19 Nisan , 2024, 10:43:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YARIM KALAN DİYET MASALI

Başlatan tulayysl, 05 Nisan , 2012, 09:28:03

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Nisan , 2012, 23:32:47
iyi geceler sevgili güncem..
sana üzülerek yazıyuorum ki yarın sabah kocacımla köy kahvaltısı yapmaya gidicez. öğleden sonra da pikniğe.

yarın akşam bi bakarım benim sayfam 3 sayfa ileri atmıs. yarın betül eda ve özellikle aysegül dedikodumu yapacakalr biliyorum.  yedinklerimi de gelince yazarım. kızların ağzı sulanırrr dermişim.
afiyet bal olsun tulayim can olsun sut olsuuuuuuuunnnnnnnnnnnnn  :occasion14:
napiyoruzzz kaymaktan tereyagindan kizartmadan uzak duruyoruz
pikniktede mangallari ekmeksiz hupletiyoruzzzzz  :hungry:

:sunny:

muhribe

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Nisan , 2012, 23:32:47
iyi geceler sevgili güncem..
sana üzülerek yazıyuorum ki yarın sabah kocacımla köy kahvaltısı yapmaya gidicez. öğleden sonra da pikniğe.

yarın akşam bi bakarım benim sayfam 3 sayfa ileri atmıs. yarın betül eda ve özellikle aysegül dedikodumu yapacakalr biliyorum.  yedinklerimi de gelince yazarım. kızların ağzı sulanırrr dermişim.
hem başına gelecekleri biliyosun hem de tutamıyosun ümüğünü  :caca: :caca: :caca: :caca:
benim yerime de yemezsen vay senin haline  :ehi: :ehi: :ehi:

tulayysl

walla sevgili günlük..
bugun kahvaltıda yediklerimi yazarsam hem sayfaya sığmaz hem de kızlar kırarlar kafamı. sabah sabah betül kafama kafama vurmaya baslamıs.
yarın zurnanın zaaart dediği an... gorucez bakalım kim ne yemiş butun haftaaaaaaaaaaaaaa

muhribe

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aman ne dedikodunu yapcam yemessen ayıp edersin

haftada 1-2 olur böyle

tulayysl

sevgii sevgili güncem

bugun büyük gün. topic sakinleri henüz teşrif etmediler. :y25: :y25: :y25: topic sessizliğini koruyor. cok heyecanlıyım. keşke dünkü melemeni sucuklu yumurtayı sıcak ekmek arası tereyağını peynirleri sigara böreklerini yemeseydim deeeeee sadece gözlememi yiyip  kalksaydım.  :suclu: :suclu:

kızların tabiriyle ümüğümden bi lokma gecmedi henuz. berra buğlem de uyuyor. tartıda cok cıkarım diye su bilme içmedim kızları bekliyom..

bakalım neler olacak :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

muhribe

taze bir anne, sırra kadem bastınız  ::)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende onu soracaktım tülay neler yedi Allah bilir 2 gündür gıkı çıkmıyor

ama pizza yedim yazsam anında damlar :ehi:

tweety0555

YARIN TARTI GUNU SAYFAYA KILONU YAZMAYI UNUTMA :caca: :opucuk:

tulayysl

YARIM KALAN SEVGİLİ GUNCEM...
68 kilo ile eylülde basladıgım zayıflama maceramız kısa sürede sona erdi. buarada kızım emmeyi tamamen bıraktı eylül 17 de iş tempom basladı. e tabi zafıylamam daha kolay olur diye düşünerek 2 kasım 2012 de 68 de bıraktıgım macerama 68.5 ile devam etmeye baslamıs bulunuyorum.

bu 15 gunluk surede tam 3 bucuk kilo da verdiğimi gurur duyarak yazıyorum. diyete tam gaz devamm diyerek sözlerime son veriyorum..

tulayysl

suan 65.100 gr ım. şimdiki hedefim 60..

tulayysl

sevgili günlükceğizim..

bugun evdeyim kahvaltıda azıcık peynir azıcık zeytın bir yumurta yedim ve hiç ekmek tüketmedim: bir bardak da cay.. bugun evde olduguma gore bol egzersiz yapabilirim. simdilik diyet yolundaa gidiyor. Allah sapıttırmasın insallah.

bu sabah tartılmadım kilomu bilmiyorum. ama sanırım aynı yerdeyimdir. aksam azıcık mantı ile patates salatası yedim.

hadi bakalım kaldır totoyu tülay hanım... hadiii ip atlamayaa

tulayysl

aa benm de bir guncemm vardı dimi. 2 kasımda 68.500 ile basladıgım diyetim suan 58300 ile hala devam etmekte. hedef 54 insaallah. moral süper.