cin takvimini kullanan varmi

Başlatan cute552, 02 Nisan , 2012, 23:32:31

« önceki - sonraki »

cute552

Kiss ben adamin günahını aldım yatalimmi dedi ben gidiyorum gocamin koynuna  :love3:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Nisan , 2012, 00:02:56
Alıntı yapılan: ayy - 03 Nisan , 2012, 00:01:21
hmm ben zaten hep yanıyorumm sanki :toothy10: :toothy10:benmde gocam neti isteyip duruyo seslenmezsem anlayın :opucuk: :opucuk: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
adamlar okumuyo demi ayıp olur valla  :suclu:  :suclu: :suclu: :suclu:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:benmki daha şimdii okuduuu ateşini ölçüm diyip duruyoooo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

melek100lü

sema cım buse benim için baktı duyguyada kendinede bakmış kız olcak dedi hayırlısı bakalım eli ayağı denk olsunda önemli değil  :amin: ayşemede sağlıklı sıhatli kız bebekler versin hemde enkasa zamanda inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:suclu: :suclu: :suclu: kaçtım ALLAH A EMANET OLUN  :opucuk: :opucuk:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:iyi gecelerr kızlarrrrr allah rahatlık versinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

ayten

benim kizimda cin takvimine gore erkek olmasi gerkiyordu ama kizim oldu yani dogru degil bence hata bizde kiz istyoduk allah gonlumuze gore verdi ins allah saglikli sihatli kucagina almayi nasip eder :amin:

doruk38

çin takvimi bence doğru değil.  bana erkek diyo ama bebeğim kız  :muzz: :muzz: :muzz:

elfo

eskilerde olurmuş yaa belki bi doğurursun erkek çıkar zehra  :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

şerife Berat

SLM KIZLAR

KİM BAKIYORSA BENİM İÇİNDE BAKABİLİR Mİ ACABA ÇİN TAKVİMİNE

DOĞUM TARİHİM 10,09,1984
HAMİLE KALDIĞIM AY ŞUBAT

GülnurARSLAN

Alıntı yapılan: şerife Berat - 03 Nisan , 2012, 14:25:23
SLM KIZLAR

KİM BAKIYORSA BENİM İÇİNDE BAKABİLİR Mİ ACABA ÇİN TAKVİMİNE

DOĞUM TARİHİM 10,09,1984
HAMİLE KALDIĞIM AY ŞUBAT

erkek yazıyo ama bakalım tutacakmı. cinsiyetini öğrendinmi sen bebişin doğrumu kız ? :icon_scratch: :toothy10: :toothy10:

şerife Berat

TEŞEKKÜR EDERİM GÜLNUR :flowers:
DAHA ÇOK ERKEN HAMİLELEİĞİMİN 9. HAFTASINDAYIM
SAĞLIKLI AKLI BAŞINDA HAYIRLI EVLAT OLSUNLARDA İNŞ. KIZ ERKEK HİÇ FARKETMEZ  :amin:

GülnurARSLAN

hadi bakalım görcez doğrumu yanlışmı bende baktım kendime hamile kalırsam diye  :ehi: :ehi: :ehi:

cute552

kızlar bugun doktora gıttım veee hem kesenın ıcınde bebegımı gordum hem kalp atısını duydum doktor tam 6 haftalık hamılesın dedı 2 hafta sonra yıne gdıcem allah butun ıstıyenlerın kucagını doldursun

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

HASRET!M S@N@

GülnurARSLAN

süper canım doktor görmüş 2 haftasonra büyümüş görürsün sağlıklı görürsün inşallah  :amin: :amin: :amin: