28 Mart , 2024, 17:33:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YARIM KALAN DİYET MASALI

Başlatan tulayysl, 05 Nisan , 2012, 09:28:03

« önceki - sonraki »

tulayysl

05 Nisan , 2012, 09:28:03 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2012, 18:30:19 tulayysl
sevgili günlük..
diğer diyetdaş arkadaşların sayfasını  ktalatmektense seni katletmeyi tercih ederek bu satırları yazıyorum. bir kaç gündür diğer arkadasların sayfasında gezip da kendime aldıgım tüyoları burda sennla paylaşıcam.

henüz kahvaltı yapmadım. betüşün sayfasını okudum da uyku da kilo yapar yazmıs. ama kızcağızım saolsun bütün gece ağladı uyumadık. ozaman kardayız dimibiz şimdi.

neyse maceramıza pazartesi yani 3 gün önce 68 kg ile başladık. hadi hayırlısı gari.

muhribe

ooooo tatlım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hayırlı uğurlu olsun günlüğün  :opucuk: :flowers: :love9:

tulayysl

ay canım eksik olma.
dün sevgili kocam sen zayıflıyormusun yoksa dedi... ben hopppala hoppala tabi. 

sevgili gunluk.. bugun mönü de köfte var. dün betüşden öğrendiğime gore 4 dilim patates (küçük doğranacak) 4 tane köfte (küçük yuvarlanacak) yiyebilirim. yemek piştikten sonra da yemeği dolaba koyup camları açıp havalandırıyoruz. can istemesine karşı önlem:)

kızların gunlukjleri bayağı yarıyor işime

muhribe

tulayysl

olmadı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :BangHead: :BangHead: :BangHead:

tulayysl

aman allahım o da neee.... sabah henuz kahvaltıy yapmadım. boşaltım sistemimi de tamamen kullandıktan sonra cok sevgili baskülüm beni 66.5 gösterdi şoklardayım.

hemen tır tır ı takıp malum bölgelerden eritmeye baslamalıyım. ama sevgili günlük... ben ayın 16 sından sonra bir hafta istanbuldayım. orda nasıl tutcam boğazımı. bi de sonra kayınvalide gelecek bir hafta. böreklerini yemeden nasıl duracağım akıl ver bana:(

Aytii

azimlisiniz hatunlar

başaracaksınız  :basardim:

tulayysl

saol aytennnn
baktım ki olmayacak.... haydi beraber zayıflayalım sayfasında bir tek ben kalıcam bu gidişle. herkes zayıflıyo. en iyisi uydum imama allahüekberrrrr

tulayysl

sevgili günlük...
1 dilim kepekli ekmek 1 yumurta azıcık da peynir yemişşşşş 1 lt de su içmiş bulunuyorum

tweety0555

TULAY BETUSTEN COK CALMISSIN VE YAZIS SEKLIN HOS BEGENDIM :ehi: AMA CANANADA DIYORUM YAW SIZLERIN DAHA BEBELERINIZ KUCUK DELIRDINIZ MI YAHU

Lă_Tăhzen!

Hayırlı olsun canım günlüün fit ipince  olman dileğiyle Allah iradenize kuvvet versin  :k06:

tulayysl

özlem walla 3 gündür sizin günlükleri takip ediyorum. azıcık ondan azıcık bundan derken ortaya karısık yapıom kendime. oprtaya karısık derken bi karısık ızgara ne güzel giderdi şimdi.

betül saolsun gun boyu yazıyo yediklerini içtiklerini.. hatta yiğitin yediklerini de yazıyo hızını  alamayıp. ondan azıcık betülden çalıyom.

dün bütün gun seni bekledim hem. senn yediklerini yicektim aç kaldım anacım. sana guven olmuyo bi gelion bi gidiyon.

canım ben ek gıdalara gectim zaten. kızım 7 aylık ooldu. cok sukur aralarda bol bol emiyor. ben de gunde 3-4 lt su içiyorum . sütüm etkilenmedi henuz. azalırsa yapmam zaten.

tulayysl

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Nisan , 2012, 11:56:57
Hayırlı olsun canım günlüün fit ipince  olman dileğiyle Allah iradenize kuvvet versin  :k06:

teş ederim nur. çok iradeli sayılmam da işte bakıcaz icabına

tulayysl

ey günlüükkkk

özlem kapanmıs olan iştahımı actı.. pideydi baklavaydı tavuktu nohuttu derken benm beyin de mide de sapıttı.  lıkır lıkır 1lt daha su bakem bu da bol sarımsaklı yoğurtlu hakiki kayseri mantısı yerine.

tulayysl

bak günlük aklıma ne geldi. ayın 16sında ist a gidiyorum nasıl tutucam bu boğazı.. sonra kayınvalide gelecek nasıl yemicem boreklerini. beni buyuk bi sınav bekliyooooooooooo