25 Nisan , 2024, 16:39:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çok şükür rusta'mızda bebeğine kavuştu

Başlatan suzannn, 04 Nisan , 2012, 17:27:05

« önceki - sonraki »

suzannn

sabah 8,30 da sezeryan ile  3,480 kg 50 cm boyundaki dünyalar tatlısı oğlunu kucağına almış ağrısı varmış arkadaşımızın birde sütü gelmemiş inşallah biran önce gelir sütü aslan oğluşu emer annesini :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

Tebrik ederim rukiyecim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

muhribe

Allah sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HASRET!M S@N@

gözün aydın canım
allah analı babalı büyütsün inş

bihterp3416

canım benim gözün aydın Allah analı babalı büyütsün senle aynı günü sayıyorduk sen önce aldığın meleğini kucağına ne güzel ne kadar güzel bir duygudur şimdi inşş rabbim bana da nasip eder  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah bebisine  :nazar: :nazar: :love7: Rabbim sagliklan büyütmek nasip etsin cnm  :amin: :opucuk: sükürler olsun listemiz teker teker bebislerlen doluyo  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun :amin: Allah olmayanlara da nasip etsin :amin:

KasrıCinan

ÇOK ŞÜKÜR CANIM ARKADAŞIM.KURTULDUN SONUNDA SAĞLIKLA OĞLUNA. :amin: :nazar: :nazar:
ALAHIM HAYIRLI EVLAT EYLESİN...İNSALLAH SÜTÜNDE GELİR HEMEN GÜZELİM BENİM
MASALLAH KUZUMA.Bİ AY PARÇASIDA DOĞDU ÇOK ŞÜKÜR  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN.GAZSIZ BOL SÜTLÜ GÜNLERİNİZ OLSUN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Sır_Çiçegi

Allah analı bbalı büyütsün inş.  :amin:

gözün aydın cnm  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DENİZGÖZLÜM81

gözü aydın Allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar: :nazar:rabbim bana ve olmayanlarada nasip etsin annelik duygusunu tadmayı :amin: :amin: :amin: :amin:

Mavikelebek

gözün aydın canım allahım analı babalı buyutsun  :flowers:

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı evlat olsun :amin:  allah analı babalı büyütsün çoookkk geçmiş olsun  :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı olsun analı babalı büyüsün inşllh  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

melek100lü

GÖZÜNÜZ AYDIN CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Gözün aydın cnm  :nazar: ALLAH sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin   :amin:   

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

canimm gözün aydinnnn sende kavusdun sonunda minigine sukurler olsunn :amin: :amin: :amin: :amin:
cok sevindim yaaa meraklaaa dogum hikayeni bekliyorummmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bol sütlü gazsiz gunleriniz olsun ins... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

]