YARIM KALAN DİYET MASALI

Başlatan tulayysl, 05 Nisan , 2012, 09:28:03

« önceki - sonraki »

tulayysl

ben diyim 4 kaşık sen de 5 kasık iste gülüm. en fazla 6 kasıktı dermişimmmmm..

tulayysl

günaydınlar olsun sana eyyyy günlükkk
diyetdaşlarımızın arasında en erken ben kalkmısım maşallah benm bıdık kızıma.

betül daha dun uyumak kilo yapıoyor diodu bugun sahalarda goremedik henuz kendisini

aysegul yatmadan son bi laf carpmış bana. gendünü görmüyo ya. lahmacunlar mısırlar lop lop gidiyo benm pilavıma takmıs kafayı

eda da en son sirkeden bahsetmiş aslında ii ffikir benim diyetlerimde sirke işe yarıyordu . neyse hakan paşa uyanamadı herhal edadan da ses yok

nurrrrrrrr zaten diyet yapası yoktu diyettaşlarımız arasında sessizliğini koruyor kendisi. yediklerimi yazmam diodu ya yazmadıgına gore yiyo demekki :D

özlemmm ah özlemmmm en buyuk rakibem ama idolüm.. yediklerini 4 gözle bekliyom. gerçi bugun avur mu gavur mu bişi yicekti mönüsü belliydi onun.

ben henuz bişi yemedim içmedim. kızım löpür löpür emdi masallah 50-80 ml daha gitti öleyse. bi de boşaltım sistemimi de dibine kadar kullanırsam... güne bomba gibi baslıyorum demektir

tweety0555

TULIM CANIM MAALESEF SEN BENDEN ONCE KALKAMAZSIN BEN SUAN ILK OGUNUMU YEDIM AZ SONRA IKINCI OGUNUMU YIYECEGIM ...

BENDE GUNLUKLER ICINDE SENIN YAZIS STILINE BAYILIYORUM COKKK HOS KOMIK YAZIYORSUN... :ehi:

EVET AVUNYA YIYECEGIM  :hungry: OLSUN AKSAMA YURURURM ARTIK NE YAPIM :ehi:

tulayysl

sorma özlem ciddi anlamda ciddiyet eksikliğim var diyet konusunda.  pazartesi goreceksiniz bakem beni

tweety0555

KAC KILO ILE BASLDIN VE ILK HAFTA KAC KILO VERDIN BAKEM  :dontknow: AMA SEN EMZIRDIGIN ICIN DAHA CABUK VERIRSIN ASLINDA BOL BOL SU ICTE SUTUN EKSILMESIN

tulayysl

canım ben bu ptesi basaldım daha 1 hafta olmadı. 68 ile basladım gunde 3 lt içiyodum şimdi 5lt yaptım :D

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 06 Nisan , 2012, 10:07:55
canım ben bu ptesi basaldım daha 1 hafta olmadı. 68 ile basladım gunde 3 lt içiyodum şimdi 5lt yaptım :D
YA BEN DUN 2,5 ZOR ICTIM NASIL 5 LITRE ICIYON YAW :igrenc: WC DEN CIKAMADIM VALLAHI :ehi:

HASRET!M S@N@

hayırlı olsun cnm günlüğün
inş bütün kiloları verirsin

tulayysl

saol canım inş.

bi gün inş seni de doğum saonrası kilolarını  vermek için sayfa açarsınnnnnnnnn

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sen erkencisin maşallah ama gece kaçta yatıyorsun

benim en erken yatış 3 dünde öyle oldu 10.30 da uyandım

ne güzel yazıyorsun benimde hoşuma gidiyor baktım pilavı görünce takılayım dedim mucks

tulayysl

canım akrep 12 nin 1 ne dokundugu gibi yatıyorm ben. çunku kızım çok erken kalkıyor.

buarada gunluğume ekleme yapıyım hemn. sabah yarm kase corba içtim. şimdi kocacım geldi onunla 2 dilkim ekmek ve yumurta peynir yedim. 3 bardak sekersiz cay ve su 2lt oldu.

canım harbi harbi su böreği istiyo. yicem bulursam cunku taaa diyetten once istemişti kızlar. bu sayılmaz tamm mı

Balböceği

bende diyetten once doner istemistim yarin yiyecem kismetse  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği

Tulay dillere dusup destan olacaz kiz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynen döner gibi döndürür börek gibi kızartırım valla :ehi: