28 Nisan , 2024, 09:36:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

mavişim80

115
kızlar 2 gun yokum biraz aile problemleri yüzünden işten izin aldım.okuyan herkesten allh razıolsun..bende elimden geldiğince okumaya calısıcam....

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Mayıs , 2012, 14:30:35
4444 tane okundu

:director: :director: :director: :director: :director: :director:KIZLAR CANANIN :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: BİTTİ

ALLAHIM CANANIN NİYETİNE OKUDUĞUMUZ SALAVATLARIMIZI H.Z MUHAMMED (S.A.V)'IN GÜL YÜZÜ HÜRMETİNE KABUL ET.VE OKUDUĞU NİYETİ ONA HAYIRLI KIL :amin: :amin:

Okuyan herkesten Allah razı olsun sizin de gönlünüzün muradını versin :amin: :amin: :amin:
arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun tüm dualarınız kabul olsun inş.  :amin: :amin:
ben bunu kardeşimin ailevi sıkıntıları niyetine almıştım ve tamda bugün olumlu gelişme oldu bu salavatlar yüzü suyu hürmetine diyorum çok mutluyum inş.hakkında hayırlısı olur kardeşimin  :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allahım herkesin sıkıntılarını gidersin hemşom

bende okumuştum ama sana yetişmedi şimdi özlem arkadaş içim okunuyor sanırım ona bağışlayayım

30 okudundu

kalan 4414

xxcansuxx

canım hemşon Allah razı olsun bu arada özlemin başlamış aşağıda hesaplanması var sen 4444 den düşmüşsün karışmasın...

destina06

destina06

canancım çok sevindim problemlerin çözülmeye başlamasına  :opucuk:

mavişim80

canancım bende cok sevindim.allahım yuva bozgunculugu göstermesin....

aydinays

Canancım çok sevindim canım hayırlı gelişmeler olduğunu. Rabbim kimsenin huzurunu bozmasın. Bende 50 tane okudum canana yetişemedi. Özlem' e bağışlıyorum. Rabbim kabul etsin inşallah.

Kızlar benide sıraya eklermisiniz? Bende eşim ve benim işim için istiyorum. İş değiştirmeyi düşünüyorum. Rabbimden hayırlı iş kapıları için niyet ediyorum. Eşimde yeni bir işe girdi. Rabbim onu utandırmasın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

aydinays

100 daha okudum

2984 kaldı.

Rabbim kabul etsin inşallah.

pırpır