28 Nisan , 2024, 22:19:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cin takvimini kullanan varmi

Başlatan cute552, 02 Nisan , 2012, 23:32:31

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

büyüyo allahın iznıyle cok guzel bır duygu kendı bedenınde çarpan 2 kalp bıtanesı senden bır parca allah bu duyguyu ısteyen herkese nasıp etsın

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 03 Nisan , 2012, 15:40:54
kızlar bugun doktora gıttım veee hem kesenın ıcınde bebegımı gordum hem kalp atısını duydum doktor tam 6 haftalık hamılesın dedı 2 hafta sonra yıne gdıcem allah butun ıstıyenlerın kucagını doldursun
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :naz
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :l canım çok sevindim herşeyin yolunda olduğuna hadi bakalım hayırlısıyla darısı bizim inşallah  :amin: :amin:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

amin cnm amin  :amin: :amin:

nasılsınız kızlar bebekler gelince giremiyoruz pek nete görüşemedik :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 03 Nisan , 2012, 17:29:57
büyüyo allahın iznıyle cok guzel bır duygu kendı bedenınde çarpan 2 kalp bıtanesı senden bır parca allah bu duyguyu ısteyen herkese nasıp etsın
:amin: gerçekten harika bir duygu rabbim herkese nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

melek100lü

yemek yiyemiyorum :hungry: :hungry: :hungry:  çok halsizlik var  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: hamilemiyim nedir anlamadım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

acaba hamilemisin  :k06: :k06:

deli kız bende saglık ocagına gittim bugün :S
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

duygu neden gittin kayıt içinmi canım

cute552

melekcım sen gıttınmı hıc doktora duygu sen kac haftalık oldun canım

Sır_Çiçegi

ewt cnm can sıkıcı ya oradan oraya snir oldum  :sad1:

bugün 8+2 cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GülnurARSLAN

duygu ne çabuk oldu 8 hafta maşallah  :toothy10: :toothy10: nasıl oldun kız kilolar falan  :ehi: :ehi: yuvarlancak gibi oldunmu hihihi :laughing7: :laughing7:

cute552

duygucum masallah zaman gecıyo allah kucagna almayı nasıp etsın gobegın cıkmaya basladımı

Sır_Çiçegi

abartma kız resim çeker koyarız :)

70 kiloda sayıyoruz :)

amin cnm benim göbek zaten wardı  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GülnurARSLAN

yokyok  :laughing7: :laughing7: kız öyle devam edersen çok iyi valla he  :toothy10: :toothy10: kız sıra onda okumadınmı bedduayı hihi :basardim: :occasion5: :ehi: :ehi: