benzemeyen,yargısız infaz yapan sacma sapan konuşan insanlardan nefret ederim   ;)

o nasıl bi cümle ya  :ehi:

bi b.k sanan ama bi b.ka benzemeyen  :laughing7:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Nisan , 2012, 15:38:57
ben asla çıtkırıldım olamadım kelebeğimmm  :D

yapı meselesi bence

yaen azindan kadin kadindirrrrr erkek yolunda olmalar var bide ben onlari kastediyorum
bide hanimligini kadinligini bilecek insan ne bileyim benim tuafima gidiyo erkek gibi kadinlarr

tabiki yapi meselesi ama ne kadar olamadim desendee anlatmak istedigim gibibiri deilsinn

]

...ŞehzadEfe...

düşün yani güzelim ona bile benzemiyorlar ama onlar kendilerine bişeye benzetiyorlar  :k06: komik insan onlar

kelebegimm

tuaf bagladim sonunu ama  su odun gibiler varya oturmasini kalkmasini bilmez kenndini ifade edemezzzz
sonucda kadiniz yeri geldiginde citkirildimda oluyoruz nazikde oluyoruzzz kibarda

]

beynâ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Nisan , 2012, 15:39:17
aslında bu tamamen anne babanın suçu...

aşırı otoriter aile tipi ne kadar sakıncalı ise aşırı verici ve hoşgörülü aile tipi  de bi o kadar tehlikeli.

o nedenle ılımlı ve disiplinli bi metod kullanılmalı  :icon_thumright:

ara sıra kıymak lazım ayten. bak bunu bebekliğinden itibaren aşılamalıyız.

mesela sarper emekliyo,bi şeye ulaşmaya çalışıyo mesela, kesinlikle yardım etmiyorum. o kendi başına ulaşabilmeli, ulaşamıyorsa başka yöntem denemeli. bebek anlamaz diyoruz ama onlar taaa anne karnında anlamaya başlıyo ve herşeyi kapıyo....

unutulmamalı,kişilik 0-7 yaş arasında oluşuyo !!!!

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ben 15 yaş küçük erkek kardeşime böyleydim ve inş çocuğuma da böyle olacağım,çocuğun olunca değişirsin sözü benim için geçerli değil,mantığını yatırdım aklıma bi kere çünkü.. sadece kendimin seveceği bi çocuk yetiştirmeyeceğim.. başkalarının da sevmesine ihtiyacı var yavrumun, bensiz sudan çıkmış balık gibi olmasın dünya hali belli olmaz..ben ölürsem ne yapacak bu çocuk.. verdiğim şımarıklık merhametle bağdaşmaz,asıl merhamet bu bence...

geçen bi misafirimiz geldi çocuk kardeşimle yaşıt ve aynı rahatsızlıkları var;hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı.. ikiside ilaç kullanıyor ve inanamadım her hareketleri çok benziyor.. birşey hariç; çocuğu bi şımartmışlar ki sormayın zaten rahatsız diye,biz kardeşimi çok disiplinli yetiştirdik,10 yaşında vardan yoktan anlıyor, arkadaşlarıyla ilişkileri mükemmel bu yüzden.. çocuk arkadaş edinemiyormuş o kadar üzüldüm ki,  annesine babasına konuştum kaç saat böyle davranmayın çocuğunuza merhamet diye kötülük ediyorsunuz diye...

Aytii

ben herzaman karşımdaki insana karşı saygılıyımdır

bir insan benim hakkımda yanlış birşey söylüyosa o kişiye ne olursa olsun haddini bildiririm

sen durduk yere kaşınıpta benden belanı arıyosan bulursun arkadaş

işte orda ben kadın erkek ayırt etmem

karşımdaki erkekte olsa geri adım atmam

herkes haddini bilecek

zaten bu memlekette kadınların ezilmesi bunun gibi şeyler yüzünden

Aytii

kelebeğim ismini unuttum ben ya  :sad1:

evet o insanlara bende sinir oluyorum

oturup kalkmasını bilmeyen

her erkekle ahpapmış gibi muhabbet eden kadınları bende sevmem

ahlaksız terbiyesiz hareketler onlar çıt kırıldımlıkla ilgisi yok

bir kadın hanım hanımcık olacak evet doğru sana katılıyorum

ama yabancı birisi benim şahsıma hakaret ediyosa benim orda hanım hanımcıklığım yok olur

oda elimde olan birşey değil

doğru birşey değil belki ama kimse kusura bakmıcak  :-\

Aytii

şu sözde ne kadar doğru

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun?
Ben mükemmel değilim ve olmak zorunda da değilim!
Parmağın ile beni işaret etmeden önce ellerinin temiz olduğundan emin ol!

_____Bob Marley______

...ŞehzadEfe...

bende çok uyuz olurum boyle kadın ile erkek arkadaslığındaki vıcık vıcık lığa ne o oyle yaa ona arkadaslıkta demem ben özellikle evlendikten sonra daha dikkatli davranırım erkeklerle sohbetime.ben biraz lafta sokarım bu huyum vardır lafı gediğine oturturum kimi ukala zanneder ama hiçte oyle dedegilimdir