28 Mart , 2024, 11:17:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

diyet değil de yediğime dikkat etme zamanı

Başlatan xxcansuxx, 04 Nisan , 2012, 18:28:43

« önceki - sonraki »

**fatoş**

:k06: :k06:cansucum kusura bakma sende gel bize yaz  :ehi:

xxcansuxx

ALLAH sizi kızlar :k06: :k06: :k06:
ne istilası şenlenmiş sayfam  :opucuk: :flowers: :flowers:

kızlar boy yok ahhh olsa göbekde gitmedi doğumsonrası lıklıktı şimdi içi doldu sanki 4-5 aylık hamile göbeği  :suclu: :suclu: :suclu:

52-53 normal benim için canlar :opucuk:

zen_s

Canım göbek için mutlaka spor yapman gerek gerçi sen yeni doğum yapmıştın toparlanır vücudun merak etme emziriyorsan evet dikkat edebilirsin ancak ama hafifden karın hareketlerine başlayabilirsin ideal kilona ulaşman dileğiyle  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Kasım , 2013, 09:49:19
Canım göbek için mutlaka spor yapman gerek gerçi sen yeni doğum yapmıştın toparlanır vücudun merak etme emziriyorsan evet dikkat edebilirsin ancak ama hafifden karın hareketlerine başlayabilirsin ideal kilona ulaşman dileğiyle  :opucuk:
evet ya spor şart... aklıma estikçe yapıyorum az az...
ekmek çok yiyorum inan 1 oturuşda 1 ekmek yer mi birde çok çay içiyorum tabi şekerlide olunca kilolar gitmiyor üstüne katlanıyor

inş. hepimiz ideal kilolarımıza ulaşırız :opucuk:

zen_s

Bende çay çok seviyorum ama şekersiz açık çay içiyorum. Beyaz ekmeğide çok severdim ama artık yemiyorum kepek ekmeğine devam ediyorum ve alıştım bol  su içiyorum .Zaman buldukça spora devam ediyorum bakalım ne olacak  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

xxcansuxx

ya ben anlamıyorum bi bakıyom 58 olmuşum bi bakıyom 59.5
yarın sabah tartılayım tekrardan ekmeği azaltmıştım yine arttı son 3 gündür eşim evdeydi yedim durdum  :honk: :honk:

xxcansuxx

artık 57.5 gösteriyor tartım  :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

şu aralar yine tatlıya düştüm yemesem gidecek daha çok.
birde adet olmayı bekliyorum doğum yapalı 3 ay oldu hala olmadım olsam kilolarda gideer

MariaJutle

I consider, that you commit an error. Write to me in PM.