28 Nisan , 2024, 20:35:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

illa ablanın olması mı gerekiyo onun bir eşyası ne bilim birşeyler falan okunda yada okutulan su içirilse olmuyomu canım  :y25: :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

pırpır

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mayıs , 2012, 17:46:19
illa ablanın olması mı gerekiyo onun bir eşyası ne bilim birşeyler falan okunda yada okutulan su içirilse olmuyomu canım  :y25: :y25:
kendi biraz ilaçlar sayesinde düzelirse sakinleşirse eve getirebilirsek İNŞALLAH hocayı getircez kendisi olması daha etkili olurmuş

CAN TANEM

Rabbim şifasını versin :y25: kimseye dermansız dert vermesin ablanızın isminide yazın kızlar aklıma geldikçe ismiylede dua edeyim :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: pırpır - 31 Mayıs , 2012, 17:50:10
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mayıs , 2012, 17:46:19
kendi biraz ilaçlar sayesinde düzelirse sakinleşirse eve getirebilirsek İNŞALLAH hocayı getircez kendisi olması daha etkili olurmuş
İnşallah hayırlısıyla düzelir RABBİM hastalara şifa dertlilere deva versin tez vakitte neslihan ablayada tez vakitte şifalar nasip etsin YARABBİM :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

destina06

:director: :director: :director: :director: :director: :director:  KIZLAR EDANINKİ BİTTİ ŞİMDİ KEVSERİN ABLASI İÇİN OKUNUYOR :director: :director: :director: :director: :director:

Allah okuduğumuz salavatların yüzü suyu hürmetine Edanın duasını kabul etsin.Okuyan herkesten de Allah razı olsun herkesin gönlünün muradını versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

destina06

destina06

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mayıs , 2012, 18:21:37
40  okudum  :amin:

yeliz senin bu okuduğun 40 taneyi dahil etmedim sen sanırım edaya okunuyor diye ona bağışladın :dontknow: kevserin ablasına bağışladıysan yazayım

SABIRTAŞI

ALLAHIM ACİL ŞİFALAR VERSİN KEVSERCİĞİM İNŞALLAH ATLATIR İYİ OLUR ABLANIZ RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN....BEN   200  TANE OKUDUM KEVSERİN NESLİHAN ABLASI İÇİN RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH BU MÜBAREK GÜN LER HÜRMETİNE....  ARKADAŞLAR BU ARADA BENDE OĞLUM BURAK IN HASTALIĞININ ŞİFASI İÇİN LİSTEYE YAZIN DEMİŞTİM DAHA ÖNCEKİ SAYFALAR DA GÖRÜLMEMİŞ GALİBA....BEN YAZAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN BENİDE LİSTEYE YAZIN OĞLUMUN İSMİ BURAK.....ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN....

destina06

1- Mutluluk (Saadet )   --> Okundu... Allah kabul etsin :amin:   :binkybaby: :binkybaby: 
2- Gözde ( Tuba )( Meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşması için   )--> Okundu  :amin:   :binkybaby: :binkybaby:
3- Destina06 ( Şule )  ---> Okundu... Allah kabul etsin  :amin:   :binkybaby: :binkybaby:
4- Moonlight ( Aynur )  ---> Okundu... Allah kabul etsin  :amin::binkybaby: :binkybaby:   
5- Papatyam ( Suzan )  ---> Okundu...Allah kabul etsin :amin:   :binkybaby: :binkybaby:
6- Ayy ( Ayşe ) ---> Okundu...Allah kabul etsin    :amin: :binkybaby: :binkybaby:
7- xxcansuxx (Canan )---> Okundu...Allah kabul etsin  :amin: 
8- ozlemdkrn ( Özlem )  )---> Okundu...Allah kabul etsin :amin: :binkybaby: :binkybaby:   
9- Balböceği ( Eda ) ()---> Okundu Allah kabul etsin :amin:
10- Aşkımcım ( Kevser ) (Neslihan ablasının şifası için)--> Okunuyor
11- Melek100lü ( Melek ) ( Annesi için )
12- Yağmur Nisa ( Nazlı ) ( Bebeğinin şifası için )
13- Moonlight (Asker Kardeşi Mesut için )
14- Pırpır ( Canan ) ( Borçlarında kolaylık için )
15- Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)
16- Aşkımcım ( Kevser ) ( Eşinin kardeşinin kpss sınavı için )
17- Hasretim sana ( Canan ) ( Bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak için ) 
18-yyeeliz (YELİZ)   :binkybaby: :binkybaby:
19-SABIRTAŞI(oğlu Burak'ın şifası için)
Kızlar katılmak isteyen ismini yazdırabilir...

Arkadaşlar okuduğumuz sayıları sayfaya girdikten sonra bağışlarsak fazladan okunmamış olur artık daha hızlı ilerliyoruz, biz başkasının niyetine okurken onunki bitmişte olabilir o yüzden niyetlemeden okuyup sonradan buraya girince bağışlayalım...
[/color][/size]

destina06

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Mayıs , 2012, 19:37:59
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mayıs , 2012, 18:21:37
40  okudum  :amin:

yeliz senin bu okuduğun 40 taneyi dahil etmedim sen sanırım edaya okunuyor diye ona bağışladın :dontknow: kevserin ablasına bağışladıysan yazayım

canım kimseye bağışlamadım aşağıdaki notta sonradan bağışlayın dendiği için kime yazacaksanız ona göre bağışlim niyet etmeden okudum olur mu ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına