RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN...SONUNDA BENDE BURAYA HAMİLEYİİİİMMMM DİYE YAZABİ

Başlatan aleyna635, 03 Nisan , 2012, 00:04:23

« önceki - sonraki »

suzannn

ÇOK ŞÜKÜR SABRETTİN VE  BEBEĞİN GELDİ SAĞLIKLICA KUCAĞINA ALMAK NASİP OLSUN İNŞALLAH DEĞERİN ÇOK İYİ

nisan rüzgar

canım benimmm okadar sevindimkii ilk sen söleyinceeee kendim olmuş gibiii :amin: allahım çok büyük dularımız kabul oldu sonunda sorunsuz gecsin inşşşş hamileleiğin bebegini kucagında görmek nasip olsunnn seviyorum seniii  :opucuk:

asuela

Alıntı yapılan: aleyna635 - 03 Nisan , 2012, 00:04:23
KIZLAR BUGÜN KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM.DEĞERİM 2710, 48 ÇIKTI. SİCE DEĞER İYİMİ.BEN PEK ANLMADIM NETTEN BAKTIM KAFAM KARIŞTI.YARDIMCI OLUN LÜTFEN.DİLİYORUM RABBİM BU YOLDA YÜRÜYENLERİN KUCAĞINI EN KISA ZAMANDA BEBİŞLE DOLDURSUN.EMEKLERİNİZ BOŞA ÇIKMASIN...
canım bnm tebrik ederim allah sağlıkla kucağina almanıda nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

GülnurARSLAN

canım tebrikler çok mutlu oldum bende  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

allahım isteyenlerede yani bizlerede nasip etsin canım benim  :opucuk: :opucuk: :laughing7: :k06: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:

:occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

serserim

CANIM HAYIRLI OLSUN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİNN :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

aleyna635

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 03 Nisan , 2012, 08:43:28
yedi yıldır mı? Allah sabrının sonucunu en güzel şekilde versin... İnşallah sağlıkla kucağına alırsın
evt cnm tam 7 yıl oldu.tabi sabretmek kolay olmadı.çok kez umudumu yütürdüğüm günler oldu.ama yinede pes etmedim rabbime sığındım ve bol bol dua ettim.sonun da rabbim dualarıma karşılık verdi.rabbim kimseyi bu duygudan mahrum etmesin....

aleyna635

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 03 Nisan , 2012, 13:35:39
canım benimmm okadar sevindimkii ilk sen söleyinceeee kendim olmuş gibiii :amin: allahım çok büyük dularımız kabul oldu sonunda sorunsuz gecsin inşşşş hamileleiğin bebegini kucagında görmek nasip olsunnn seviyorum seniii  :opucuk:
saol bitanem.inş. senınde bu ay aşılaman hayırlı sonuç verir senınde yüzün güler böyle...bende seviyorum seni..

aleyna635

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun.umarım gözü yolda olan tüm arkadaşlarımız güzel sonuçlar alır...

destina06

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm inş. sorunsuz bi gebelik geçirirsin  :amin:

degerin cok güzel  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aleyna635

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: aleyna635 - 03 Nisan , 2012, 17:12:13
kızlar hepinizden ALLAH razı olsun.umarım gözü yolda olan tüm arkadaşlarımız güzel sonuçlar alır...
:amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayse_etiskenece

HAYIRLI OLSUN CANIMMMMMMMM..ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM RABBİM BÜTÜN İSTEYENLER NASİP ETSİN İNŞ.SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE BBEİŞİNİDE KUCAĞINA ALIRSIN İNŞ :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

sewgii

hayırlı olsun canım inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darısı tüm bebiş isteyenlerin başına  :amin: :amin: :amin: