DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

tweety0555

AMA ARKADASIM ONALR COK MASUM KACISLAR MAASAALH IYI GIDIYORUM UMARIM YAGDAN VERIYORDUMDUR KILO  :suclu: YOKSA ISYAN BAYRAGINI ACARIM ZATEN DIYORUM YA EGER DIYETISYEN OLMAMIS AZ KILO VERMISSIN VS DERSE BEN BITTIM ESKI HEVESIM KALMAZ AMA COK IYI DER GAZ VERIRSE SUPPER :toothy10: :toothy10:

2 TEMMUZ HAAA BEKLERIZ  ;) 

tulayysl

diyetisyen bu.. senin o masum dediğin kaçamakları bi duysa seni  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 06 Nisan , 2012, 10:15:48
diyetisyen bu.. senin o masum dediğin kaçamakları bi duysa seni  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
AMAN BE TULI MAHVETTIN BENI YA AMA IYIYIM IYIYIM SEN BENIM REDDETTIKLERIMI GORSEN AGZIN UCUKLAR YAVRIIIIIMMMMMM :ehi: :ehi:

tulayysl

aman diyim özlem söyleme. sakın haaa söyleme. senin reddettiklerin beni yoyo burda :crybaby2: :crybaby2:

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 06 Nisan , 2012, 10:19:12
aman diyim özlem söyleme. sakın haaa söyleme. senin reddettiklerin beni yoyo burda :crybaby2: :crybaby2:
:toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

Arada ödullendırmek lazım kendimizi o masum ama bi okadar da bol kalorılı yemeklerle  :k06:

O dedigin nasıl bişey oluyorkı hıc duymadım sizin oraya ait bi yemekmi

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 06 Nisan , 2012, 10:36:36
Arada ödullendırmek lazım kendimizi o masum ama bi okadar da bol kalorılı yemeklerle  :k06:

O dedigin nasıl bişey oluyorkı hıc duymadım sizin oraya ait bi yemekmi
HAYIR EGE YE AIT BIR YEMEKMIS AVUNYA MANTISI DIYE GOGLE A YAZINCA CIKIYOR RESIMLER  BAKABILIRSENIZ MUTHIS :toothy10: :toothy10:

YUFKLARI MINIK MINIK KESTI DIGER TARAFTADA HASLANMIS NOHUT VE TAVUK  PIISIYOR SUYUNU FIRINDAN CIKMIS KITIRLASMIS YUFLARIN USTUNE DOKUYORSUN USTUNEDE YOGURT SARIMSAK EN USTEDE TAVUK VE NOHUT :hungry: :hungry:

AY DIYET SAYFAM MAHVOLDU :toothy10:

tulayysl

bi daha girmiicem özlem senn sayfana. okudukça midem isyan ediyo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlem avunyayı başka isimle mutfağım programında gördüm süperdi

tavuk benim pavorimdir bende yapsammıki

tweety0555

SAGOLSUN YEMEGI HAZIRLAYAN ARKADASIM BENIM DIYET EKMEKLERIMI DILIMLEYIP FIRINA KOYMUS ONLARDA KITIR OLMUS ONLARIN USTUNE YAPMIS AVUNYAYI MUTHIS OLMUSTU BOYLECE KALORIYI BAYAGA BIR AZLTTIM :muzz: :muzz:ALLAH RAZI OLSUN ARKADASIMDAN :amin:ALLAHIM BIRAN ONCE BEBEK VERSIN ONADA  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

amin

kar kardır

kepek ekmeği üstüne olursa bende yarın öğlene yapayım

tweety0555

SAAT 3 TE ELMAMI YEDIM  :hello2: 2 LITREDE SUYUMU ICTIM ŞU AN ITIBARIYLE  :occasion14: :occasion14:KIM TUTAR BENI ...SEVGILI GUNLUGUM GIDIMDE DIGER GUNLUKLERI OKIM DIYETE SADIK OLMAYAN VARM I BIR KOLACAN EDIM :ehi:

Balböceği

burayi okusam bir dert okumasam merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yine insanin agzinin suyunu akiyon haa  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlem süpersin her gün aynı şeylerimi yiycez anacım

tulayysl

ah aysegül ahhh aklın fikrin kaçamkta bi de bana diosun ah ahhhhh napıcaz senle bizz. yedi lahmacun basını