YARIM KALAN DİYET MASALI

Başlatan tulayysl, 05 Nisan , 2012, 09:28:03

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun tiloşum

hadi bakalım süper başlangıç yaptın arkası gelsin inşallah

tulayysl

Balböceği

anam sendemi katildin bize  :hieyt: :hieyt:

Yuppiiiiiiiiiii  :muzz: :muzz: :muzz:

Hadi rast gele yada vira bismillah  :ehi: :ehi: :ehi:

tulayysl

walla katıldım bakalım gerci bi hafta geriden takip ediyorum sizi. ben daha mide küçültme aşamasındayım.  :-\ :-\ bu dönewmde sanırım binbir çeşit yicek geciyo.  :cildir: :cildir: :cildir:

walla siz getrdiniz beni gaza

Balböceği

olsun bisey olmaz biz anlariz seni  :k06:

gaza gelecenki gitsin kilolar  :k06: :k06: :k06:

...ŞehzadEfe...

tülay emzirmeyi etkilemiyormu diyet sütünü mesela,bide emziriyomusunu hala,bideee emzirirken diyet yapmak sakıncalı derler bu soruların cevaplarını yazarsan sevinirim arkadasım  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tulayysl

valla tır tır sabahtan beri çalışıyo adam elektrik faturasını gorunce bırak dicek zayıflama :D

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 05 Nisan , 2012, 14:00:56
tülay emzirmeyi etkilemiyormu diyet sütünü mesela,bide emziriyomusunu hala,bideee emzirirken diyet yapmak sakıncalı derler bu soruların cevaplarını yazarsan sevinirim arkadasım  :)
canım cok sıkı diil yaptıgım diyet. kızım hala emiyor. ekmek tatlı  kuruyenmiş çok yağlı cok tuzlu  gazlı sekerli içecekler yok. gayet sağlıklı . bunların dısında kendimi yormıcak sekilde egzersiz.

...ŞehzadEfe...

hıımmm dikkat etmek gerekiyor canım yediklerimize ben tatlı çok yiyorum her akşam yemeden duramıyorum benim göbegim ondan sanırım yoksa yemek,ekmek yok kansızım acaba omu tatlı yeme ihtiyacımı dürtüyor bilmiyorum bakalım tedaviye baslıyalım görücez
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tulayysl

cok sevgili güncem:
akşam yemeğim bir kase çorba az pilav 4 köfte boooooooooooooolllllllllll salata. azıcık zeytinyağı vardı ama.
umarım kızlar aksam yemeğime bahane bulmazlar..
buarada içtiğim su bugun şimdilik 3 lt oldu. canım da acayyyyyyippp tatlı istiyo.

tulayysl

ah günlük ahh
kocişe kahve yaparmısın dedim o da gitmiş benm kahveme 2 tanecik şeker atmış. dökmeye kıyamadım içtim. bi de buarada 1 lt su daha içtim etti 4 lt

muhribe

kahveyi sen yapsaydın hem mutfağa giderken yürümek suretiyle kalori yakacak

aarrtıııı

kahveyi şekersiz içme suretiyle kalori kazanmayacaktın kuçuk hanuummm  :-*

tulayysl

kocişimin iyi niyetine veriyorum canım tatlı istiyo die bağırıyodum adamceğiz napsınn

doğangüneş

hayırlı olsun cnm :love9:
bol ve kolay verilen kiloların olsun inşallah :amin:
:ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

AZ PİLAVI MERAK ETTİM KİME GÖRE AZ :ehi: