yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 20 Ekim , 2012, 11:56:48
arkadaşlar benide salatı tefriciye listenize eklermisiniz ( bebeğimin olması için )  :amin: bende herkes için okuyabilirim
aramıza hoşgeldin arkadaşım listeye ekledim...
Allah razı olsun senden inş. hayırlısıyla sende güzel haberler verirsin sağlıkla tez vakitte  :amin: :amin:

xxcansuxx

xxcansuxx

nönü-2626

teşekkürler inşallah allah hepimizin dusını kabul etsin  :amin: ben 200 tane daha okudum

xxcansuxx

aydinays

100 tanede ben okudum. Rabbim okuyan herkesin gönlünün muradını versin. Kızlar inşallah dualarımız kabul olur. İşten yana dertliyim beni tanıyanlar bilir. Rabbim biliyor ya çalışmaktan gocunmuyorum sadece. Çalışma saatlerim vardiyeli olduğu için çok zor oluyor. Mesela Kurban Bayramında hiç iznim yok çalışıyorum. Yavrumun bayramlıklarını bile ben giydiremeyeceğim. Bu yüzden dualarınız benim için çok önemli. Allahım bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine kimin gönlüne arzu ettiği güzellikler varsa versin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ayy

CANIM İNŞALLAH NİYETİN KABUL OLUR :amin: :amin: :amin:
ÜZÜLME SEN YAVRUNUN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORSUN MALESEF BİZ ÇALIŞAN ANELERİN KADERİ BU.BİZ DEDİM ANNE DEDİM SANIRIM ANNE OLMAM YAKIN ALLAH SÖYLETTİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ayy - 21 Ekim , 2012, 21:44:02
CANIM İNŞALLAH NİYETİN KABUL OLUR :amin: :amin: :amin:
ÜZÜLME SEN YAVRUNUN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORSUN MALESEF BİZ ÇALIŞAN ANELERİN KADERİ BU.BİZ DEDİM ANNE DEDİM SANIRIM ANNE OLMAM YAKIN ALLAH SÖYLETTİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah canım. Rabbim gönlüne göre versin. Rabbim her dişiye anne olmayı nasip etsin. (Taşıyabileceklere tabiki)
Allahım kimseyi evlat hasreti daha kötüsü evlat acıyla sınamasın.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nönü-2626

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

xxcansuxx

ayy

CANIM 20 TANE OKUYABİLDİM AKŞAM.BİLİYORSUNUZ KUZUMA SÜREKLİ KURAN VE DUA OKUYORUM ELİMDEN GELDİĞİ KADARDA SİZLERE DUA EDİYORUM YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYORUM KUZUM Bİ İYİLEŞSİN BURAYA YOĞUNLAŞACAĞIM İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06